Dzień 7/Tydzień 11
Lajtowy trening:
1. Ściąganie z wyciągu jednorącz :
10 powtórzeń - 25kg,
8 powtórzeń - 35kg,
6 powtórzeń - 37kg.
2.Przyczep-górny wyciąg:
12 powtórzeń - 15kg,
10 powtórzeń - 20kg,
8 powtórzeń - 25kg,
6 powtórzeń - 25kg.
3.Przyczep-dolny wyciąg:
12 powtórzeń - 8kg,
10 powtórzeń - 10kg,
8 powtórzeń - 15kg.
4.Mechaniczne ramie:
12 powtórzeń - 20kg,
10 powtórzeń - 30kg,
6 powtórzeń - 40kg.
~Dieta~
Podsumowanie: Dziś lajtowy trening, który trwał godzinę. Trochę mnie przedramię boli o łokieć ale jest dobrze
. Dziś dieta prawie trzymana-jak to niedziela xD
Lajtowy trening:
1. Ściąganie z wyciągu jednorącz :
10 powtórzeń - 25kg,
8 powtórzeń - 35kg,
6 powtórzeń - 37kg.
2.Przyczep-górny wyciąg:
12 powtórzeń - 15kg,
10 powtórzeń - 20kg,
8 powtórzeń - 25kg,
6 powtórzeń - 25kg.
3.Przyczep-dolny wyciąg:
12 powtórzeń - 8kg,
10 powtórzeń - 10kg,
8 powtórzeń - 15kg.
4.Mechaniczne ramie:
12 powtórzeń - 20kg,
10 powtórzeń - 30kg,
6 powtórzeń - 40kg.
~Dieta~
Podsumowanie: Dziś lajtowy trening, który trwał godzinę. Trochę mnie przedramię boli o łokieć ale jest dobrze
. Dziś dieta prawie trzymana-jak to niedziela xD

. Myślę nad jakimś suplem żeby masa przyszła a mianowicie nad: Nitro Energizer i PlasmaJetem.



. Przez to bolały mnie ręce wiec zrobiłem sobie lżejszy trening. Jutro regeneracja.


