SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na stawy (glukozamina i in.)?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6062
Witam. Postanowiłem kupić coś na stawy by je zregenerować i odudowac bo niektóre mam jak to ktoś powiedział troszke suche - np staw skokowy mi tak dziwnie pyka jak ruszam.

1 Czy glutamina jest dobra do tego celu? ile kosztuje i jaką wybrać?
2 Może znacie jakiś inny preparat?

Dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
chyba glukozamina.
atrhrostop
kolagen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w pierwszej kolejnosci polecam 1500 mg glukozoaminy z 1200 mg chondroityny w dawce dziennej przez okres 2-3 miesięcy poniewaz wymaga to czasu aby wspomoc twja produjcje mazi stawowych . w sklepach z odzywkami lub zielarskich mozna dostac ja z firmy NOW - sprawdzilem bardzo skuteczny.
w drugiej kolejnosci polecam czystą glutaminę poniewaz ona takze wspomaga funkcjonowanie stawow. przez 1 tydzien po 10-15 gram dziennie w dawkach podzielnych a potem przez 5 tygodni po 5-10 gram dziennie w dawkach podzielnych.tutaj polecam glumatinę z Phytochema- bardzo czysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6062
dostane.to.w.aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie, takie rzeczy muszą byc w kazdej dobrej aptece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szukaj lepiej w sklepie z odzywkami lub aptekami z preparatami ziolowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6062
a.jaka.jest.cena.takiego.preparatu?
ile.kasy.trzeba.wziąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprawdz w sklepie sfd. https://sklep.sfd.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3128
Ja stosowałeem Glkozamine coś z apteki coś jak Artresan, potem glukozamine OLIMPA. Jakiś czas to trwało dałem odpocząć stawom i powoli wszystko wraca do normy. Potrzeba troche casu zanim stawy sie zregenerują. Polecam na zmianę ciepłe i zimne prysznice na stawy to poprawia krążenie i dopływ tych substancji do stawów. Do glukozaminy dołącz witamine C

4HERO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4403 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
wyszukiwarka, dział porady medyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
J/w zakup glukosamine z olimp 60kap ok 25zł lub dozbieraj troche kasy i kup lepsza formule PLUS w cenie 45 zł

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykataboliki przy diecie redukcyjnej

Następny temat

HMB

WHEY premium