SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ~Edek~ Czyli masowanie na ekranie - zdjęcia str.19

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Wieczorem nie miałem dostępu do internetu dlatego dopiero teraz daję relację.

Dzień 1/Tydzień 24


Trening:

Cały trening się sparowałem, żeby na debiutach wypaść jak najlepiej. Miały być zdjęcia ale mój internet nie pozwala mi zmniejszyć rozmiaru, a jak przytnę to nic nie widać niestety.


~Dieta~






Kolacja:

250g twarogu.
30ml oliwy z pestek winogrona.
40g śmietany 18%.

B- 55g, Ww- 7.5g, T- 27g, Kcal- 507.



Podsumowanie: Wczorajszy trening zaliczam do udanych. Stoczyłem wiele pojedynków z dużo silniejszymi kolegami z klubu. Czasami udawało mi się wygrać ale nie oto chodziło. W piątek jest jakiś turniej w którym prawdopodobnie wystartuję. Ale najważniejsza jest dla mnie sobota.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 2/Tydzień 24

Relaks.


~Dieta~







Podsumowanie: Niestety nie dostałem się do testu Activlab'u więc stwierdziłem, że za 3 tygodnie (ostatnie 8 tygodni masowania) kupuję suple za nawet sporą sumę. I dziennik będę kończył równo z końcem supli. Potem siła przez całe wakacje i znów od września masówka. Mam nadzieję, że kolejne dzienniki będą się cieszyły lepszą reputacją


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 3/Tydzień 24

Wolne.

~Dieta~






Podsumowanie: Miałem jechać na trening lecz niestety nie udało mi się to, bo czekałem u dentysty 1.5 aż wejdę. Porażka. W piątek mały sprawdzian przed debiutami. Mam nadzieję, że dobrze wypadnę w piątek jak i w sobotę. Jutro napiszę co kupuję za suple ;)


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Dzień 4/Tydzień 24

Odpoczynek.

~Dieta~






Podsumowanie: Dziś po konsultacjach z Bini'em zakupię:
kreatyne mono, Knockout, WHEY PROTEIN COMPLEX 100% i do tego Gold Omega 3. Mam nadzieję, że to mi pomoże w zdobywaniu masy. Ten zestawik będę miał za 3-4 tygodnie. Trzy dni pozostały do zawodów. Od piątku zamieniam makaron na ryż.


Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

~~ TRENING DO OCENY

Następny temat

Poczatek prosze o Pomoc.

WHEY premium