SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/dziennik/6tyg.dla dołu start str.72 podsumowanie str.138

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Za nisko schodzisz z iloscia powtorzen w tej chwili. To troche pomieszanie z poplataniem w drugim cwiceniu nie powinnas zejsc nizej 8 powtorzen, a w pierwszym nizej 5 powtorzen, chyba ze chcialas rampowac do jedynki, ale wtedy zabralas sie do tego nie tak.

oj co z toba nie tak, ci cie gnebi????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
Ty nie powinnas nigdy miec za duzo wegli w diecie, odwrocenie proporcji wegle-bialko byloby lepsze

na razie chciałam te 200g węgli tak jak jakiś czas temu proponowałaś...jak będę na redukcji to wtedy zetnę
Najlepszy byłby chyba układ B/T/W 180/70/180 ale nie wiem,czy na daną chwilę wyrobię z białkiem
w przyszłym miesiacu będzie już lepiej jeśli chodzi o dietę ten miesiąc muszę jakoś jeszcze pokombinować


Taka jestem bez energii może przez to,że zmienił się nagle tryb życia i późno wracam do domu,aczkolwiek śpię 8h czasami i więcej


aaa...dzisiaj mam kryzys kurczakowy jem z przymusu ryż tak samo




Iza nie wiem co się dzieję po prostu nie mam siły i wszystko mnie przyciska jeśli chodzi o ciężar
Denerwuje mnie to,a jednocześnie przygnębia


Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-10-07 14:15:34

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Vena ale to byla taka propozycja na tamten "biedny" czas cos jak zloty srodek A teraz jak mozesz to powinnas robic tak by bylo dla ciebie optymalnie. Osoby tyjace w brzuch maja slaba wrazliwosc insulinowa, co oznacza ze jedzac za duzo weglowodanow nie karmisz juz miesni ale tluszcz, czyli nadmiar ciebie tuczy.
Jak zabralas sie za cwiczenie to scinaj te wegle i nie wazne czy masa, czy odchudzanie, bo i tak musisz sie pogodzic z tym by pozbyc sie brzucha bedziesz musiala pozbyc sie wegli. No takim typem jestes, schudniesz do pewnego stopnia na nizszych weglach ale nie do kraty

Venko ja nie wiem co ci jest, wiem nie masz lekko, to cie przygnebia, tylko Ty mozesz znalezc w sobie znow radosc i chec do robienia czegokolwiek nie da sie pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
ja wiem,ze te wegle mnie gubią i chyba będzie najlepiej jak ograniczę je tylko do śniadania i w potreningowym,ale to ile mam trzymać 130-150g tyle będzie ok?
tylko nasuwa mi się myśl,że na redukcji jadłam 180g ścinając potem do 150 i 130 i było dobrze

najchętniej to zostawiłabym z węgli tylko owies rano i owoce na śniadanie i po treningu,nie mam ochoty na ryż czy kaszę

co do białka to na daną chwilę myślę,że mogę jeść w granicach 160g dziennie,bo nie ukrywam,że teraz jeszcze problemy z kasą są,ale w listopadzie będę już mogła (tak myślę) robić większe manipulacje

Chciałam dodać,że nawet na czczo czuję się jak balon i to nie jest jakieś wyolbrzymianie...do tego widzę co chwilę same szczupłe laski,a ja czuję się jak jakaś parówa


Co do mojego samopoczucia to ja mam chęci do treningów tylko może za długo miałam tyle luzu,a teraz praca treningi i muszę się przyzwyczaić znowu do takiego trybu,żeby mieć energię na wszystko,no i jak siła wróci to też będzie większa radość póki co to wszystko jest takie beznadziejne może wpływ na treningi też mają zmienne godziny no i inne towarzystwo,które niezbyt mi pasuje,a tak to przynajmniej było wesoło z chłopakami,a nie z jakimiś burakami



przyznam się już teraz...miałam ochotę na coś kokosowego i zjadłam bounty, najgorsze jest ta świadomość,że wcale nie musiałam i nawet nie smakowało mi

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
venka, daj sobie trochę czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To nie jedz ryzu ani kaszy, mozesz owies owoce i warzywa, w zupelnosci starczy, Ja tez sadze ze tak ok 150g wegli bedzie optymalnie dla Ciebie i teraz i na poczatku redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
ale warzywa wtedy wliczać? bo teraz nie wliczam i w sumie rzadko wliczałam chyba,że to były strączkowe...ale teraz np marchewek nie wliczam

to w takim razie mam podbić tłuszcze do 2000kcal?
a taki układ np B/T/W 150/90/150 czy za dużo tłuszczu w porównaniu do węgli?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No na szybko to tluszczu miedzy 70g a 112g przy tej ilosci wegli bym sie raczej ku nizszej ilosci sklaniala i troszke bialka dodaj.
na razie warzywa jak nie jesz duzej ilosci to nie wliczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
jutro się pobawię w liczenie tłuszczu mam teraz w granicach 70g, jutro poukładam sobie przykładowe diety,co do warzyw to ostatnio wcinam marchewkę,ale w sumie to są 2marchewki w ciągu dnia,a jak się zetrze to optycznie więcej



dzisiejsza micha


1 owsiaki (owies, jaja, banan) kiwi

TRENING

whey + gruszka

2 kurak, ryż, pomidor

3 serek wiejski, baton Bounty

4 kurak, pomidor, migdały

5 whey z mlekiem, migdały


Bo taka dietka w sumie mogłaby być prawda? oczywiście nie biorąc pod uwagę tego batona wtedy w węglach bym się ładnie mieściła no może ciut białeczko podnieść



*************************************************************


hello!

Dzisiaj w ogóle nie chce mi się jeść,godzinę temu zgłodniałam chciałam ugotować jaja,ale były tylko 4 więc zrobiłam placki owsiane z miodem (o 19godz ) ale byłam głodna,a samymi jajami bym się nie najadła...rozpiska będzie potem
Dzisiaj odpuściłam trening (gigantserie) trudno,ale jeszcze nie jestem sprawna na tyle,żeby 5dni pod rząd ćwiczyć


Iza mam pytanie odnośnie treningu,bo jutro planuję robić nogi...chociaż mogę też zrobić trening 4 jeszcze się zastanowię może mi najdzie chęć na wiosłowanie i nie będę czekać do soboty
Bo jutro mam w zestawie MC sumo,ale zakres powtórzeń jest 8-10 (5serii) a w dniu 1 też mam sumo,ale powtórzenia 4-6...i teraz pytanie,czy brać ten sam ciężar co brałam we wtorek? robiłam tak:
50kg x6 / 52,5kg x4 / 55kg x4 / 57,5kg x4 / 60kg x4

jutro tak myślałam,żeby np zrobić: 30/40/50/60 i zaatakować 70kg może znowu pójdzie


Szczerze to troszkę gubię się w jednym,bo nie wiem,czy w tym całym planie treningowym co mam to na ile mogę pozwalać sobie,żeby walczyć o progres w ciężarze,czy bardziej się skupiać,żeby nie schodzić za nisko z powtórzeniami jak to robiłam ostatnio
Ogólnie powiem tak,że przy treningu nóg łatwiej jest mi zachować rozpisaną ilość powtórzeń niż np gdy ćwiczę górę zwłaszcza jeśli chodzi o złożone,bo w izolowanych aż takiego problemu nie mam chyba że ciężar zdecydowanie większy

aaa i jeszcze jedno boję się hack przysiadu tzn raz w życiu (kilka lat temu) robiłam na maszynie i ciężko szło (Hess ma chyba 40kg) mam obawy,że nie wstanę albo coś...ja to uwielbiam chyba martwić się na zapas

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-10-08 20:29:06

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
.ja to uwielbiam chyba martwić się na zapas

Otóż to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła wyciskania

Następny temat

bareczki

WHEY premium