SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
witam!
pytanie kieruje do bardziej zorientowanych w temacie, chcialem sprawic sobie rower MTB, cos do 2 - 2,5 tys.zl., czy to wystarczajaca kwota zeby kupic cos w miare porzadnego?? przegladalem allegro ale jest tam tego tyle ze kompletnie nie wiem co wybrac bo akurat na rowerach sie nie znam nic a nic. nie wiem czy lepiej kupic rower w calosci czy poskladac cos samemu, no co nalezy zwrocic uwage i jaka rama bedzie dla mnie dobra przy wzroscie 182cm?? nie chce sie czuc tak jakby rower byl dla mnie za duzy ;) bede wdzieczny za pomoc przy wyborze.

czarny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3288
na Twoim miejscu bym coś poskładał , nie kupował bym w całości (sam tez bede składał) fabryczny mtb dla takiebo byka za taka kase moze nie dac rady oczywiscie moge sie mylić

Get Big Or Die Trying...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
no bez przesady, 100 kg to chyba taki rower wytrzyma :) skakal na nim nie bede ;) w sumie wolalbym cos w calosci bo mniej klopotu bym mial, no ale... jesli roznica duza to i poskladac dam rade tylko co :P

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
A czym różnią się komponenty zastosowane w rowerze seryjnym a składanym ? to są przeważnie te same części, różnica góra jednej klasy. Tyle, że większa możliwość wyboru. Przy takiej wadze jedyne co możesz lepiej poskładać to koła. Mocniejsza obręcz, szprychy.
Waga roweru zapewne Cie nie interesuje, nie ma co kupować lajtowanych części.

http://allegro.pl/item768664280_rower_gary_fisher_piranha_08_nowa.html

http://allegro.pl/item763647247_nowy_2009_kellys_magnus_white_19_5_megasport.html

Proponuje coś w tym stylu. Na Twoj wzrost pasowałoby kupić rame 19.

Zmieniony przez - tomek_w w dniu 2009-10-10 11:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
gary fisher to jaka produkcja??
kellysa bralem pod uwage, choc po przeczytaniu opinii na temat marki sam nie wiem...ludzie albo wychwalaja albo totalnie narzekaja :/
dodam ze jeszcze mogloby wchodzic w rachube cos z ebay.co.uk, choc nie wiem czy bardziej oplaca sie kupic cos na allegro czy na ebayu

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7479
napisz na gg 1297902. trochę śmigam, mogę Ci coś doradzić, a łatwiej będzie na gadu porozmawiać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
bylem dzis w sklepie i stanelo na tym ze mam do wyboru treka 6500 i meride matts tfs 900-D. trek jest troche tanszy, wiem tez ze ma gorszy osprzet jak merida ale ogolnie chyba nie jest to zly osprzet i na moje rekreacyjne jezdzenie chyba wystarczy co? powiedzcie mi cos ogolnie ktora marka jest lepsza?? o trekach troche sie naczytalem - o meridzie zdecydowanie mniej znalazlem.

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
aaa trek mi sie podoba bardziej wizualnie ;)

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
no i jest trek 6500 - podziekowania za pomoc dla Laury ;)

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7479
no i jak maszyna chodzi?? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
narazie jedyna trasa jaka zrobilem to ze sklepu do domu :) potem bawilem sie w montowanie swiatelek i licznika no i ogladalem rower z kazdej strony, gdzie jakie srubki itd ;) hihi
prawdziwa jazda zacznie sie dopiero po zimie ;)

czarny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

F1 - Galeria sław: Nigel Mansell

Następny temat

Trening Marcina Gortata

WHEY premium