SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/dziennik/6tyg.dla dołu start str.72 podsumowanie str.138

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
o żadnych czitach teraz nie myślę jak zasłużę to wtedy pogadamy

jak rozłożę?
tzn nie będzie problemu (chyba) bo wczoraj po treningowy zjadłam o 19:30 i w ciągu 3h musiałam zjeść 2posiłki za dużo tego wszystkiego było w krótkim czasie...chociaż swoją drogą i tak byłam głodna

i tak chyba nie dojadę na trening na 16 tylko na 17 i wtedy będę miała tak jak wczoraj...muszę czekać aż gaz będzie, bo nie mam na czym ugotować ryżu a mieliśmy taką maszynkę na prąd,ale nie wiem gdzie jest

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No no ale te otreby to powinnas dodac bo na pewno zieleniny tyle nie przetrawisz by miec odpowiednia ilosc blonnika. Oczywiscie byle nie przesadzac z iloscia.
kozieradka tez jest dobra i zamiast oleju lnianego na pewno lepiej bycs jadla zmielone siemie lniane, co dodatkowo doda blonnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pamiataj ze taka akneraj na redukcji jadla 10 posilkow dziennie,
No ladnie z tym gazem, elektrycznej nie macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
No ladnie z tym gazem, elektrycznej nie macie?

no właśnie jest gdzieś taka maszynka,ale nie wiem gdzie,a kuchnia gazowa,a ojciec miał jechać po butlę pojechał,ale na ryby

poczekam pewnie i tak niedługo wróci

chyba,że na sucho zjem

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
siemienia lnianego ile dobrze jeść?

Vena - spróbuj sama rozniecić ogień

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-11-17 14:08:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
owsiankę zjedz , jak ojciec na tych rybach utknie to jeszcze uswierkniesz z glodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
owsiankę zjedz

po pierwsze to nie mam płatków pożegnałam się z nimi w niedzielę i już więcej nie kupowałam,żeby nie kusiły,a po drugie wrzątek by trzeba było mieć...a nie w sumie grzałkę mam



przyjechał i to nawet z butlą

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-11-17 14:16:10

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena mi na głód pomaga miętapo paru dniach już będzie lepiej nie będziesz tak głodu czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Iza znowu mi nie poszło te 40kg na klatę było jeszcze gorzej niż ostatnio...ja już nie mam sił moze zamienimy to na wyciskanie hantlami na skosie,czy co tam innego byś zaproponowała...może za jakiś czas jakbym wróciła to byłoby lepiej

aaa i jeszcze to francuskie hantlami na skosie dół masakra w ogóle nie czuję sztangą to mi wchodzi

no i co najgorsze odczuwam trochę ten bark przy wznosach


ale za to zrobiłam 4serie pompek na poręczach co prawda powtórzenia 4-6 ale były to był mój pierwszy raz w seriach,bo czasami tam sobie próbowałam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena brawo za pompki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła wyciskania

Następny temat

bareczki

WHEY premium