SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST:Storm+Shock-s.24/spalacze-s.39 by BART

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
a ja wlasnie wstalem , lyknalem storma i zaraz sniadanko , a mleka to normalka jak wypijam tak 1,5 - 2 litry dziennie ;] , zastanawaiam sie czy zrobic sobie dzis 30 min aero czy sobie dac kitu ... zobacze

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
DZIEŃ 8

oczywiście na czczo porcja storma , potem sniadanko i znow w kime , a spalem znacznie ponad norme , nie wiem czy to tez kwestia storma takie spanie , ale zaczynam odczuwac to o czym mowil solaros , łapy mam caly czas jakby na lekkiej pompie , a jak napne bicka to jak po treningu , ciekaw jestem co bedzie jak bede robil bicka , jutro nareszcie znow na silke :D , tym razem nogi + bicek

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28474
koniecznie zdaj relacje jak samopoczucie po porcji Shocka i treningu bicka

Zmieniony przez - Pytajło w dniu 2007-07-08 11:24:34
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
pytajło :spoko spoko , generalnie jak narazie to pompa sie chyba rozkreca powoli , ale shock daje niesamowita sile , koncentracje i chec do treningu , tyle moge narazie napewno powiedziec ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28474
aha spoko
tyle mi wystarczy zeby sie przekonac do tego towaru
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081




aha , zapomnialem wczoraj wrzucic fotki kolejnego elementu testu , jako ze monster mass mi sie konczy , postanowilem zakupic next gainera i wybor padl na gainer 2 vitalmaxa <bo jeszcze nie podniesli cen > , smak : BANAN // jeszcze fotka z drugiego sniadania :D

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-07-08 14:00:13

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39451
A ogolnie to jestes podatny na pobudzacz/pompery? Czy raczej tego nie odczuwasz?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
Kamiru : powiem Ci tak , boostery sa dla mnie duzo ciekawsze niz kreatyna , swietnie mi sie na tym cwiczy i pompe tez nieraz sie miewa ekstremalna , po krotce : tak jestem podatny ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
DZIEŃ 9

generalnie wszystko zgodnie z planem :D , na czczo storma , pozniej sniadanko ... no i na siłke pociskać kopyta :D

NOGI+BICEPS

-Wyciskanie na suwnicy 12*100kg/10*110kg/10*130kg
-Przysiady ze sztangą 10*60kg/8*70kg/8*80kg/8*90kg/10*100kg(rekord , było 90*8)
-Wyprosty nóg na maszynie 12*67,5/10*75kg/10*82,5kg/8*90kg (rekord poprawiony o 7,5kg)
-Ugięcia nóg na maszynie 15*22,5kg/12*30kg/12*37,5kg/10*45kg (rekord poprawiony o 7,5kg)
-Wspięcia na palce ze sztangą stojąc 30*60kg/30*70kg/30*80kg/30*90kg
-Uginanie młotkowe stojąc 10*12kg/10*15kg/8*18kg/2*6*21kg
-Uginanie rąk ze sztangą stojąc 10*30kg/8*35kg/8*37,5kg/8*40kg


Komentarz : generalnie zadnej jakiejs przegietej pompy nie bylo (byla ale powiedzmy ze jeszcze mnie nie rozrywa) , siła nadal na mocny + chcialem dzis przysiad 100kg*6 zrobic a poszlo *10 wiec super , bicki tez jakby troche mocniejsze , łydki bardzo dobrze wchodziły //

jutro klata + tric , ciekawy jestem jak pojdzie :D , obecnie waga prawie 83 kg

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-07-09 16:23:38

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9046
Ile taki zestawik kosztował?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA+HMB, SPALANIE I BUDOWANIE?

Następny temat

Razem czy osobno??

electro
Polecane artykuły