a ja wlasnie wstalem , lyknalem storma i zaraz sniadanko , a mleka to normalka jak wypijam tak 1,5 - 2 litry dziennie ;] , zastanawaiam sie czy zrobic sobie dzis 30 min aero czy sobie dac kitu ... zobacze
GO HARD OR GO HOME
Ilość wyświetleń tematu: 22423
GO HARD OR GO HOME
, nie wiem czy to tez kwestia storma takie spanie , ale zaczynam odczuwac to o czym mowil solaros , łapy mam caly czas jakby na lekkiej pompie , a jak napne bicka to jak po treningu , ciekaw jestem co bedzie jak bede robil bicka
, jutro nareszcie znow na silke :D , tym razem nogi + bicekGO HARD OR GO HOME
GO HARD OR GO HOME
> , smak : BANAN
// jeszcze fotka z drugiego sniadania :D
GO HARD OR GO HOME
Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...
Moj dziennik crossfit:
http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html
GO HARD OR GO HOME
GO HARD OR GO HOME
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły