SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ~Edek~ Czyli masowanie na ekranie - zdjęcia str.19

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 2/Tydzień 14


Dziś regeneracja i nauka.



~Dieta~








Podsumowanie: Dzień przebiegał spokojnie tylko wieczorem złapał mnie nagły ból brzucha. Nie wiem czym jest to spowodowane ale boli okropnie. Dziś opuściłem trening z powodu nauki. Końce semestru bywają trudne więc lepiej nie iść na trening. Od początku stycznia będę jadł mono więc zobaczymy co zdziałam.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 3/Tydzień 14


Dziś dzień nietreningowy.



~Dieta~







Podsumowanie: Jak się okazało-wczoraj się czymś zatrułem i sporo czasu spędziłem w łazience. Ale dziś już było lepiej lecz wolałem nie jeść za dużo. Dziś się dowiedziałem, że jadę 9 stycznia na zawody więc będę mógł się sprawdzić przed Pucharem. Jutro trening więc trzeba się przyłożyć.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 4/Tydzień 14


Dzień wczorajszy-nietreningowy.


~Dieta~






Podsumowanie:Wczorajszy dzień był dobry. Żołądek już nie boli, szkoła zaliczona, lecz tylko treningów nie ma z niewiadomych przyczyn. Mam nadzieję, że jak najszybciej je wznowimy.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 5/Tydzień 14


Dziś kolejny dzień nietreningowy.


~Dieta~






Podsumowanie: Dziś dzień bez treningu. Na szczęście w niedziele jest. Przygotowania do zawodów są- lżejsza dieta, żeby za bardzo nie przytyć do tego czasu. Obwody lecą też do przodu z czego się cieszę. Makrela z rana-porażka :D


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 6/Tydzień 14


Dziś dzień bez treningu-sprzątanie.



~Dieta~








Podsumowanie: Dziś sprzątanie od białego- dosłownie białego rana. Sypnęło śniegiem jak cholerka. Mało czasu było na jedzenie i relaks. Jutro trening i sparingi. Zobaczymy czego jutro się nauczę.



Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 7/Tydzień 14


Dzień treningowy.


Trening:


1. "Zamek":

18 powtórzeń - 5kg,
10 powtórzeń - 8kg,
6 powtórzeń - 9kg.


2. Unoszenie ramienia ze skrętem nadgarstka w pochyle tułowia:

12 powtórzeń - 5kg,
10 powtórzeń - 10kg,
6 powtórzeń - 15kg.



3. Ściąganie rączki z górnego wyciągu jednorącz:

10 powtórzeń - 25kg,
8 powtórzeń - 35kg,
8 powtórzeń - 45kg.




Sparingi...



~Dieta~








Podsumowanie: Zauważyłem, że sporo siły mi przyszło. Szczególnie nadgarstkiem mogę teraz sporo zdziałać. Dieta jak co niedzielę-słabo trzymana. Zawody coraz bliżej a forma nie zachwyca, lecz cały czas do przodu .


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 1/Tydzień 15


Dziś odpoczynek.



~Dieta~


Dziś jadłem głównie domowe danie typu kapuśniak itp więc nie będę rozpisywał ile b/ww/t bo masakra.



Podsumowanie: Ostatni dzień szkoły w tym roku więc odpoczynek czas zacząć. Święta coraz bliżej więc coraz mniej czasu na strojenie sobie diet. Jutro trening więc poruszam się trochę, a potem przerwa tygodniowa-wyjazd.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 2/Tydzień 15

Odpoczyneeeek.



~Dieta~






Podsumowanie: Dziś nie było treningu bo były zakupy świąteczne. Trening jutro sobie zrobię u siebie. Za 2 dni wigilia więc dieta od jutra będzie intuicyjna, bo nie będzie czasu na ugotowanie czegokolwiek.



Pozdrawiam.






Z okazji zbliżających się świąt chciałbym życzyć wszystkim oglądającym mój temat oraz tym którzy go nie oglądają: zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Spędzenia tych kilku dni w rodzinnym gronie w wyjątkowej atmosferze, oraz spełnienia marzeń.



Zmieniony przez - Edek_91 w dniu 2009-12-22 23:52:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 3/Tydzień 15


Dziś dzień bez treningu.



~Dieta~

Domowa kuchnia -bigos, trochę kuraka, makaronu.



Podsumowanie: Jutro raczej nie będzie relacji bo trochę zapieprz będzie a potem to wiadomo - kolacja i wyjazd. W święta dieta wiadomo jak będzie trzymana Potem trzeba będzie zjechać do 78kg żeby mieć taką wagę startową na zawodach.



Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 4/Tydzień 15



Dzień bez treningu.



~Dieta~

Wiadomo-nie trzymana, jem ile wlezie



Podsumowanie: Wigilia- roboty od rana po uszy. Aż ww końcu kolacja czyli jedz wszystko ile wlezie. Przez święta dieta nie będzie trzymana. Masę tłuszczy zjem przez te kilka dni.



Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

~~ TRENING DO OCENY

Następny temat

Poczatek prosze o Pomoc.

WHEY premium