SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1959 Napisanych postów 19816 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731618
greg 82 , wierz mi, ja rowniez nie sledze poczynian Pudzianowskiego od wczoraj. I nie zauwazylem nigdy tzw. kozaczenia. Moze nadmierna pewnosc siebie, ale wynika to z tego ze poddal sie on tej fali ktora wywolaly wlasnie media i cala ta machina o ktorej pisalem czesniej. Fakt ze czasam mowi bzdury typu ze za dwa lata moze sie bic z Fedorem, czy tez ze bedzie mistrzem swiata. Ale do takich slow trzeba podchodzic z dystansem. I dlatego malo udzielam sie w tym dziale poniewaz tego dystansu brakuje wielu osobom tutaj. O pewnych jego relacjach z trenerem tak jak napisales wiadomo tylko od osob trzecich. A to co mowil pan okinski? Pan Okinski to rowniez mial takze maly zgrzyt z Pawlem Nastula. Czyzby Nastula takze kozaczyl?

Tak jak pisales , Pudzianowski jeszcze z nikim nie walczyl ( pomijajac tego pajaca, jak slusznie zauwazyles) i powstrzymajmy sie od pewnych ocen jego zachowania. Pudzianowski oczywiscie w jakis tam sposob promuje swoja sylwetke, udolnie czy mniej udolnie ( "tanio skory nie sprzedam") lub czy to sie podoba czy nie, nie powinno miec to wplywu na ocene caloksztaltu jego zamiarow. Mnie sie rowniez malo to podoba, i chcalbym aby mniej mowil o sobie jak o pradziwym fighterze MMA ktorym jeszcze nie jest. Ale napewno nie nazwe tego kozaczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
tygrum za eksperta się nie uważam, wyraziłem własną opinię, z której zresztą widac ze mam dla Pudziana pewien podziw - realizuje własne pomysły, i to w miarę rzetelnie; ale nie oznacza to że mam byc wobec niego bezkrytyczny.

I nie idzie mi o honor, pychę itd - tylko o ocene wizerunku.
Jeśli mam przesłanki by to oceniać - oceniam, i to bez względu na to czy ocena jest pozytywna czy negatywna; nie mam natomiast zamiaru oceniać stricte jego psychiki (co zdajesz się sugerować) bo go nie znam osobiście.

Swoją drogą zauważ że samo zainteresowanie nim, i dyskutowanie o nim świadczy że człowiek to niepospolity.

Tyle odnosnie oceny wizerunku. Co do jego porzeszłości - nie miej nas za idiotów, każdy tutaj chyba doskonale wie że Pudzian był strongmanem, i kazdy tutaj chyba wie że nie chodzi o "koksowanie na siłowi", nota bene zakładam że 75% ludzi tutaj samo przerzuca żelastwo regularnie.

Jego przeszłość zaś w tańcu z gwiazdami, czy innym teleturniej mnie nie interesuje, bo nie ma to nic wspólnego ze sportem, może jedynie świadczyć nieco o wizerunku.

Mina po nstaredownie - miał ją nietęgą i tego nie zaprzeczysz, więc - o co kaman, hę?

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Possible, ale jak się powstrzymujesz to spoko Twoja sprawa, tylko innych np. mnie ciekawi jak Pudzian się zachowuje na staredownie po tylu mocnych słowach z jego ust. I w mojej opinii jak najbardziej Pudzian "kozaczy", to, że się tak zachowuje gdzie indziej, ok niech się zachowuje, tylko to nie ma nic do tego, że jak ktoś mówi, że nie da się znokautować tylko najwyżej przegra na punkty (+ wiele innych wypowiedzi) to jest to kozaczenie obojętnie czy wcześniej był nieznany czy jest byłym MŚ strongman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 144 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
dobra, ja przynajmniej nie będę go oceniał przez pryzmat jednego wypowiedzianego słowa w mediach.
Na tym filmiku kiedy tłumacz mówi, że z klatki wyjdzie tylko jeden, Sylvia opuszcza niepewnie wzrok, czyżby strach go obleciał??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Nistaf, ale ja go nie oceniam przez pryzmat jednego zdania, bo wypowiedzi innych w podobnym tonie było jeszcze wiele Jak ktoś uważa, że nie kozaczy to ok niech uważa, skończmy ten wątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 144 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
Myslisz , że taki np, Lesnar by powiedział "mnie każdy znokautuje" powiedział by tak samo jak pudzian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Lesnar to nie Pudzian który miał jedną walkę w MMA.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 144 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
Pudzianowski w grudni tego roku zawalczy jeszcze raz w USA, w Chicago o ile się nie mylę, tak więc będzie miał pięć stoczonych walk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"Myslisz , że taki np, Lesnar by powiedział "mnie każdy znokautuje" powiedział by tak samo jak pudzian"

?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
no to niech najpierw ktoś przetestuje jego szczęke

Business as usual

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium