SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/dziennik/6tyg.dla dołu start str.72 podsumowanie str.138

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
yyyy ja mutant?

kiedyś tam zaglądałam,ale tak przelotnie...to muszę zajrzeć może się czegoś nauczę albo odblokuję czytając

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
mutancica

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
tego jeszcze nie było...a byłam już koksem koksicą

z moją aktualną masą to faktycznie mutant

aaa jeszcze jedno usłyszałam dzisiaj "ty to takie męskie te ćwiczenia robisz" na to ja "a czym się różnią męskie od damskich"

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
vena moze daj jak jesz teraz, warto by troche ta diete podrasowac zgodnie z twoimi mozliwosciami finansowymi. Zawsze mozna cos lepiej zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
vena moze daj jak jesz teraz, warto by troche ta diete podrasowac zgodnie z twoimi mozliwosciami finansowymi. Zawsze mozna cos lepiej zrobic

Iza i tak od poniedziałku mam zamiar wprowadzić jakiś ład w jedzenie,bo przesadziłam ze wszystkim wszystko za ciasne a brzuch to jedna wielka masakra

już sobie obliczałam kilka dni wcześniej i myślałam,żeby na m.c przyjąć 2g białka, 1g tłuszczu, 4g węgli czyli wyjdzie pi razy drzwi B/T/W 130/70/260 i chcę się trzymać ok 2300kcal to jest akurat w takim przedziale
Myślisz,że może tak zostać?

Muszę to zmienić,bo bez sensu będę się starać na treningach,a nawet białka nie dostarczam,bo naprawdę jem go bardzo mało ostatnio

Przykładowo:

1 owies,jaja,banan
2 jogurt z whey'em,owoc
3 ryż (kasza/makaron) kurak (lub co innego) orzechy
4 j.w
5 twaróg,migdały

po treningu: whey+banan

taki zestaw ma 133/76/229 2130kcal wiadomo,że zawsze może ulec zmianie ale żeby było ok 2300
w razie braku źródła białka z mięsa nadrobię jajami albo mam jeszcze ponad 1kg wheya chociaż wolałabym jednak z mięsa

szczerze to chyba ciężko mi będzie teraz z tym jedzeniem po tym obżarstwie cały czas,ale nie mam zamiaru ujrzeć na wadze na początku "7" a już bliżej niż dalej

****************************************************************

dzisiaj cały dzień zabiegany od rana sprzątanie,potem do Poznania przy okazji na siłkę chociaż nie zrobiłam całego treningu,no i przyjechałam po 17 do domu i dzisiaj zjechała się rodzinka,więc było miło...troszkę jestem padnięta



TRENING nogi
(dla porównania trening z zeszłego tygodnia na 10stronie)


1.przysiad 5x5 w formie clusters 2min przerwy
5x5 (42,5/45/47,5/50/50kg)

2.uginanie nóg leżąc 4x 5-8 przerwa 10sek i max 90s
9* 6/4 8* 8/5 6/4 6/3

3. MC sumo 5x5 clusters 2min
(60/62,5/65/67,5kg) 67,5kg x4

4. prostowanie 4x5-8 przerwa 10sek i max 90s
nie zrobiłam- brak czasu


Uwagi:

Przysiad- pierwszy raz wzięłam dzisiaj 50kg, ale poprosiłam kolegę,żeby stał za mną żebym czasami się znowu nie zablokowała stał,ale jakoś nie musiał interweniować chociaż nie powiem ciężko trochę było i cały czas miałam wrażenie,że robię półprzysiad i powiedziałam,żeby spojrzał,więc stwierdził,że jest ok ale i tak nie jestem zbytnio zadowolona od jakiegoś czasu z głębokości mojego siadu

Uginanie- masakra,dzisiaj strasznie mi ciężko szło nie wiem,co się stało,ale tym akurat się nie przejmuję

MC- troszkę jestem zawiedziona,bo bardzo chciałam dzisiaj zrobić 70kg dałabym radę tylko moje dłonie by nie dały jak tylko znajdę grosiki to kupuję paski,bo naprawdę już zaczęło się ciężko
Pierwsze 2serie spoko,ale już te 65kg już odczuwałam dłonie,ale postanowiłam dorzucić,ale już 67,5kg to była masakra dla dłoni,ale starałam się i podchodziłam jednak już 5powtórzenia nie utrzymałam i tutaj nawet więcej niż 10s wyszło,bo walczyłam o powtórzenie...naprawdę walczyłam

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-08-29 22:20:09

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Vena zacznij od 2000kcal zmniejsz wegle, zobaczymy co sie stanie i wtedy ewentualnie podwyzszymy. Ale wolalabym bys wrocila do punktu wyjscia z waga, czyli sobie wolno chudla
Jutro poogladam trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
vena, a moze ty przesadzasz z ta waga? waga jak waga, ale chyba az tak przez miesiac sie nie roztylas?
moze to masa, ale miesniowa? jakies fotki?

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Iza nie wiem,czy te 2000kcal to nie będzie na dzień dzisiejszy za mało,bo ja naprawdę mam ostatnio sporo węgli i gdybym utrzymała to,co przykładowo rozpisałam to byłoby dobrze,ostatnio biały chleb u mnie rządził,a to na mnie niestety źle wpływa
Muszę się skupić na białku,żeby było go chociaż te 2g/kg m.c bo mam braki i w ten sposób nie dostarczam budulca i moje treningi nie mają sensu,bo nic nie osiągnę


vena, a moze ty przesadzasz z ta waga? waga jak waga, ale chyba az tak przez miesiac sie nie roztylas?
moze to masa, ale miesniowa? jakies fotki?


yoyo nie przesadzam tym razem naprawdę nie, poza tym to nie miesiąc tylko jakieś 2miesiące mięśniowo?nie żartuj
fotki? owszem za 9tygodni po cyklu na nogi teraz to chyba nawet stopy nie pokażę,bo pewnie też zalana
tylko Żyrafcia będzie miała okazję zobaczyć spaślaka w realu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
to chociaz w ubraniu

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Uwazam, ze malo nie bedzie, zwlaszcza, ze uwazam, ze masz za duzo wegli a nie jestes wrazliwa insulinowo. Jezeli obnizajac wegle nie mozesz dac bialka w to miejsce to lepiej bys zeszla do 2000kcal. Dobrze bedzie jak sobie wolno schudniesz skoro podeszlas pod 70kg. Zobaczymy co sie bedzie dzialo, jak schudniesz te 3kg to mozna wrocic do zera.
Te 2g/kg masy to bardzo dobrze nie trzeba wiecej dodatkowo dostraczasz z warzyw, prawde powiedziawszy nic by sie nie stalo gdybys dostarczala 1,5g/ kg na "masie" tez tak moze byc. Tylko te twoje wegle wolaja o pomste do nieba, akurat tutaj bez wiekszych dodatkowych koszyow mozesz wyczyscic.
To dla ciebie bardzo wazne jesc czysto, nieskie IG dla osob niewrazliwych insulinowo jest kluczowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła wyciskania

Następny temat

bareczki

WHEY premium