SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 latek suplementacja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1012
Witam
Mam 17 lat,waże 64kg a wzrostu mam 183cm. Amatorsko ćwiczyć zacząłem rok temu.W te wakacje przez 2 tygodnie brałem gainera Gain Bolic 6000 i przytyłem 2kg(myśle, że to dobry wynik) teraz od początku września zamierzam zapisać się na profesjonalną siłownie i do suplementacji chce dołączyć kreatyne, powiedzcie mi jaką wybrać i czy da to dobre efekty.
Moje zdjęcie(na spinie), dla rozeznania:

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1012
fotka w linku http://scr.hu/17go/rfodv 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Aha i jeszcze jedno, czy dobrze dawkuje tego gainerka? czy nie przesadzam? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie dokonczylem wiadomości a kliknalem enter... ;p dawkuje go tak że w dni trenujace (3x w tygodniu) podwojna porcja, a w dni nietrenujące pojedyncza. (1 porcje robie sobie 15 łyżek stołowych z czubem gainera 30 ml mleka cieplego i 50ml wody mineralnej niegazowanej) Jedyne co odczuwam to to, że czasem na kibelek pogoni, ale rzadko, myśle że to może dlatego że dopiero co wprowadziłem ten supl do diety. Jaka jest Wasza opinia???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297116
Gainera dawkuje się według braków w diecie, bo to zwykłe jedzenie w prochu, z tym że słabej jakości.

Suplementacja zbędna przy takiej wadze, rozpisz dietę.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17623
z tego co widzę ćwiczysz bez diety, suplementacji Ci nie trzeba. Ułóż dietę i będzie git
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 76 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 485
Najważniejsza jest dieta. Bez suplementacji też możesz zrobić kozak formę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
moge ale nie dam rady trzymać diety nie jestem tym typem czlowieka :)
nie dam rady sztywno jakiejs diety trzymac bo mama zrobi to a nie co innego na obiad, a ja sam sobie obiadu nie bede drugiego gotował :)
jem nabiał tj. jogurty twaróg mleko, zupe mleczną itp. ryż z kuraczakiem też sie zdarzy, ale nie częściej niż wieprzowe mięso z ziemniakami :) ogólnie jem dosyć sporo do syta :P staram sie jesc produkty zawierajace duzo bialka i węgli ale na trzymanie codzienniej diety co do 50kcal nie mam chęci :)
dlatego wole użyć supli.... więc jak będe miał efekty na tym gainerku i kreatynce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17623
suple to nie magiczny proszek od których urośniesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
uwierz mi że już sie tym troche interesowałem i wiem jak to działa... prosiłem tutaj o doradzenie wyboru firmy kreatynki a nie o umoralnianie...Zamierzam chodzić na silke 3 razy w tygodniu i dodatkowo sie tym wspomagac aby efekty bylo widac.(tak wiem że kreatyny pompuje wode w mięśniach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 6372 Wiek 84 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 120575
Czego oczekujesz od kreatyny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasze posiłki - oceniajcie :)

Następny temat

Cwiczenia z samymi hantlami