SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

jaka wybrac

Czy chodziło Ci o: "jaka wybrać"?

  • KRATA NA lato 2021 wg Viki

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] nazwiska, napewno znam, bo akurat znam osobiście całą czołówke polskiego OCR :-D Najlepiej by ocenić które są gorsze biegi musisz się wybrać na nie przebiec i sama ocenić jaka skala trudności była :-) bo sucha dyskusja do niczego nie prowadzi :-) ja mogę z wami podyskutować o broni bo w tym siedzę 19 lat mam za sobą dużo startów nie tylko na [...]

    Odpowiedzi: 1410 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-06-24 15:58:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przeniosłam dzień ogłoszenia swojego treningowego statementu korzystając z okazji, że dzisiejszy post okazał się pierwszym na 6 stronie. Będzie to łatwiejsze w nawigowaniu. Przynajmniej dla mnie :-) Otóż, ogłaszam co następuje: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/4bc6ac4c4a3f48d6b32463a2ae4f4f26.jpg Zmieniam myśl przewodnią dziennika – to be TRI Podejmuję [...]

    Odpowiedzi: 181 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-24 09:41:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziekuje za odpowiedzi... czas na kolejne :) 1. wracajac jeszcze do witamin, chcialbym znac Twoje zdanie o dodatkowym dawkowaniu witaminy K2 w postaci mk-7 + odpowiednia podaz wit D i A - polaczenie takie wzmacia kosci i chroni przed ostoperoza... No i wit D w duzych - odpowiednich dawkach dziala anabolicznie. Ale solo w duzych dawkach wit. D nie [...]

    Odpowiedzi: 2724 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-19 22:11:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sztuki walki - Kraków

    Post
    Baza klubów Sztuk Walki

    [...] niestety przerwałem z braku czasu na dzieńdzis niepamietam 90% tego co mnie uczono ale może jak bym odświeżył wiedze to np pamietal bym bardzo dobrze 10 kata heh mam pytanie jaka sztuka walki była by dlamnie dobra szukam jakiejs szkoły gdzie nauczyłbym sie walki i obrony skutecznej szkoł jest mase odmian sztuka walki też sporo niewiem co wybrac [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 10537 Data: 2007-05-16 01:38:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o pomoc

    Post
    Odżywki i suplementy

    dzieki, a mam jeszcze jedno pytanko, czy moge dolozyc sobie jakas odzywke bialkowo-weglowodanowa?? w niewielkich dawkach bo nie chce nabrac masy zbyt duzo, powiedzmy raz dziennie po treningu, tylko jako uzupelnienie bilka i weglow. a jesli to jest dobry pomysl, to jaka odzywke wybrac?? a-ha i mam jeszcze pytanko odnosinie witaminek, ktory zestaw [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1024 Data: 2004-09-29 11:07:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Schnapik. Walczyć i wygrywać... Cel pierwszy: masa

    Post
    Trening dla początkujących

    A trening jaki wybrać sam sobie ułożyc? Bo zauważylem dwa plany na siłownie jaką posiadam czyli: ESTAW Z AKCENTEM NA POPRAWIENIE WYCISKANIA LEZAC. WERSJA 1 NA "PIWNICZNA" SILOWNIE ZESTAW A: 1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC (PELNE JEST W FAZIE ROZGRZEWKI POZNIEJ NADAL PELNE ZWYCZAJOWE 60% I 70%.. DALSZE SERIE SA JUZ POLOWKOWE : 80%, 90% I [...]

    Odpowiedzi: 343 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-25 09:21:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trzeci dzień Mistrzostw Świata Juniorów 9 finałów, w tym cztery biegowe, rozegrano w sesji popołudniowej trzeciego dnia Mistrzostw Świata Juniorów w Bydgoszczy. Medale rozdano zawodnikom startującym na dystansach 400 metrów kobiet i mężczyzn, 1500 m mężczyzn i 3000 m z przeszkodami kobiet. Dodatkowo bieg na 1500 metrów zakończył rywalizację [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 10063 Data: 2008-07-11 14:11:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Termogeneza

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jestem obecnie pod koniec pierwszego miesiaca low carb i dzis czuje sie jak na głodówce. Permanentnie ssie mnie w żołądku i chce mi się jeść, nawet kilkanaście minut po posiłku. Czuje że organizm daje ostrzeżenie i zaczyna glodować - fragment artykułu Dr. Szukały, artykuł o tym że każda dieta oprócz jzbilansowanej jest nieskuteczna m.in low carb [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 5490 Data: 2011-11-24 23:26:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań ;)

    Post
    Trec

    Jeśli już założyłem ten temat i mam świadomość że odpowiadają mi ludzie znający się na rzeczy, nie boję się zadać jeszcze jednego pytania :) 1. Więc jeśli mam wybrać, kreatyna vs BCAA G-Force, co wybrać? 2. Jeśli kreatyna, to jaką polecacie? :) 3. Jakieś opinie na temat Vital X PACK N 6 ? Bardzo spodobal mi się opis tego produktu Jak to jest w [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1071 Data: 2010-10-04 18:05:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] NAJLEPSZY. Mysle ze mleko 2% mi nie zaszkodzi(niemam sklonnosci do odkladania tluszczu) MOZE ZOSTAC. Mam jeszcze pytanie odnosnie oliwy z oliwek.... czy moge wybrac byle jaka ze sklepu? Jesli nie to jaka mozecie polecic (tania i w miare dobra), kupie ja pewnie w jakims hipermarkecie.OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGINE(Z PIERWSZEGO TLOCZENIA)INNE SI [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1216 Data: 2007-01-05 15:29:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • chce miec duzego...

    Post
    Zdrowie i Uroda

    [...] natomiast nie potrafisz tego zrobić, to przy załatwianiu się zatrzymaj strumień moczu. Mięsień, który do tego wykorzystałeś to właśnie zwieracz, o który nam chodzi. Jeżeli jakakolwiek świadoma kontrola nad zwieraczem przychodzi ci z trudem, nic się nie martw. Z opisanym w tym rozdziale ćwiczeniem zmienisz ten stan rzeczy. Zaczynamy Skoncentruj [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-23 00:28:52 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • "Witam serdecznie, Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację ze stojakami. Rzeczywiście, cała partia stojaków MS-S007 została źle wygięta, co dzięki Panu udało się wychwycić po wysłaniu tyko 2 egzemplarzy, za co najmocniej dziękujemy. Tak jak Pan napisał, stojaki zostały już wymienione." Na pierwszy zwrot grzecznościowy posilili się Państwo [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 4592 Data: 2013-12-12 13:15:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] (minus kompletny brak bokserki praktycznie, ale kopać się dobrze nauczysz, najczęściej wytrzymałościowo bardzo dużo tam robią) albo MMA, albo kickboxing (tutaj zależy jaka sekcja, jak light, semi, to raczej nie polecałbym, pozostałe formuły jak najbardziej, powinieneś nauczyć się kopać, uderzać) no albo boks (chyba nie trzeba nikomu [...]

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 10427 Data: 2011-01-01 13:39:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Liga Zapaśnicza

    Post
    Sztuki Walki

    Chyba bym raczej nie posądzała Śląsk Wrocław o brak siana... to raczej jakieś dziwne fanaberie zawodników. Zresztą wystarczy przeczytać treść pisma jaka jest umieszczona na stronie Ligi Zapasów: "(...)Decyzję tę podjęliśmy na prośbę naszych zawodników, członków kadry olimpijskiej, którzy uznali, że starty ligowe nie pozwolą im na właściwą [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 6981 Data: 2003-04-16 14:19:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocena diety i suplementacji

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] uzywac tego cell pumpa jak go kupie i czy to wystarczy,czy jak niektorzy radza dokupic jeszcze jablczan albo jakis inny rodzaj kreatyny,drugie pytanie mam odnosnie roznicy jaka jest ,jesli jest ze zrobienia sobie gainerka w momencie gdy niemoge zjesc posilku z carbo+izolatu serwatki(tak jak ja to robie)a gotowym gainerem o tych samych [...]

    Odpowiedzi: 66 Ilość wyświetleń: 7239 Data: 2004-07-08 19:03:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • n70 /DZIENNIK/ czyli jak spalić tłuszczyk - mądrze

    Post
    Trening dla początkujących

    No a teraz obiecane zdjęcie mojej ręki, to jest rzecz jaką po nogach chciałabym, żeby się zmieniła (choć wiem że się nie da tak wybrać). A jej obawiam się nic nie przekona - tym bardziej nie jedzenia "aż" tylu posiłków i milosh87 dziękuję za soga Zmieniony przez - n70 w dniu 2009-04-25 22:41:56

    Odpowiedzi: 562 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-25 22:34:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1 Rób kiedy Ci wygodniej, jak po interwałach masz siłę tzn że kiepski te interwały 2 Musisz wybrać jaka kondycję chcesz wybrać, jak nie chcesz popalić mięśni musisz zadbać o odpowiednie odzywianie by nie schodzić z kaloriami za nisko, ale jak nie masz duzej ilosci mięśni to nie masz co się obawiać że je spalisz.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1547 Data: 2016-04-24 11:39:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kriksos - krok po kroku. / REDUKCJA / foto s.8,12,19

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] Kolejna rada Wuchty weszła w życie - ograniczyć ilość i czas trwania treningów aerobowych. Z 5 50-55 minutowych przerzuciłem się na 3x 40-45 i 1x30-35. W taką pogodę, jaka towarzyszyła nam w mijającym tygodniu nie biegło się komfortowo, ale jak mus to mus. Bałem się o nogi - czy wytrzymają przy 15 seriach przysiadów w tygodniu i 4 sesjach [...]

    Odpowiedzi: 279 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-06-07 17:51:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trained by Viking - Jesień 2024

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    Hacka, 2jki siedząc, coś fajnego na plecy, smith i tyle z maszyn myślę wartych uwagi ;). A ty co byś wziął %-)? Ja w sumie podobnie jak do piwni to. Hack tylko tego co jest możliwość zmiany na suwnicę do wypychania nogami ;p Wiesz o jakie mi chodzi. Prasę do wyprostów i uginań i to w sumie tyle na nogi co bym chciał. Do klatki: jakiegoś fajnego [...]

    Odpowiedzi: 1212 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-02-15 09:42:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Byłem w MILLENIUM kaske wybrac i co widze ?? JAKA SLICZNOTKA MNIE OBSłUZYLA TO MNIAM MNIAM MNIAM MNIAM , SLICZNA TAKA BLONDYNECZKA MLODZIUTKA JAK SZLA, TO DVPKA PIEKNIE KRECILA ,TWARZYCZKA 10/10 nogi piersi , all

    Odpowiedzi: 3027 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-09-04 16:31:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)