TRENING tydzień 1(zrobiłam dodatkowo 1 tydzien ,gdyż okres mi sie spóznił i jakos nie miałam sił na duże ciężary) w ćwiczeniach podstawowych 10-12 pow-70-75% maksów
Poniedziałek
Nogi + Barki
Nogi
1) przysiady ze sztangą 3s-12pow:66kg
2) mc proste 3s-12pow:66kg
3) przysiad przedni 3 serie 10pow:36kg
4) wykroki 3 serie 10pow.:36kg
Barki
1) wyciskanie sztangi siedząc z klatki 15/12/10/10 :20kg
2) unoszenie hantli w opadzie 3s-12pow:2x4kg
Śr:KLATKA,Triceps
Klatka
1) wyciskanie na płaskiej sztangą 3s12pow:30kg
2)
wyciskanie na ławce skośnej hantle : 3s-12pow:2x13kg
3) rozpiętki na płaskiej 3 serie 12pow:2x10
Triceps
1) francuskie wyciskanie leżąc 4 serie 12pow:16kg
2) pompki w podporze tyłem 4 serie:10pow.
Piatek
Plecy
1) martwy ciąg klasyczny 3s-12pow :66kg
2) wiosłowanie sztangą 3s-10pow:32kg(trudno bylo mi dociągnąć do 10pow),29-2s
3) podciąganie na drążku 3s-max :6,5,4
Biceps
1) uginanie ze sztangą 3 serie 12pow:16kg
2) uginanie z hantlą chwyt młotkowy 2 serie:12pow 2x5kg,1s-12pow:2x6.5