SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY produktów linii SFD - MASA by ProSatan pods.42/43 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
zamien to 2 cw np na sztangielki jesli szanujesz swoje barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Jak najbardziej odpoczynek sie nalezy

forma na filmikach sie dobrze prezentuje.

próbpowałeś wyc. wasko tak ze łokcie rozchodza sie na bok? bodajze wycisk flarowy się to nazywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
MajkelTSW Nie wykonuję tego ćwiczenia w takiej formie planowo, po prostu zrobiłem je w zamianę za podciąganie sztangi łamanej do brody. Mam swoje własne preferencje co do niego

MARIAN 17 nie próbowałem. Zawsze miałem wpajane, aby łokcie znajdywały się najwęziej jak tylko mogę utrzymać. I nie jestem do końca przekonany, czy łokcie rozchodzące się na zewnątrz będą dobrym wymiennikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Ja próbowałem robić tak, żeby łokcie się rozchodziły, wtedy siła jest większa, ale mniejsze wyczucie tricepsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a nie za nisko opuszczasz sztangielki przy wyciskaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Za nisko trochę, ale wtedy czuję dopiero jak wchodzi Zależy jakimi operuję ciężarami. Na filmiku widać jak walczę z 30kg sztangielkami, ponieważ miałem krótkie odpoczynki, normalnie nie jest to jeszcze duże obciążenie i wykonuję nim dłuższe ruchy do 12 pow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
skoro tak czujesz to git Ja robię tylko do poziomu uszu. Generalnie w tym sporcie trzeba wszyskto robić pod siebie, a nie opierać się na schematach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Też uważam, że lepiej jest nie opuszczać tak nisko, ponieważ jak opuszczasz nisko, to ci się mięsień lekko rozluźnia, a przy krótszym wyższym ruchu jest ciągłe napięcie mięśniowe i lepiej czuć barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
jak kto woli, ja hantlami schodzę nisko ale tak żeby czuć mięsień, a ze sztanga skupiam się raczej na większym ciężarze i krótszym ruchu.
Majkel, przy tym ćwiczeniu sporo osób odczuwa ból nadgarstków i stawów barkowych ale jak kogoś nie boli, to można robić jak każde inne ćwiczenie.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
az zaboli głupie myslenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada - kilka pytań.

Następny temat

Które kupić ???

WHEY premium