witajcie mam 15 lat , mam 175cm wzrostu , waze ok 65-67kg roznie mi skacze waga i chcialbym ulozyc sobie jakas dobra diete na mase , poniewaz niedlugo mam zamiar zaczac trenowac na silę moj stac to jakis rok liczac przerwy i tu pytanie jaka diete polecacie , juz troche czytalem i nie wiem jaka wybrac , wiec moze jacys bardziej doswiadczeni [...]
WITAM wszystkich amm pytanie jaka polecacie kreatyne chodzi mi o efekty a nie o cene bo wele czytam duzo pozytywow jest na temat cp x-panda,crestera krea alkenyow jest tego duoz ale jaka wybrac by byly dobre efekty przy 3 letnim stazu?? czekam na opd
Jaką wybrac, brałem już jedną od Ronniego Colemana MYO-BLITZ, a teraz jaką: średnią, nie chcę od razu typu 1,3 tylko lżejsze lecz bardzo dobre, może własne propozycje? 1.RED WEILER - OLIMP 2.GLADIUS - FIRESNAKE 3. BIG BANG - SCITEC 4.SUPERSIZE - AX
Witam Chce zakupic gruszke bokserską mocowana do platformy i nie wiem jaka wybrac moze cos doradzicie. Jakiej firmy , z czego zrobiona, jaka waga jakie mocowanie? Widzialem tez takie ciezkie gruszki wypchane czy sa lepsze od tych pąpowanych ? Pozdrawiam
nie wiem w jaki dziale założyć temat ale mam prośbę otóż chcę kupić ławeczkę pod sztangę do domowej siłowni do 500 zł i nie wiem jaką wybrac czy możecie mi doradzić jaką taką aby była z modlitewnikiem i bez prasy na nogi
Przymierzam się do kupna golarki elektrycznej, lecz nie wiem jaką wybrać (cena do 550zł coś z wyższej półki) zarost mam dosć twardy, doradcie coś. Czy golarka elektryczna goli równie dokładnie co tradycyjna?
[...] umiesnionej sylwetki (takiej jak fitneski). To co udalo mi sie osiagnac do tej pory na silowni to szczupla sylwetka, podoba mi sie jednak jak u kobiety widac zarysowane miesnie. Mam pytania: 1. Czy kreatyna nadaje sie dla kobiet 2. Jezeli tak to jaka wybrac, czy kre-alkalyn bylby dobry a moze jakis stack kreatynowy? Prosze o pomoc pozdrawiam
[...] wszystko gotowane. Nie jem po 20 (tylko odzywka po silce - 22). Rano musli (nie jem pieczywa bo od tego tyje) potem kurczak z salatka, przed treningiem albo tez musli - zeby jakas energie miec albo rybe. Staram sie cwiczyc raczej na mase - duze obciazenia (jak na mnie - bo nie sa one obiektywnie duze) 6-8 powt - 3 do 5 serii. Cwicze np [...]
Witam chcial bym zaczac trening, lecz nie wiem jaka wybrac kolejnosc, noo i przy okazji czy beda jakies efekty ; ),,jak narazie sposoby domowe'' a wiec: -19 Cwiczen na rozciaganie, mysle o 15 minutach przy kazdym cwiczeniu (chce byc jak guma) ; ) -Bieg 1h -Rower 1,5h -8 Ćwiczen brzucha (3x 20 powtorzen) -8 Ćwiczen klatka(czy daje cos w rece) ?? [...]
Jestem nowy i w sprawach sprzetu jestem laikiem. Dlatego chciałbym się poradzić. Chce kupić rower w cenie ok.1500, tylko nie wiem jaką wybrać markę-Merida, Wheeler czy może Giant. Osprzęt w tych, które oglądałem jest prawie taki sam. Z tym że Meridy są nieco tańsze od pozostałych.
Dobry wieczór, Witam Szanowne grono sportowców, postanowiłem ponownie założyć dziennik na forum, licząc na fachową pomoc w zakresie treningów siłowo-wytrzymałościowych. Założenia: wzmocnienie wytrzymałości ogólnej organizmu, przy jednoczesnym zrzuceniu balastu około 10 kg(redukcja_tom_1). Dziennik zamierzam prowadzić przez 365 dni, mam nadzieję, [...]
Witam!! Mam 15lat 67 kg a mój wzrost to 167cm Cały dzień spędzam przy komputerze a jedyne moje ćwiczenia to wf w szkole.Moim problemem jest sadełko na brzuchu, uda i cycuchy. Proszę was o rade co powinnem wykluczyć z jedzenia jaką wybrać diete możne polecić mi jakieś ćwiczenia a nawet może jakieś tabletki które pomogły by schudnąć w czasie np [...]
Witam. Wróciłem na siłownie po przerwie, i ćwiczyłem - pierwsze 2msc splitem 5x w tyg, później nadal 5x w tyg z tym, że zmieniłem ćwiczenia i mam wrażenie, że mój obecny trening przestał dawać rezultaty, więc chciałem go na coś zmienić. Nigdy nie robiłem push/pull więc myslę, że będzie to dobry wybór? Cel masa. PUSH Poniedziałek: -wyciskanie [...]
Witam! Mam zamiar kupić sobie ławkę ale wybór jest tak wielki że głowa boli!!! Nie wiem jaką wybrać: -z modlitewnikiem czy z wyciągiem? -z tym do rozpięteki czy bez? (czy to do rozpięte zdaje rezultat ?) -z stojakiem oddzielnie czy przymocowanym? Czy taka była by dobra? Czy zamiast wyciągu da się przepiąć na modlitewnik czy modlitewnik jest [...]
Witam, mam 16 lat, cwiczę na siłowni około 10 miesiecy, ostatnio przez 2 miesiące cwiczyłem splitem 3x w tyg z którego niezbyt byłem zadowolony. Chciałbym ruszyc z nowym planem, jakims który bedzie mi służył przez nastepne 2 miesiące. Myślałem o FBW,ACT lub HST, ale nie wiem który z nich byłby lepszy. Za 2 miesiace bd cwiczyc 4 razy w tyg splitem [...]
Witam Niedługo mam zamiar zakupić się w potrzebne odżywki i zacząć ostrzejszy trening. Moim celem jest przede wszystkim masa. Mam 20 lat, 178cm i na obecną chwilę ważę 66 kg. Staż treningowy to jakieś 3,5 roku. Jestem po jednym cyklu kreatynowym, ale robiłem go dość dawno, jakieś 2 lata temu. Razem z kreatyną brałem białko wpc 80. Teraz mam [...]
Chciałbym kupić bieżnię elektryczną do domu i zastanawiam się jaką wybrać oraz gdzie kupić. Czego oczekuję: -- trwałości i dobrej (długiej) gwarancji oraz przyzwoitego wykonania, bieżnia ma służyć całej rodzinie (cztery sztuki) -- przyzwoitej długości, tak żebym (1,80m) nie skrobał butami po obudowie z tyłu, i możliwości, 12km/h to absolutne [...]
Witam! Mam zamiar kupić drążek ścienny do podciągania. Tylko, że nie wiem jaką wybrać grubość drążka, tzn. 32mm, czy 25mm? Nie mam za bardzo jak sprawdzić, który będzie lepiej leżał na dłoni. Właściwie to wybieram pomiędzy tym drążkiem (25mm) http://allegro.pl/drazek-scienny-do-podciagania-prosty-szeroki-i5295679543.html, a tym (32mm) [...]
Mam takie pytanie gdyż trenuję już od 3 lat systematycznie na siłowni,niedawno jednak miałem przerwę chyba 2 może 3 miesięczną ponieważ wyjechałem (wyleciałem) za granicę i zamierzam trochę przytyć tańszym kosztem na urlopie w Polsce, bo za granicą jakoś szkoda tak wydawać pieniądze na suple.Może moglibyście polecić jakiś dobry gainer?Dobry [...]