SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ~Edek~ Czyli masowanie na ekranie - zdjęcia str.19

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19419

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 6/Tydzień 19

Regeneracja.

~Dieta~




Podsumowanie: Połowę dnia sprzątałem i nie było czasu zrobić sobie jakiegoś sensownego jedzenia. Za tydzień zawody i nie chcę przekroczyć wagi 80kg – obecnie 79.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 7/Tydzień 19

~Trening~

Sparingi.

~Dieta~





Podsumowanie: Wczorajsze sparingi zaliczę do udanych. Był to ostatni sprawdzian przed MPP. W tym tygodniu wolne od treningów mam, jedyne co, to na drążku sobie poćwiczę.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 1/Tydzień 20

Odpoczynek.

~Dieta~





Podsumowanie: Rano czułem lekki ból w okolicach prawego tricepsa. Powoli nudzi mnie ten makaron z serkiem wiejskim. Ale jakoś dam jeszcze radę przez 15 tygodni.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 2/Tydzień 20

Regeneracja.

~Dieta~





Podsumowanie: Dzisiejszy dzień przebiegał spokojnie. Od 7 do 16 w szkole, potem obiad i wylegiwanie się w łóżku. Jutro poużywam trochę orbitreka.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 3/Tydzień 20


Basen.


~Dieta~






Podsumowanie: Zawody już w sobotę więc nie chcę robić treningu. Chyba skrócę czas masowania o jakieś 7 tygodni ponieważ chcę wystartować w MP w kat. wagowej -75kg. A one są już w kwietniu.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 4/Tydzień 20


Odpoczynek.


~Dieta~







Podsumowanie: Już pojutrze zawody, myślę, że będę zadowolony ze swojego startu. Moja waga waha się w granicach 2óch kategorii wagowych więc nie jem dużo . Jutro odpoczynek.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 5/Tydzień 20


Trening:

1.Unoszenie hantli w siadzie w pochyle tułowia:

15 powtórzeń - 13kg,
12 powtórzeń - 13kg,
10 powtórzeń - 13kg.


2.Dwugłowe na maszynie leżąc:

15/12/10 powtórzeń - 25kg,
15/12/10 powtórzeń - 30kg,
12/10/8 powtórzeń - 35kg.




~Dieta~






Podsumowanie: Jutro turniej. Jestem dobrze przygotowany, lecz na wielki sukces nie liczę. Muszę się wreszcie wziąć za nogi bo odstają, że tak powiem .


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 6/Tydzień 20


Zawody


~Dieta~

Nic specjalnego... ser, trochę makaronu i czekolady.



Podsumowanie: Z występu jestem zadowolony, gdyby nie to, że zerwałem przyczep łokciowy. Strasznie mnie boli i nie mogę wyprostować ręki. Od wtorku zaczynam 2 miesięczne przygotowania do MP.



Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1955
Powinieneś podmasować te nogi najszersze pleców też;]

Dobry progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzięki, staram się poszerzyć plecki :) Nogi też muszę zacząć ćwiczyć bo trochę je zaniedbałem.

Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

~~ TRENING DO OCENY

Następny temat

Poczatek prosze o Pomoc.

WHEY premium