SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/dziennik/6tyg.dla dołu start str.72 podsumowanie str.138

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak lubisz smak kawy to pij palana cykorie, i nawet dobrze ci to zrobi.
Wiem, ze nieprzejmowac sie trudno, ale bedziesz musiala z tym walczyc. Licze ze w czasie odchudzania bedziesz miala stabilna sytuacje, a reszta nalezec bedzie do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
imbir polecam :D

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
jak lubisz smak kawy to pij palana cykorie-popieram, ja również często zastępowałam kawę cykorią, przy okazji błonnik dostarczysz, a smak ok. Meliskę polecam od czasu do czasu i przede wszystkim sen

Do zobaczenia w realu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Do zobaczenia w realu


a Ty nie świruj tylko bierz się za rekompozycję zredukować to ja muszę te 3kg,które przygarnęło moje ciało


a ta cykoria to gdzieś czytałam,że normalnie w sklepie można dostać tzn producenci kawy zbożowej mają w ofercie czy coś...pytam bo nigdy nie piłam

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-08-30 22:07:35

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
czyli z dostępem nie ma problemu



wiecie co tak mi się przypomniało,że nie pisałam,bo jakiś czas temu postanowiłam wysyłać CV bez swojego wykształcenia tylko podaję LO i miałam telefon już ze sklepu w centrum handlowym i byłam na rozmowie,ale jakoś wyszło i przyznałam się do wykształcenia i co? pani od razu zaczęła kręcić i mnie zniechęcać,a ja doskonale to wyczułam zastanawiam się,czy następnym razem zdradzić na rozmowie,czy ciągnąć dalej,że mam tylko LO
masakra tak jakbym wstydziła się swojego wykształcenia i się nie przyznawała,ale jeśli w ten sposób mam dostać pracę to będzie trzeba

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To zależy, bo jeśli chcesz dostać pracę jakąkolwiek, na przetrwanie to faktycznie lepiej się z wyższym nie wychylać. Podobnie miał mój brat mgr inż. i syn koleżanki mojej mamy. Niby paradoks, ale z drugiej strony po co pracodawcy wykształcona osoba na stanowisko np. sprzedawcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
wiecie co tak mi się przypomniało,że nie pisałam,bo jakiś czas temu postanowiłam wysyłać CV bez swojego wykształcenia tylko podaję LO i miałam telefon już ze sklepu w centrum handlowym i byłam na rozmowie,ale jakoś wyszło i przyznałam się do wykształcenia i co? pani od razu zaczęła kręcić i mnie zniechęcać,a ja doskonale to wyczułam zastanawiam się,czy następnym razem zdradzić na rozmowie,czy ciągnąć dalej,że mam tylko LO
masakra tak jakbym wstydziła się swojego wykształcenia i się nie przyznawała,ale jeśli w ten sposób mam dostać pracę to będzie trzeba

venka, moja znajoma zrobiła kiedyś tak samo
skończyła prawo na UW i nie mogła sobie nigdzie znaleźć pracy
była załamana, bo nawet na rozmowy do żadnego sklepu jej nikt nie zapraszał
i właśnie wyrzuciła studia z CV i przyjęli ją do supermarketu, ale to właśnie tylko dlatego, że mówiła, że ma średnie wykształcenie
pracowała w supermarkecie i dalej szukała pracy i w końcu się udało
ale gdyby nie zakręciła w tym CV, to by się chyba załamała, bo też miała ciężką sytuację finansową

szkoda, że nie strartujesz w tym eksperymencie pumy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
niesamowite, do czego doszło i co trzeba zrobić, by pracę dostać. smutne to ale żeby wywalić wykształcenie z cv - na to nie wpadłam venka, ja też szukam...i też nic. na ostatniej rozmowie, na którą zostałam zaproszona (sprzedawca w sklepie z ciuchami) kierowniczka na wstępie zapytała, co ja tam właściwie robię z moim wykształceniem... przynajmniej nie ściemniała, tylko powiedziała mi wsprost, że wszystko jej odpowiada, tylko nie mój mgr przed nazwiskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
to jest smutne, ale prawdziwe, tez mam takich znajomych... czasem lepiej dyplom schowac do kieszeni...

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła wyciskania

Następny temat

bareczki

WHEY premium