SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEMAT ZAMKNIĘTY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1538448

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ciągle o jednym zapominasz to ma być komp na lata dla tego A64, box dla gwarancji, głośność boxowego colera- nie ja bede przy tym siedział
nad tym radkiem sie zastanowie wsumie nie dużo droższy wszystko rozstrzygnie się w sklepie jakie będą ceny i ile jest w stanie on dać za kompa
hrhr Pacia ale mosz opisa

Zmieniony przez - _BIGuś_ w dniu 2005-02-16 00:11:09

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
na lata czy nie na lata, jak ma byc tylko do www, mp3 i filmow to nie ma roznicy w jego dzialaniu teraz i za pare lat . chyba ze z czasem komputer robi sie wolniejszy, udowodnisz to? . i a64 wcale nie jest do tego potrzebne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
nie ma to jak hardcore:)

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
pozdr dla Paci ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
tak tylko za kilka lat łatwiej taki konfig będzie rozbudować a nie znów kompa kupować nowego
microshit wkońcu robi tego xp64 nie
i nie zapominaj że te 2 tyś mam jak najlepiej wykorzystać- czyli wydajność, co by był na lata, póxniej co by się dało łatwo go rozbudować coś wymienić, podkręcić itd.

Tak wogóle to z filmu Shall We Dance podoba mi się bardzo jeden song aż żem cały soundtrack stargał dla tej piosenki Peter Gabriel - Book of Love świetna jest

Zmieniony przez - _BIGuś_ w dniu 2005-02-16 00:19:00

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
za 5 lat to wiesz co bedziesz mogl rozbudowac? szope pod chalupa o pare desek a nie kompa ...
nic to. padam. spac.
dobranoc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
a dupa!! hrhr
też ide bo mi Iza wmawia że komputer jest ważniejszy od niej ehh czy te kobity ktoś kiedyś zrozumi? kobieta kobiety nie zrozumi nieraz kobieta sama siebie nie rozumi co dopiero biedny facet ma zrozumieć
dobranoc Pluszki

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
bigson, z czasem dojdziesz do tego co ja. z komputerami jest jak z kobietami. zrozumiec sie nie da, zyc bez nic tez . a ze sie gryza czasem... coz ;)...
aaaale sie dobrze spalo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
wreszcie cos madrego tu napisaliscie
widze, ze komputerowi specjalisci, to dobrze, doradzicie bo ja chyba bede jakas puszke kupowal ale bede chcial sie zmiescic w 1,2 tys

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
spoko, ale to jak juz bede w pracy :). bez problemu cos znajdziemy, wyskub moze wiecej funduszy w miedzyczasie .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki ryz?

Następny temat

PROBLEM Z WODA....

WHEY premium