zyrafko spokojnie możesz braż ciężar mi jakos technicznie trudno wstać z tym cieżarem
obliques 5kg na Turkis Get Up to nie jest chyba duzo ,nie wiem w jaki ciezar powinnam celowac i czy nie ide na "Latwizne" trudno mi wyczuc to cwiczenie ,najlepiej dobieranie cieżaru idzie mi w MC i przysiadzie no i wczesniejw wyciskaniu.
Dzien 3.
rozgrzewka 6x komplex ze sztanga po 3 powtórzenia:MC, wioslo, zarzut,
przysiad przedni, push press 10,16,20,22,24,26kg
[1] 5 obowdow
- 5x przysiad 70% max 72kg
- 2x HIP
[2] 5 obowdow
- 5x wyciskanie sztangielek jednoracz
- 4x podciągniecie nachwyt 5,4,4,3
- 5x na stronę russian twist 5kg
Dziś fajnie mi sie ćwiczyło mam dużo energii
