SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEMAT ZAMKNIĘTY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1522145

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
hehe qazar w sumie to nei wiem czemu Ci jeszcze soga w dziale odzywiani nie dalem;D Twoje topici mi duzo daly i sie sporo nauczylem:)
tak wiec łapaj teraz

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15601
Taska, Ty wez nie szalej z ta sztanga!!!! UPARCIUCHU jeden!!!!!

rGs, ja cierpliwosc niektorych tutaj naprawde podziwiam, bo jest conajmniej anielska, ja to nie moge czytac wypowiedzi typu "chcialabym schudnac szybko, ale nie chce mi sie cwiczyc,ani ukladac diety poradzcie cos"- od razu mi sie cisnienie podnosi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
hehe:D

eva ja wlasnie tak postanowilem wyreczac troche co niektrych i zaczal "pomagac" hehe narazie mi sie to podoba ,ale po pewnym czasie na pewno nie bede mogl juz patrzec na te tematy Pozatym i tak w kazdym to samo jest napisne;D i to jest najsmieszniejsze= ]

Czytaliscie ostatnio topic o gosciu ,ktory ma nieproporcjonalna glowe do reszty tulowia(za duza) ?:D jak mu ktos tam doradzal by glowe zmniejszyl to nie moglem

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15601
hehehehehehehehe, masz moze linka?
posmialabym sie troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
szczeze to niestey mnie juzsie znudzilo i trzyma mnie na nforum pare zobowiazan ,coz tak to wyglada .... musze z 2 miech odpoczac mzoe zatesknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
kurde nie moge znalezc;D a jeszcze tak z 2 dni temu ten topic tu sie unosil:) bleeee=[

qazar jako elitarny doradca powiniens ostatni opuscic statek tak jak kapitan Wiec trwaj z nami dalej w tej monotoni:P

EDIT: Evka znalazlem:D w treningu sie chowa:P

https://www.sfd.pl/temat205068/



Zmieniony przez - rGs w dniu 2005-06-05 23:43:45

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
monotoni to juz horror ,bez jaj ale pisze post o ckd jest tam wszystko a co mam 1000 pytan o ckd dzieki postoje i pwotarzam to samo w kolo ,nie ,nie denerwuje sie znudzilo mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15601
Qaz ja tu jestem od paru miesiecy i jak widze ze ludzie w kolko zadaja te same pytania (czy jesc surowe jajka?, czy banany po treningu sa ok? jak zamienic tluszcz w miesnie?) to zastanawiam sie jak wy eksperci poraz milionowy mozecie na to patrzec, czytac i odpowiadac....
PODZIWIAM!!!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki ryz?

Następny temat

PROBLEM Z WODA....

WHEY premium