SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7837
pokora w sportach walki jest przereklamowana jest jedna zasada, jeżeli zgrywasz kozaka to musisz to udowodnić także na ringu/klatce i tyle. jeżeli ci się uda to na hooy ci pokora? oczywiście pudzilli się nie uda także jemu by się przydała
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3582
Tygrum, błagam, nie porównuj jednego z najlepszych (zdaniem wielu najlepszego) bokserów w historii do Pudziana. Pudzian nie będzie miał takich umiejętności nawet za "milion lat".

Tak jak pisałem, w przypadku porażki Pudziana, KSW może...Strzelić!
Psychofani będą potrzebować leczenia psychiatrycznego (a może już potrzebują? ) Tak jest jak ktoś napisał, teraz piszą, że Sylvia to żaden zawodnik, a po pokonaniu Pudzilli nagle okaże się, że to przecież jeden z najlepszych To żałosne ale na "warzywus onetus pudzianus" nie ma rady.

Ciągle wierzę, że jednak Pudzian się wycofa na dniach z walki. Ryzyko porażki jest tu za wielkie i dla niego, dla Mirka Oknińskiego i federacji KSW. Raz, że walczy nie u siebie, walczy na terenie "wroga", dwa "klatka"...Jednak to działa na psyche...Inaczej się walczy w ringu bokserskim inaczej w "klatce".
Jeżeli Pudzian do walki z Timem nie wejdzie ze sztangą to nie ma prawa wygrać.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
No i zapewne nie wygra. Ale paradoksalnie ta porażka może mu pomóc. Sam przestanie sobie wkręcać glupoty że jest nadczłowiekiem tylko niech się zacznie słuchać trenera, jeździ zagranicę trenować i nie zawraca sobie głowy duperelami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23619
Muhammad Ali nie musiał mieć pokory bo wiedział, że jest geniuszem boksu. Pudzian nie ma pokory bo jest po prostu głupi. Ale to się skończy szybko, z chęcią zobaczyłbym jego KO.
Ps do geniuszów boksu można dodać jeszcze - Roy Jones Junior, na ringu robił co chciał i kiedy chciał i z kim chciał, to było arcydzieło. Każdemu polecam obejrzenia jego walk, inny świat.

Zmieniony przez - lewylife w dniu 2010-05-13 12:40:21

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
Pudzian nie ma pokory bo właśnie głupi nie jest Myślisz że więcej ludzi pójdzie na Pudziana terminatora który ma niedługo być mistrzem świata czy na Pudziana który ze spuszczoną głową mówi że trenuje dużo ale średnio mu idzie i nie ma co liczyć na jakieś osiągnięcia?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23619



Jakby pudzilla miałby podobne umiejętności w MMA co ten Pan w boksie to mógłby nie mieć pokory a tak.....

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
odpisze mi ktos gdzie beda walczyc czy ring czy klatka?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3582
przecież napisałem, że klatka
Przynajmniej tak pisał jeden portal.

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2010-05-13 12:50:15

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...Myślisz że więcej ludzi pójdzie na Pudziana terminatora który ma niedługo być mistrzem świata czy na Pudziana który ze spuszczoną głową mówi że trenuje dużo ale średnio mu idzie i nie ma co liczyć na jakieś osiągnięcia?

Jak spadać to z wysokiego konia.

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
wracajac do walki:zauwazylem nastepujaca dziwna sprawe:
w polskich artykuach podaje sie,ze pudzian bedzie wazyc ok 125 kg a sylvia 135-145 kg....
a w amerykanskich pisza ,ze sylvia bedzie wazyc ok 118 kg a pudzian 145 kd(320 funtów)....

roznicy 5 kg bym sie nie czepial ale 20 kg na plus i 20 kg na minus ...?
to jest bardzo duza roznica-mowiaca wiele o aktualnej formie zawodnikow...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

electro
Polecane artykuły