SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEMAT ZAMKNIĘTY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1542776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
hej quaz - looknę jaK tylko z robotą się obrobię

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
odpiszta mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
f***master, odpowiedzialabym ci, gdybym wiedziala

...ale nie wiem

i nie spamowac mi tu

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
kalorie zużywasz na pewno , czy akurat z tłuszczu? teoretycznie tak, choć 20 min biegu to dopiero zaczynają się przemiany tłuszczowe a więc do końca pewien nie będziesz. Ale zawsze i tak zużywasz energię a przecież o to chodzi

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
less ja jestem optymiasta i biore ze po 18 min a nie po 20 sie zaczynają hrrr :P acha ---> jesli łykam PRZED aero HMB/Tauryne/[no i tam l-k/żen szen ale chodzi mi o antykatabole] to domrym wyjsciem po powrocie do domu posiedziec troszke w katabolizmie ?? z kwadrans ?? chodzi o gubienie fatu. bo niby miesnie sa pod jakas tam ochroną [z reszta i tak wiele ich nie mam :P]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
nawet godzinę możesz siedzieć... nie popadajmy w skrajności...

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no k***en noooo :D ale czy spali mi to tluszczyku po 30 min biegów bo jak ma sie rzeksztalciuc w spalanie białek to na dziekuje i spożyje wpc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
wlasnie. czy po aero lykac od razu odzywke, czy zaczekac xx minut? jak jest optymalnie? i czy aero na pustym zoladku tylko z efka dluzsze niz 60 min nie pociachaja miecha???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
zaelzy od diety ,jelsi macie nsiko ww i wyplailiscie glikogen pzred areo albo izloat albo bcaa miecho az tak szybko sie nei pali spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
qaz aeroby wale na cczo oko 7 rano a posilek opstatni - samo WPC okolo22-23 bialka okolo 2g / WW okolo 4/ tluszczy no nie wiem łącznie ale 1x dziennie zapełniam 3/4 mordy oliwą :P

no a przed aero hmb i tauryna... wiec - po aero siedzie i pije tylko wode :) to spalam jeszce tlszucz ??????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki ryz?

Następny temat

PROBLEM Z WODA....

WHEY premium