SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

jaka wybrac

Czy chodziło Ci o: "jaka wybrać"?

  • Dieta problem :(

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] czasu na siłownie dlatego zaczynam domowy trening : http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_os%C3%B3b_pocz%C4%85tkuj%C4%85cych__foty_str._12-t359947.html Niestety nie wiem jaka mam wybrać dietę do tego na redukcje czy na masę ;/ nie znam się kompletnie WZROST: 180 WAGA:92 zależy mi by zgubić perę kilo ale jednocześnie wyrzeźbić trochę mięśnie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1380 Data: 2009-11-23 16:30:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ze A6W zrobi swoje) Mam zamiar zaczac biegac, okolo 40 min, praktycznie codziennie, mam mozliwosc chodzenia na basen raz w tygodniu. Chce sie pozbyc tluszczu, ale nie wiem jaka diete wybrac... Czytalem poradniki, ale tam nie ma nic dla mnie... Jest ktos, kto pomoze mi ulozyc diete oraz trening? Ps. wracam ze szkoly okolo 18-19, wiec regularne [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 878 Data: 2008-02-25 00:31:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hantle regulowane do szybkiej zmiany Bowflex

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam od dluzszego czasu przymierzam sie do hantli reg typu Bowflex lub inne 4-40kg Zestaw zajmuje mi sporo miejsca i mysle ze to swietna opcja dla oszczednosci miejsca Tylko jak one sie sprawuja i czy warto kupic Czy mechanizm jest awaryjny itp Jaka firme wybrac??? Prosze o porady uzytkownikow lub kogos kto mial stycznosc z takimi Z gory dzieki [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1751 Data: 2015-03-03 19:05:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o pomoc

    Temat
    Inne dyscypliny

    [...] ale jest tam tego tyle ze kompletnie nie wiem co wybrac bo akurat na rowerach sie nie znam nic a nic. nie wiem czy lepiej kupic rower w calosci czy poskladac cos samemu, no co nalezy zwrocic uwage i jaka rama bedzie dla mnie dobra przy wzroscie 182cm?? nie chce sie czuc tak jakby rower byl dla mnie za duzy ;) bede wdzieczny za pomoc przy wyborze.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1141 Data: 2009-10-10 03:41:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siłownia czy boks pomocy

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Siemanko, nie wiem czy to dobry dział na ten temat, ale nie widziałem innego na to pytanie. Otóż trenuje już około rok boks, 7 walk na koncie 3 wygrane 4 przegrane. Bardzo lubię boks myślę że jestem nawet dobry lecz przez tą dyscypline jestem chudy ponieważ walcze do kategori 60kg. Chciałbym bardzo też wyglądać dobrze i byc większy ale boks mi w [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1282 Data: 2013-07-31 19:59:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o podpowiedź !!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Bo zamierzam kupic pare odżywek i nie wiem jaką kolejnosć wybrac.Chce kupic kreatyne+dekstroze i ultimate nutrition ultra ripped. I nie wiem co pierwsze brac. czy najpierw pierwszy miesiac ultra ripped a drugi miesiac kreatyne i dekstroze? i czy mozna wogole tak od razu po kreatynie to drugie czy odwrotnie bo po kreatynie to jak skoncze to jescze [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2099 Data: 2004-10-23 23:12:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaka jest roznica pomiedzy treningem na mase a na rzezbe? Jesli chodzi o trening na mase to oznacza to ze jest wiecej powtorzen w serii i mniejszy ciezar a jesli trening na rzezbe to znaczy ze mniej powtorzen ale wiekszy ciezar? czy jak to jest? Jesli waze 69kg i mam 185 cm wzrostu (krotko mowiac szczuply jestem) to jaki trening powinienem wybrac?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3144 Data: 2005-07-06 00:37:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaka dieta i suplementy ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam :) Mam pytanie. Jaką dietę byście mi polecili ? Mam 18 lat, 85kg (za mało), 195cm wzrostu i chciałbym zacząć w miarę profesjonalnie chodzić na siłkę, żeby to miało jakiś efekt. Dietę prosiłbym tak od godziny 6.00 lub od 7.00. Tylko prosiłbym, aby to były produkty w miarę tanie. I jeszcze jakie suplementy byście polecili ? Myślałem nad carbo, [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1686 Data: 2009-03-04 18:49:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam serdecznie , ćwiczę około rok poza tym od zawsze pracuje na roli :) chciałbym aby ktoś ułożył mi dobry plan ćwiczeń oraz odpowiednią dietę . warzę 84kg mam ok 181cm wzrostu nigdy nie sprawdzałem się na siłowni jeśli chodzi o maksymalne osiągi raczej to mnie nie obchodzi :) chodzi mi tylko aby wyrzeźbić się trochę bardziej , był bym uradowany [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1319 Data: 2009-09-05 16:35:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co wziać ? Co jeść ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Prosze was o pomoc w wyborze odrzywki. Mam 173 cm i waze ok 60kg(29cm w bicepsie) :] Prawdziwy ze mnie bysior ;) Cwicze 6miesiecy i mam zamiar kupic odzyweczke. Chcem kupic kreatyne i cos jeszcze ..... tylko co ?? Co pomoze mi zdobyc mase ?? Jakiej firmy odrzywki wybrac ?? Dodam ze mam 120z :D . Jak juz nabede odrzywki to co mam jesc zeby uzyskac [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1442 Data: 2003-12-27 20:18:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przedtreningowka do spalacza pierwsza

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Jak w temacie jaka moglibyscie polecic przetreningowke do spalacza? to moja pierwsza. Zalezy mi na pobudzeniu i jakby byla pompa tez bym sie nie obrazil ;) Spalacz rewex 16 sam w sobie ma kofeine i nie wiem czy wybrac srodek z nia czy bez niej, ogolnie kofeina na mnie slabo dziala ( kiedys bardzo duzo energetykow wypijalem) . Pracuje [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1713 Data: 2016-05-07 15:55:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Roznica miedzy l-glutamina a glutamina

    Temat
    Odżywki i suplementy

    jaka jest roznica miedzy l-glutamina a glutamina?? co lepiej kupic? MOGE CI POKAZAC DROGE , ALE SAM MUSISZ WYBRAC , KTORA PODAZAC

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 4336 Data: 2003-08-01 13:27:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w dobraniu diety i suplementów

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Jestem tutaj nowy i chciałem prosić o pomoc. Mam 167 cm wzrostu i 25 lat ale ważę niestety 91 kg. Chcę to zredukować i wrócić do formy. I tutaj mam pytanie: jaki trening wybrać żeby wyrobić sylwetkę oraz jakich suplementów używać do treningu? No i oczywiście jaką dietę dobrać bo wiem, że jest ona bardzo ważna. Przepraszam za tyle pytań ale [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 560 Data: 2016-04-04 20:23:58 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • pytanko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jaką kreatyne wybrać ultimate creapure 300gr czy lepiej wziąść hi tec creapure 250gr.Wiem że obie są dobre bo są z najlepszego laboratorium,tylko zastanawia mnie jedno czy te 250gr hi-teca starczyło by mi na cykl czy lepiej kupić ultimate 300gr????? Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1189 Data: 2003-07-09 15:09:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odczulanie na trawy - jaka metoda ?

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam, zostałem zakwalifikowany do rozpoczęcia odczulania, nie wiem jednak jaką metodę wybrać. Koszt odczulania jest oczywiście ważny, ale najwazniejsza jest dla mnie skuteczność. Moja Pani doktor twierdzi, że najbardziej skuteczne są tabletki, później krople, a na końcu zastrzyki, czyli od najdroższej metody do najtańszej, nie wiem więc na ile [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1692 Data: 2017-01-02 14:49:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • To mój pierwszy post na tym forum także witam wszystkich. Chciałbym trenować jakaś sztukę walki ale niestety mam problem...mam jedną rękę słabszą od drugiej i nie wiem co wybrać.Nie znam się na tym za bardzo dlatego chciałem się spytać jaka SW była by dla mnie odpowiednia.

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3551 Data: 2007-07-20 19:40:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomocy dokładanie cięzaru

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam mam pytanko odnośnie metody dokładania cięzaru na ćw izolowanych czyli tych co wymieniłem :P nie wiem jaka metode wybrać do tych ćw ;P HELP MEE -Martwy ciąg na prostych 4x12 -Wiosłowanie sztangą podchwyt 4x12 -Wiosło hantlem 2-3x12 -Szrugsy 4x12 -Uginanie z supinacją 3-4x12 Wyciskanie sztang zza głowy szeroko 4x12 -Wykroki 4x12 [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1251 Data: 2015-01-24 03:10:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Planuje zacząć cwiczyć w domu i nie wiem jaką ławke i obciążenia wybrać. Myślałem nad tym: https://hop-sport.pl/lawki-treningowe/lawka-treningowa-hs-2030hb.html?ref=top-search https://hop-sport.pl/obciazenia/zestaw-obciazen-kompozytowych-60kg-2x10-6x5-4x25.html https://hop-sport.pl/gryfy/gryf-prosty-167-cm-30-mm.html [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1482 Data: 2023-04-06 13:01:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na sucha mase suple

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam z poczatkiem maja chce zaczac cykl na sucha mase z saa i chce rozpisac sobie odzywki jakie brac itd. -białka: *PVL NUTRIENTS Iso-Gold 2200g *OLIMP Whey Pro Isolate 2500g *abb pure pro *bsn syntha-6 -gainer: *OLIMP Profi Whey Mass 3300 g *BSN True Mass 2610g -animal pak -kreatyne -aminy -stack kreatynowy Jakie wybrac bialko i gainera z [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1358 Data: 2009-04-10 22:28:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam od nowego roku chciałbym zacząć trenować jedną z sztuk czy też sportów walki - sam nie wiem na jaką się zdecydować, chciałbym żebyście mi coś zaproponowali. Ogólnie bardziej wolę chyba stójkę, i raczej nie będę trenował po to żeby z kimś się bić, tylko wtedy gdy tego sytuacja wymaga do samoobrony. Drugim aspektem może być to, że być może zaś [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1173 Data: 2012-11-03 23:07:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)