Akademickie Mistrzostwa Polski to wielka impreza - prawdopodobnie najliczniej obsadzone zawodnikami zawody trójbojowe w Polsce. W mojej kategorii do 93kg będzie zapewne około 40-50 zawodników. Jeśli uda mi się zając miejsce w pierwszej 10 swojej kategorii to będzie wielki sukces.
Nie ukrywam, że liczę na medal za to w klasyfikacji typów uczelni. Moja uczelnia zaliczana jest do Uniwersytetów Społeczno-Przyrodniczych. Rok temu w tej kategorii w typach brało udział chyba 10 zawodników.
Rok temu ogólna liczba startujących wyniosła jakoś 400 osób! Tym razem po raz pierwszy w historii boje toczone są stylem klasycznym tzn. bez strojów specjalistycznych.
Mimo, że teraz jestem nastawiony na trójbój myślami wciąż błądzę przy MP Juniorów w kulturystyce, które mają się odbyć końcem października. Postanowiłem, za wszelką cenę przygotować się do tych zawodów. Będę musiał pożyczyć sporo kasy
. Te zawody są mi potrzebne, abym się spełnił, wypromował i wreszcie sprawdził! Nie odpuszczę!
Nie ukrywam, że liczę na medal za to w klasyfikacji typów uczelni. Moja uczelnia zaliczana jest do Uniwersytetów Społeczno-Przyrodniczych. Rok temu w tej kategorii w typach brało udział chyba 10 zawodników.
Rok temu ogólna liczba startujących wyniosła jakoś 400 osób! Tym razem po raz pierwszy w historii boje toczone są stylem klasycznym tzn. bez strojów specjalistycznych.
Mimo, że teraz jestem nastawiony na trójbój myślami wciąż błądzę przy MP Juniorów w kulturystyce, które mają się odbyć końcem października. Postanowiłem, za wszelką cenę przygotować się do tych zawodów. Będę musiał pożyczyć sporo kasy
. Te zawody są mi potrzebne, abym się spełnił, wypromował i wreszcie sprawdził! Nie odpuszczę!
