Mam zamiar kupic przedtreningowke, ale nie wiem jaka wybrac. Cena moze nie gra jakiejs duzej roli, ale najlepiej jak by byla dobra i ekonomiczna. Wczesniej jakies stosowalem to gladius, noxipro, i tam pare porcji doriana. Teraz chcialbym cos mocniejszego. Noxipro bylo dla mnie calkiem spoko bo odczulem 1.3 w niej zejscie bylo czasami masakryczne, [...]
Co myślicie o tej kreatynie Fitness Authority Xtreme Creatine bo sie tak zastanawiam jaką wybrac a ta firma podobno dużym szacunkiem sie darzy może ktoś już brał ?? Może by pomógł mi zdecydowaniu sie na tą opcję ;)0 Pozdrawiam tutaj link jest do sklepu sfd http://www.sfd.pl/sklep/Fitness_Authority_Xtreme_Creatine-opis26631.html [...]
Witam ostatnio postanowiłem zrobić sobie domownie i zakupiłem kilka talerzy,gryf łamany itp.Chciałem kupić ławeczk tylko,ze nie wiem za bardzo nie wiem jaką wybrać,ale mam na oku Marbo Sport MH-L115.Jeżeli coś wiecie na temat tej ławeczki proszę o wszystkie odpowiedzi i chciałbym się również dowiedzieć przy zakupie stojaków na sztangę czym się [...]
Witam, mam zamiar kupic nowy rower i od razu nasuwa sie pytanie, jaka wybrac blokade. Raczej z tymi linkami martketowymi dam sobie spokoj. Niestety U-lock odpada, ze wzgeldu, ze nie schowam tego ,a łańcuch, bedzie dobry ? Np. http://allegro.pl/lancuch-axa-cherto-100-sklep-warszawa-trybik-pl-i3171244885.html Znalazłem jeszcze coś takiego na [...]
Witam! Chcialbym kupic sobie kreatyne , tylko niebardzo wiem jaka wybrac , mnostwo tego jest w internecie ale te nazwy niczego mi nie mowia. Jestem sklonny wydac tak 150 zl obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): http://img22.imageshack.us/i/obrazmhd.jpg/ Wiek: 17 Waga: 73 Wzrost: 187 Cel cyklu: przybrać na masie stosowane [...]
Cześć. Mam 21 lat i chciałbym zacząć trenować sztukę walki. Szczerze mówiąc nie znam się na tym za bardzo i nie wiem jaką wybrać. Jestem pracownikiem ochrony i chyba najbardziej interesowała by mnię sztuka która "pomogłaby mi" w wykonywanym zawodzie.Z góry dziękuję.
Witam chcial bym zaczac trening, lecz nie wiem jaka wybrac kolejnosc, noo i przy okazji czy beda jakies efekty ; ),,jak narazie sposoby domowe'' a wiec: -19 Cwiczen na rozciaganie, mysle o 15 minutach przy kazdym cwiczeniu (chce byc jak guma) ; ) -Bieg 1h -Rower 1,5h -8 Ćwiczen brzucha (3x 20 powtorzen) -8 Ćwiczen klatka(czy daje cos w rece) ?? [...]
Witam Panowie Generalnie zadko kiedy prosze o pomoc ale tym razem wyjatkowa sytuacja. Otoz mam pewien dylemat i postanowielm zapytac ekspertow. Od jakiegos juz czasu lykam juz kreatyne. Na poczatku byl HiTeck a potem Trec no a teraz skonczylem Api.. I problem w tym ze co opakowanie to mniejsze efekty. A ten Api to juz wogole totalna porazka. [...]
Witam, po treningu wcinam tak: (obecnie jestem na redukcji.) 90g- płatków owsianych 100g twarogu półtłustego 100g- pomaranczy 25- g orzechów włoskich moim pytaniem jest, czy dodać do tego dwie kostki czekolady gorzkiej z duża zawartości kakao/ cel mojego treningu jest redukcja. Gdzie taką czekoladę wysoko kakaową kupić oraz jaką wybrać. [...]
Witam. Postanowiłem kupić coś na stawy by je zregenerować i odudowac bo niektóre mam jak to ktoś powiedział troszke suche - np staw skokowy mi tak dziwnie pyka jak ruszam. 1 Czy glutamina jest dobra do tego celu? ile kosztuje i jaką wybrać? 2 Może znacie jakiś inny preparat? Dzięki!
[...] słabe, nie mam jeszcze planu treningowego, dopiero jestem w trakcie układania diety i kompletowaniu sprzętu na pierwszy ogień idzie ławka. Chciałbym kupić ławeczkę ze stojakami ale nie wiem jaką wybrać. Mój budżet na ten cel zamyka się w kwocie 400zł razem z przesyłką. Czytałem że najlepiej kupić ławeczkę z osobnymi stojakami, wtedy będzie [...]
1) cel czyste mięso 2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: UNIVERSAL CREATINE olimp vita-min multiple sport L-GLUTAMINA- jaką wybrać ew. zrezygnować? Olimp Gold Omega 3 Animal Pak gainer, białko według braków w diecie 3) staż 4 miesiące 4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: Czy lepiej jest kupić oddzielnie każdy suplement, czy [...]
[...] Przymierzam się do kupna ławki i zrobie to raczej na allegro bo to chyba najtańsza opcja . Planuje wydać max 300 PLN. Wybrałem takie chyba najlepsze , prosze o opinie jaka wybrać: http://www.allegro.pl/item225936631_lawka_pod_sztange_z_modlitewnikie_bh_0435_nowa_.html [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] się jakieś nad-godzinki ale przy treningu ciężko z nimi pewnie będzie. Co byście mi zaproponowali? Mój wzrost: 194 waga: 84 W domu posiadam ławeczkę do ćwiczeń(prostą) z stojakami łączonymi, sztangę prostą, łamaną, hantelki i drążek do podciągania. Ławka jest trochę słaba bo nie ma regulacji a zależało by mi na regulowanej tylko jaką wybrać? No [...]
Witam mam na imię Bartek Prosil bym o gotowy plan treningowy,bo w tych sprawach odpadam calkiem nic,zero czajenia i nie mam kogos kto by mogl mi pomodz(oprocz was :]).Na klatke wyciskam 30kg(max) Błagam mam już dosyć swojego wyglondu i wytrzymałości . Płeć: Mężczyzna Wiek: 14 Waga: 75 Wzrost: 167 Cel treningowy: Utrata Tłuszczu / Masa [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam Mam 17 lat,waże 64kg a wzrostu mam 183cm. Amatorsko ćwiczyć zacząłem rok temu.W te wakacje przez 2 tygodnie brałem gainera Gain Bolic 6000 i przytyłem 2kg(myśle, że to dobry wynik) teraz od początku września zamierzam zapisać się na profesjonalną siłownie i do suplementacji chce dołączyć kreatyne, powiedzcie mi jaką wybrać i czy da to dobre [...]
Witam, w związku z obecną sytuacją postanowiłem kupić sprzęt do domu. Zamówiłem już wszystkie niezbędne sprzęty poza ławeczką i tutaj rodzi się pytanie jaką wybrać? Znalazłem tylko 3 typy, które były w interesujących cenach, a dokładniej: Ławka treningowa HS-1030, Ławka regulowana do ćwiczeń MH-L115 - Marbo Sport i MH-L114. Mam dosyć niski budżet [...]
Witam. Jestem tutaj nowy i mam takie postanowienie tegoroczne żeby zacząć ćwiczyć. Mam 17 lat w ćwiczeniach jestem kompletnie zielony. Chciałbym żebyście mi doradzili, co mam ćwiczyć w jakie dni i jaką wybrać dietę. Do dyspozycji mam sztangę, gryf prosty + obciążenie (4 takie same krążki, założone dwa daję radę podnosić, cztery już nie za bardzo) [...]
Mam pytanie ,bo już całkowicie nie wiem co robić. Chciałem kupić odż.białkową ale nie wiem jaka wybrać . Teraz kończy mi się c6 , chcę kupić następną paczkę ,ale Pani w sklepie powiedziała mi że nie opłaca się brać c6 bo jest wał na tym białku i dodają pszeniczne . Wciskuje mi polskiej firmy izolat z koncetratem za 190 zł 2kg i że niby nie [...]