SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/dziennik/6tyg.dla dołu start str.72 podsumowanie str.138

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
spoko nie ma za co...ja też tak pewnie jakoś będę



głodna jestem chyba zaraz zjem posiłek,który miał być jako 5 bo nie wytrzymam 1,5-2h żeby coś zjeść tzn przed treningowy

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
2-gi dzień testu i już chcesz dojadać? Twardym trza być nie miętkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale to nie jest dojadanie tylko zamiana posiłków

wiesz wczoraj jak wróciłam z treningu to od 19:30-23 miałam do pochłonięcia 3posiłki tak z czasem wyszło

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
spróbuj zabijać głoda wodą, pij zawsze jak pomyślisz o jedzeniu, oj gdybym ja miała teraz przy sobie wodę mineralna to bym chyba z pół litra naraz wypiła!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
to zieloną herbatkę pij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
zaraz się wnerwię

gotuję brokuła i gaz się skończył

ojciec miał jechać po butlę i nie pojechał,a nie wiadomo kiedy wróci zaraz chyba zjem surowego


woda mi nie pomaga...po prostu muszę się przestawić, bo jest inaczej niż dotychczas i rano nie jem węgli tylko takie liche śniadanie
a zawsze białko i np orzechy mnie syciły,a teraz zjem i jestem głodna


muszę coś wykombinować



po zielonej herbacie jestem jeszcze bardziej głodna
w tej chwili chyba tylko melisa pomoże

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-11-17 13:29:05

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Piję , piję Grrubasku...
Tobie Venka też polecam
EDIT: to meliske - jak najbardziej, owocówki też są przyjemne, albo herbatka czerwona.

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-11-17 13:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
vena na głoda zielone warzywa, kup seler naciowy mozesz go jesc, i salatka z ogorka i salaty tez do zjedzenia, byle czyms zapchac.
Acha i nie zaszkodzi ci dostpanie sobie czasami otrebow do posilku jako ekstras nieliczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
to fakt zielonymi się zapchać trochę...tak zrobiłam rano, bo miałam jeszcze trochę brukselki i nie czułam tak szybko głodu jak wczoraj

a teraz jem niedogotowanego brokuła tzn jem posiłek,który miał być jako 5...trochę czasu potrzeba mi na przestawienie,ale dam radę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak czasami dwa tygodnie trzeba... najlepiej bys dopiero wtedy pierwszego czita zrobila.

A jak sobie rozlozysz na wiecej posilkow, ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła wyciskania

Następny temat

bareczki

WHEY premium