Jaką ławkę wybrać? taką z oddzielnymi stojakami. Będzie wtedy bardziej funkcjonalnie i wykorzystasz taki zestaw nie tylko przy wyciskaniach :-) Taki zestaw http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/1/6 będzie jak najbardziej odpowiedni. Zrobisz wyciskania na kaltkę, na barki a stojaki wykorzystasz do przysiadów, push pressów itd :-)
źródło - www.trec.com.pl wiecej szczegolow - http://trec.com.pl/index.php?KONKURS=1 12.11.2004 rozlosowane zostały 3 osoby w III etapie konkursu, do uczestników zadzwoniliśmy i zadaliśmy następujące pytania: 1. Wymienić smaki Mass XXL 2000g 2. Wymienić skład Magnum 5000 Jaka jest dawka l-karnityny w preparacie L-Karnitine Complex Lista [...]
Posiadam wyciąg. Wysokość musisz wybrać ( 195-205) i podać jaką chcesz. na szerokość będzie Ci potrzebne jakieś 130cm , na długość wraz z osobą na dolnym wyciągu to tak 350cm.
Dziękuje Grasik za odp. tylko jaką kazeine wybrać i ile jej na noc dawac i czy w dni nietrningowe tez brac na noc.....czy po prostu cały czas przez cykl...dzieki
Od juta zaczynam split, na mase. Jakie przerwy robić pomiędzy powtórzeniami i ćwiczeniami? 90 na duże 60 na małe? I jaka przerwa do następnego ćwiczenia. Czym mogę zastąpić wycisk z przodu i za głowy na barki? Na przednie myśle wznosy sztangielek w przód ale na tył nie wiem co wybrać.
Za duzo kasy nie mam ,wiec z tych najtańszych jaką byściemi doradzili Zaznacze że pierwsze moje mono to było z Olimpa kreatyna powder Teraz zastanawiam sie nad : MEGABOL Total Creatine 250g + 330g Dekstrozy TREC Creatine Normal Plus Powder 300g VITALMAX Kreatyna Monohydrate 300g [...]
no wlasnie sufit to mam przewidziane miejsce na worek treningowy dlatego idealnie jest na sciane ale chodzi mi tylko o szerokosc jaka mam wybrac ktora jest najlepsza lub dobrze cwiczy albo od czego ona zalezy??
Czy ktos moglby pomoc i doradzic jaka diete wybrac-ktora bylaby dla mnie lepsza-CKD czy SKD? czy moze cos innego? Czy moze wybralem zly dzial i powinienem o to pytac w Alternatywnej drodze? Jezeli tak to mi napiszcie to zapytam tam...
Interesowaly by mnie buty do biegania np.nike lub new balance.Masz cos na stanie czy mam wybrac sobie jakis model.Jaka cena bylaby u ciebie takiego modelu np.? http://www.allegro.pl/item137906280_new_balance_470_buty_sportowe_meskie_roz_46_5.html Zmieniony przez - mman w dniu 2006-11-02 18:56:38
http://www.sfd.pl/%5B_F_A_Q_%5D_Najcz%C4%99stsze_pytania_dzia%C5%82u_uderzane_%2F_ARCHIWUM-t423788.html konkretnie to Cię interesuje: 5 JAKĄ SZTUKĘ WALKI WYBRAĆ? NIE PYTAJ, TYLKO ZACZNIJ TRENOWAĆ CO MASZ W OKOLICY! POLECAM: 1. STYL UDERZANY: BOKS, KICKBOXING, MUAY THAI, SAVATE, TAEKWON-DO ITF ITP. TO CZY TRENINGI BĘDĄ DOBRE - ZALEŻY OD POZIOMU [...]
Byla przerwa 3 letnia od zawodow profesjonalnych. Jak sie dowiem jaka pola do dam znac, Ich strona jest niestety tak biedna ze az boli nawet na bierzaca nie ma nic info latwiej cos na fejsie znalesc. Zamierzam sie wybrac bo tu mieszkam na miejscu wiec mam nadzieje ze Lee sie pojawi.
[...] mozesz wybrac ktorys z tych stakow.NIe podales ktory to bedzie twoj cykl wiec nie wiem co Ci poradzic jaki stak, ani nie wiadomo jaka kreatyna jest dla Ciebie lepsza: mono, jablko? mono vitalmax http://www.sfd.pl/sklep/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html jablczan trec [...]
..niom przeplacac czyli lepsze sa firmy?? typowego gainera bialka 20 do 25 g na 100g produktu gainobolic strasznie mi sie przejadl i sklad tez nie za mocny jaka moze byc alternatywa? czyli dac sobie spokoj z ta firma?? bo planuje tez cykl moj pierwszy na kretce i cena kreatyny jest dobra ale chodzi mi o opinie tej firmy czy jakas inna wybrac moze [...]