Tygrum, błagam, nie porównuj jednego z najlepszych (zdaniem wielu najlepszego) bokserów w historii do Pudziana. Pudzian nie będzie miał takich umiejętności nawet za "milion lat".
Tak jak pisałem, w przypadku porażki Pudziana, KSW może...Strzelić!
Psychofani będą potrzebować leczenia psychiatrycznego (a może już potrzebują?

) Tak jest jak ktoś napisał, teraz piszą, że Sylvia to żaden zawodnik, a po pokonaniu Pudzilli nagle okaże się, że to przecież jeden z najlepszych

To żałosne ale na "warzywus onetus pudzianus" nie ma rady.
Ciągle wierzę, że jednak Pudzian się wycofa na dniach z walki. Ryzyko porażki jest tu za wielkie i dla niego, dla Mirka Oknińskiego i federacji KSW. Raz, że walczy nie u siebie, walczy na terenie "wroga", dwa "klatka"...Jednak to działa na psyche...Inaczej się walczy w ringu bokserskim inaczej w "klatce".
Jeżeli Pudzian do walki z Timem nie wejdzie ze sztangą to nie ma prawa wygrać.