SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/dziennik/6tyg.dla dołu start str.72 podsumowanie str.138

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale już jest spokój od 10min


wiecie czasami takie wejścia i nastroje mnie przerażają i czuję się jak psychol


mera od dzisiaj jestem rocznik 1894

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-09-21 22:54:53

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena widze ,ze sie podciagnełas ,gratulacjeja waże miecho przed pieczeniem ,choc na paru stronach widziałam podane wartosci odzywcze dla np. pieczonego kurczaka i był nawet ze skórka lub bez do wyboruale jak pieke np. mielona wołowinke to waze po pieczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
podciągnęłam się,ale podchwytem,a to prawie każda potrafi...więc to mnie za bardzo nie rusza



ogólnie to dolina jak tak patrzę na wasze dzienniki i eksperyment,wasze postępy, treningi,a ja to od 18dni nie trzymałam żadnego żelastwa
ogólnie jak nie chodzę na siłkę to nawet nie chce mi się wyjść na rower,czy pobiegać,bo jakoś mnie to nie kręci teraz
już nie wspominam o diecie,bo zawsze jest mi ciężko trzymać,gdy nie ćwiczę...

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-09-22 19:47:17

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
zawalcz o ten ruch, bo skonczysz na antydepresantach, a po co ci to? ustal godzine co dzien na jakies aero godzinne i odfajkuj na blogu. tu i teraz prosze mi to obiecac, bo jak nie to... mam rodzine w Poznaniu

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
kubek grochówki (takiej przedszkolnej) - skąd takowa wytrzasnęłas?
podciągnęłam się,ale podchwytem,a to prawie każda potrafi... - no to albo kiepsko ze mną, bo ja nie mogę ani razu NAWET podchwytem, albo 1)jesteś zbyt skromna, albo 2)za dużo od siebie wymagasz

Szkoda Venka,, że jak już nie możesz chodzić na siłkę, to i z dietą ciężko, ani na rower, ani do żadnej innej aktywności nie możesz się zmotywować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
nieeee

bo ja mam tak w główce pomieszane,że jak jest siłownia to jest wszystko,bo wszystkiego chcę i mam ochotę to taki motor,co mnie napędza...gdy nie ma treningów siłowych to nie mam chęci na aeroby,bo one nie dają mi satysfakcji

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
podciągnęłam się,ale podchwytem,a to prawie każda potrafi

Vena nie dobijaj mnie
Ja nie podciągnę się ani razu, zarówno podchwytem, jak i nachwytem.
Ba, ja nie zrobię ani jednego opuszczenia - spadam szybko i bez sił
Tak więc -> moje uznanie <brawa>

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2009-09-22 20:23:16

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Żyrafka grochówka przedszkolna to normalnie z przedszkola (w którym pracowałam kiedyś) a mama pracuje w przedszkolu i jest możliwość kupienia słoika zupy 1zł oczywiście jak jest zawsze więcej...a zupki są pyszne w sumie jak i obiady, 2lata pracowałam tam w kuchni więc wiem no i nauczyłam się robić leniwe,ryż z jabłkami,zapiekanki z makaronu i wiele innych rzeczy


wiecie co ryczeć mi się chce,bo przypominam sobie słowa kumpeli,z którą pracowałam jak mi mówiła "nie wyrzekaj się pracy", bo tak naprawdę nie lubiłam tego tylko atmosfera mnie tam trzymała i babki...teraz ile bym dała za taką pracę i na takich warunkach,a nie mam nic



co do podciągania to ja chciałabym nachwytem chociaż raz,ale trzepak ma za grubą rurę i ciężko się chwyta

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-09-22 20:30:27

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
bo ja mam tak w główce pomieszane,że jak jest siłownia to jest wszystko,bo wszystkiego chcę i mam ochotę to taki motor,co mnie napędza...gdy nie ma treningów siłowych to nie mam chęci na aeroby,bo one nie dają mi satysfakcji

Kasia, ale dlugo tak sie nie da, uwierz mi, im szybciej nauczysz sie doceniac to co masz, nawet jesli jest to malo, tym mniej powodow do takiego dolowania sie bedziesz miala. Nie chce ci tu banalow wstawiac, ale nie zawsze mozna miec to wszystko co sie chce, a moze i przyjsc taki moment ze stanie sie to nieosiagalne, i co wtedy? Im wiecej malych radosci dla siebie znajdziesz, tym mniejsze ryzyko, ze ta deprecha cie dopadnie...

ech.... juz nie bede, tak tylko szczerze od siebie chcialam napisac...

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
już od kilku dni zastanawiam się nad zamknięciem tego dziennika,bo bez sensu to jest...bo nie ma on od jakiegoś czasu nic wspólnego z dziennikiem treningowym tylko wiecznie moje żale i rozterki,wieczne wychodzenie na niedorajdę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła wyciskania

Następny temat

bareczki

WHEY premium