SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

jaka wybrac

Czy chodziło Ci o: "jaka wybrać"?

  • jaka najlepsza przedtreningowka???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam zamiar kupic przedtreningowke, ale nie wiem jaka wybrac. Cena moze nie gra jakiejs duzej roli, ale najlepiej jak by byla dobra i ekonomiczna. Wczesniej jakies stosowalem to gladius, noxipro, i tam pare porcji doriana. Teraz chcialbym cos mocniejszego. Noxipro bylo dla mnie calkiem spoko bo odczulem 1.3 w niej zejscie bylo czasami masakryczne, [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2657 Data: 2014-03-08 19:41:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fitness Authority - Xtreme Creatine

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Co myślicie o tej kreatynie Fitness Authority Xtreme Creatine bo sie tak zastanawiam jaką wybrac a ta firma podobno dużym szacunkiem sie darzy może ktoś już brał ?? Może by pomógł mi zdecydowaniu sie na tą opcję ;)0 Pozdrawiam tutaj link jest do sklepu sfd http://www.sfd.pl/sklep/Fitness_Authority_Xtreme_Creatine-opis26631.html [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 6751 Data: 2011-05-30 20:05:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam ostatnio postanowiłem zrobić sobie domownie i zakupiłem kilka talerzy,gryf łamany itp.Chciałem kupić ławeczk tylko,ze nie wiem za bardzo nie wiem jaką wybrać,ale mam na oku Marbo Sport MH-L115.Jeżeli coś wiecie na temat tej ławeczki proszę o wszystkie odpowiedzi i chciałbym się również dowiedzieć przy zakupie stojaków na sztangę czym się [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 5079 Data: 2017-01-29 15:24:35 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Prosze o ocene diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 218g --> 872 cal 29 % 0.3 g tluszczu * 87kg = 25 g --> 225 cal 7,5 % 5,4 g weglowod. * 87kg = 472 g --> 1890cal 63 % Planuje kupic rowniez jakas odzywke bialkowa do 100 zl ( rowniez prosze o porade jaka wybrac ) Dziekuje za rzetelne odpowiedzi . Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1191 Data: 2005-01-23 23:16:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BLOKADA DO ROWERU

    Temat
    Inne dyscypliny

    Witam, mam zamiar kupic nowy rower i od razu nasuwa sie pytanie, jaka wybrac blokade. Raczej z tymi linkami martketowymi dam sobie spokoj. Niestety U-lock odpada, ze wzgeldu, ze nie schowam tego ,a łańcuch, bedzie dobry ? Np. http://allegro.pl/lancuch-axa-cherto-100-sklep-warszawa-trybik-pl-i3171244885.html Znalazłem jeszcze coś takiego na [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 4436 Data: 2013-04-20 12:42:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna , jaka ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Chcialbym kupic sobie kreatyne , tylko niebardzo wiem jaka wybrac , mnostwo tego jest w internecie ale te nazwy niczego mi nie mowia. Jestem sklonny wydac tak 150 zl obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): http://img22.imageshack.us/i/obrazmhd.jpg/ Wiek: 17 Waga: 73 Wzrost: 187 Cel cyklu: przybrać na masie stosowane [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1650 Data: 2009-07-30 00:04:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć. Mam 21 lat i chciałbym zacząć trenować sztukę walki. Szczerze mówiąc nie znam się na tym za bardzo i nie wiem jaką wybrać. Jestem pracownikiem ochrony i chyba najbardziej interesowała by mnię sztuka która "pomogłaby mi" w wykonywanym zawodzie.Z góry dziękuję.

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 7296 Data: 2005-01-06 17:28:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening. Tylko jak ??

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam chcial bym zaczac trening, lecz nie wiem jaka wybrac kolejnosc, noo i przy okazji czy beda jakies efekty ; ),,jak narazie sposoby domowe'' a wiec: -19 Cwiczen na rozciaganie, mysle o 15 minutach przy kazdym cwiczeniu (chce byc jak guma) ; ) -Bieg 1h -Rower 1,5h -8 Ćwiczen brzucha (3x 20 powtorzen) -8 Ćwiczen klatka(czy daje cos w rece) ?? [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 817 Data: 2010-09-20 18:35:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy cykl i pytanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Panowie Generalnie zadko kiedy prosze o pomoc ale tym razem wyjatkowa sytuacja. Otoz mam pewien dylemat i postanowielm zapytac ekspertow. Od jakiegos juz czasu lykam juz kreatyne. Na poczatku byl HiTeck a potem Trec no a teraz skonczylem Api.. I problem w tym ze co opakowanie to mniejsze efekty. A ten Api to juz wogole totalna porazka. [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 3014 Data: 2009-12-26 13:38:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czekolada w czasie redukcji

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, po treningu wcinam tak: (obecnie jestem na redukcji.) 90g- płatków owsianych 100g twarogu półtłustego 100g- pomaranczy 25- g orzechów włoskich moim pytaniem jest, czy dodać do tego dwie kostki czekolady gorzkiej z duża zawartości kakao/ cel mojego treningu jest redukcja. Gdzie taką czekoladę wysoko kakaową kupić oraz jaką wybrać. [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3791 Data: 2017-06-12 19:43:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co na stawy (glukozamina i in.)?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Postanowiłem kupić coś na stawy by je zregenerować i odudowac bo niektóre mam jak to ktoś powiedział troszke suche - np staw skokowy mi tak dziwnie pyka jak ruszam. 1 Czy glutamina jest dobra do tego celu? ile kosztuje i jaką wybrać? 2 Może znacie jakiś inny preparat? Dzięki!

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 6882 Data: 2004-07-02 13:18:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ławeczka ze stojakami do 400 zł

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    [...] słabe, nie mam jeszcze planu treningowego, dopiero jestem w trakcie układania diety i kompletowaniu sprzętu na pierwszy ogień idzie ławka. Chciałbym kupić ławeczkę ze stojakami ale nie wiem jaką wybrać. Mój budżet na ten cel zamyka się w kwocie 400zł razem z przesyłką. Czytałem że najlepiej kupić ławeczkę z osobnymi stojakami, wtedy będzie [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2359 Data: 2010-12-07 21:42:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl II + mono + suple

    Temat
    Odżywki i suplementy

    1) cel czyste mięso 2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: UNIVERSAL CREATINE olimp vita-min multiple sport L-GLUTAMINA- jaką wybrać ew. zrezygnować? Olimp Gold Omega 3 Animal Pak gainer, białko według braków w diecie 3) staż 4 miesiące 4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: Czy lepiej jest kupić oddzielnie każdy suplement, czy [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1009 Data: 2012-12-10 10:33:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaką ławke?

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    [...] Przymierzam się do kupna ławki i zrobie to raczej na allegro bo to chyba najtańsza opcja . Planuje wydać max 300 PLN. Wybrałem takie chyba najlepsze , prosze o opinie jaka wybrać: http://www.allegro.pl/item225936631_lawka_pod_sztange_z_modlitewnikie_bh_0435_nowa_.html [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1407 Data: 2007-08-25 22:47:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki trening dla mnie?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] się jakieś nad-godzinki ale przy treningu ciężko z nimi pewnie będzie. Co byście mi zaproponowali? Mój wzrost: 194 waga: 84 W domu posiadam ławeczkę do ćwiczeń(prostą) z stojakami łączonymi, sztangę prostą, łamaną, hantelki i drążek do podciągania. Ławka jest trochę słaba bo nie ma regulacji a zależało by mi na regulowanej tylko jaką wybrać? No [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1851 Data: 2014-09-26 20:19:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy . Jestem grubasem .

    Temat
    Trening w domu

    Witam mam na imię Bartek Prosil bym o gotowy plan treningowy,bo w tych sprawach odpadam calkiem nic,zero czajenia i nie mam kogos kto by mogl mi pomodz(oprocz was :]).Na klatke wyciskam 30kg(max) Błagam mam już dosyć swojego wyglondu i wytrzymałości . Płeć: Mężczyzna Wiek: 14 Waga: 75 Wzrost: 167 Cel treningowy: Utrata Tłuszczu / Masa [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1958 Data: 2012-11-29 15:45:58 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • 17 latek suplementacja

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam Mam 17 lat,waże 64kg a wzrostu mam 183cm. Amatorsko ćwiczyć zacząłem rok temu.W te wakacje przez 2 tygodnie brałem gainera Gain Bolic 6000 i przytyłem 2kg(myśle, że to dobry wynik) teraz od początku września zamierzam zapisać się na profesjonalną siłownie i do suplementacji chce dołączyć kreatyne, powiedzcie mi jaką wybrać i czy da to dobre [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 4455 Data: 2015-08-25 01:32:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ławeczka

    Temat
    Trening w domu

    Witam, w związku z obecną sytuacją postanowiłem kupić sprzęt do domu. Zamówiłem już wszystkie niezbędne sprzęty poza ławeczką i tutaj rodzi się pytanie jaką wybrać? Znalazłem tylko 3 typy, które były w interesujących cenach, a dokładniej: Ławka treningowa HS-1030, Ławka regulowana do ćwiczeń MH-L115 - Marbo Sport i MH-L114. Mam dosyć niski budżet [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2534 Data: 2020-03-30 11:39:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DOŚWIADCZENI POMÓŻCIE !

    Temat
    Trening w domu

    Witam. Jestem tutaj nowy i mam takie postanowienie tegoroczne żeby zacząć ćwiczyć. Mam 17 lat w ćwiczeniach jestem kompletnie zielony. Chciałbym żebyście mi doradzili, co mam ćwiczyć w jakie dni i jaką wybrać dietę. Do dyspozycji mam sztangę, gryf prosty + obciążenie (4 takie same krążki, założone dwa daję radę podnosić, cztery już nie za bardzo) [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1400 Data: 2011-06-25 15:37:07 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Odzywka białkowa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie ,bo już całkowicie nie wiem co robić. Chciałem kupić odż.białkową ale nie wiem jaka wybrać . Teraz kończy mi się c6 , chcę kupić następną paczkę ,ale Pani w sklepie powiedziała mi że nie opłaca się brać c6 bo jest wał na tym białku i dodają pszeniczne . Wciskuje mi polskiej firmy izolat z koncetratem za 190 zł 2kg i że niby nie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 535 Data: 2015-03-30 13:34:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)