SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY produktów linii SFD - MASA by ProSatan pods.42/43 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402368
co tu duzo pisac jak juz najwazniejsze zostało powiedziane
wynik na wadze jak na taki okres bardzo dobry tym bardziej przy zachowaniu/czy nawet poprawie jakosci,
poprawa "czworek" rzeczywiacie najbardziej rzuca nie w oczy


test prowadzony bardzo dobrze, dla wielu moze stanowic cenne zrodło wiedzy i inspiracji do treningów,
oby wiecej takich testów

gratuluje wyników i super testu
zdrowia i dalszych postepów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wydajesz sie troche wiekszy niz patrzac na wymiary co napisales :D
uda najlepsze, bf widac ze podobny jak przed testem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
- - - - - Podsumowanie cz.2 - - - - -


Podsumowanie i ocena suplementów linii SFD używanych podczas cyklu.
Pragnę zaznaczyć, że do oceny podchodzę krytycznie i kieruję się tylko i wyłącznie swoimi obiektywnymi obserwacjami!

Kryteria mojej osobistej oceny:
Smak – mój własny gust w smaku
Rozpuszczalność – szybkość, łatwość rozpuszczania oraz powstawanie piany
Jakość – moje subiektywne odczucia co do jakości suplementu
Ocena ogólna – suma powyższych oraz inne drobne aspekty

No to jedziemy!

1. SFD Mass Activator
Bardzo przydana odżywka węglowodanowo-białkowa, którą możemy łatwo, wygodnie i smacznie podbić naszą kaloryczność w diecie.
Smak: czekoladowy – rewelacja, bardzo mi smakuje i nigdy się chyba nie nudzi. Przypomina odrobinę smak orzechowy lub toffi.
Wiśnia – trochę słodka, ale również jest smaczna. Można rozrabiać ją w odrobinie większej ilości wody.
Suplementacja:
W miejsce posiłku, który się opóźnia, lub nie zostanie zjedzony, między posiłkami jako dodatkowe kalorie oraz bezpośrednio po treningu.
Oceny:
Smak: 8/10
Rozpuszczalność: 7,5/10
Jakość: 7/10
Ocena ogólna: 7,5/10


2. SFD Pure Creatine
Podstawowy suplement podczas budowania masy i siły mięśniowej – czysty monohydrat kreatyny.
Smak: neutralny, którego nie się sklasyfikować. Nie stanowi żadnego problemu podczas mieszania z innymi suplementami.
Suplementacja:
W dni nie treningowe – rano 5g
W dni treningowe – 5g bezpośrednio po treningu
Oceny:
Smak: ocena neutralna – smak jednym przeszkadza innym wcale
Rozpuszczalność: 8/10
Jakość: 9/10
Ocena ogólna: 8,5/10


3. SFD Pure BCAA
Najbardziej niezbędne dla budowy i utrzymania mięśni aminokwasy rozgałęzione BCAA z dodatkiem glutaminy i tauryny.
Smak: Wiśnia – bardzo dobry, lekko słodki, lekko kwaśny, dla mnie bomba
Pomarańcza – również bardzo dobry, jw
Suplementacja:
W dni nie treningowe – rano na czczo 10g
W dni treningowe – 10g rano na czczo , 15g po treningu siłowym (około treningowo)
Oceny:
Smak: 9/10
Rozpuszczalność: 6/10 jest kiepska, jednak to normalne zjawisko z aminokwasami BCAA, szczególnie leucyną
Jakość: 9/10
Ocena ogólna: 8,5/10


4. SFD Leucine Carbo Plus
Szybko przyswajalne węglowodany z dodatkiem leucyny, służące do szybkiej regeneracji glikogenu po treningu.
Smak: Wiśnia – smak bardzo dobry
Pomarańcza – jw
Suplementacja:
Bezpośrednio po treningu 30-60g
Oceny:
Smak: 9/10
Rozpuszczalność: 7/10 Podobna sprawa jak z Pure BCAA, ze względu na zawartość leucyny
Jakość: 9/10
Ocena ogólna: 8,5/10


5. SFD WPC Protein Plus
Bardzo dobre oparta na białkach serwatki odżywka wysokobiałkowa. Zawsze, gdy tylko potrzebne jest białko dla uzupełnienia podaży w diecie, czy nadania pełno wartościowości posiłkowi, te produkty z pewnością pomogą.
Smak: Wiśnia – dosyć słodka, ale daje radę
Wanilia – mniej słodka, nie jest zbyt wyraźna
Suplementacja:
Porcaja w zależności od zapotrzebowania dodatkowego białka w posiłku 20-50g
Oceny:
Smak: 6,5/10
Rozpuszczalność: 4/10 Niestety w stosunku do innych produktów rozpuszczalność wypada najgorzej.
Jakość: 8,5/10
Ocena ogólna: 6,5/10

Jedyna odżywka, która sprawiała mi pewne kłopoty, przez swoją kiepską rozpuszczalność, a konkretnie ogromną pianę, która potrzebowała naprawdę sporo czasu, aby opaść!


6. SFD WPC Econo
Białko serwatkowe o nieco gorszej jakości.
Smak: Orzech – super!
Suplementacja:
Porcja w zależności od zapotrzebowania dodatkowego białka w posiłku 25-50g
Oceny:
Smak: 9/10
Rozpuszczalność: 6/10 Moim zdaniem wypadło lepiej od WPC Protein Plus przy rozpuszczaniu
Jakość: 6/10
Ocena ogólna: 7/10

7. SFD 100% Pure Power
Świetnie dobrany składnikowo stack kreatynowy.
Smak: Truskawka – bardzo dobry!
Suplementacja:
21g przed treningiem
Oceny:
Smak: 9/10
Rozpuszczalność: 9,5/10
Jakość: 10/10
Ocena ogólna: 9,5/10
Jestem szalenie zadowolony z tego suplementu! Z pewnością posłuży mi przy wielu kolejnych cyklach kreatynowych. Wypadł najlepiej w moich odczuciach ze wszystkich testowanych, zresztą to widać po ocenie.


Ogólnie jestem bardzo zadowolony z cyklu. Spokojnie mogę polecić wszystkie testowane przeze mnie suplementy linii SFD!

Na koniec pragnę podziękować za możliwość przeprowadzenia testu i za liczne odwiedziny mojego tematu!

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jest git

moim zdaniem najbardziej widoczne na plus barki i czworogłowe uda.

ciśnij dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
odwaliłeś kawał dobrej roboty !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Dziękuję za dobre słowa!

Co do startów w zawodach. 27-29 kwietnia mam AMP Trójboju Siłowego w Poznaniu. Obecnie postanowiłem poświęcić trening, aby posprawdzać swoje maksy, lub jeszcze je podbić. Decyzja ta wynika, z faktu, że UMP w kulturystyce się nie odbędą, a najbliższe inne zawody formy po prostu już nie zdołam zrobić.
Teraz moim celem staje się zdominowanie MPJ i tu nie ma już innej możliwości potoczenia się moich dziejów !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedy te MPJ sa?
robisz wycinke na lato?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czwórki elegancko

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Mój plan jest taki:

Kwiecień - siła i AMP w TS
Maj, Czerwiec - rzeźba
Lipiec, Sierpień - masa/rekomp (zależnie od wagi i %bf)
Wrzesień, Październik - wycinka na MPJ, które są w ostatnim tygodniu Października

Zmieniony przez - ProSatan w dniu 2012-04-12 17:58:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie lepiej zamiast wycinac sie na lato to trzymac bf i zwiekszyc obwody zeby zrobic zayebista forme na mp?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada - kilka pytań.

Następny temat

Które kupić ???

WHEY premium