SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Jakies zrodla tej informacji?

Rozumiem ze polowa cwiczacych sztuki walki robi to wszystko 6 dni w tygodniu?

Zmieniony przez - Deliver w dniu 2010-03-10 15:07:44

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
http://www.sherdog.com/pictures/event/Pictures-UFC-109-Weigh-ins-22497

goście po kilka % tłuszczu i oni wszyscy trenują tylko 1,5h trening technicznego. Ech nie to co Pudzian




















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
A gdzie ja tam pisalem o 1.5 godziny treningu technicznego? Zdaje sie z mowa byla o 1,5 godziny silowni po kilku godzinach techniki.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"A gdzie ja tam pisalem o 1.5 godziny treningu technicznego? Zdaje sie z mowa byla o 1,5 godziny silowni po kilku godzinach techniki."

dobrze to Ci odpowiem - każdy profesjonalny fighter, który trenuja na poważnie. To co mówił Pudzian czyli rano zapasy, potem siłka a na koniec dnia nowe techniki itp. wariacje jego treningu to normalka w profesjonalnym mma i każdy tak ćwiczy. Nikt nie będzie marnował czasu, żeby jako jedyną siłkę robić w ciągu dnia...

Pamiętaj, że jak się śmieją, że promocja Pudziana i robienie z niego nadczłowieka który we wszystkim jest dobry (a tak naprawdę oprócz Strongman na poziomie profesjonalnym dopiero w MMA będzie działał) działa na wyobraźnię małolatów nie bierze się z niczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
No dobrze napisales - profesjonalni fajterzy, ale ich jest naprawde niewiele w skali globu.

Ja nic nie napisalem takiego ze ktos robi jedynie silke w ciagu dnia.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...profesjonalni fajterzy, ale ich jest naprawde niewiele w skali globu.

Co masz na myśli pisząc niewiele w skali globu
Jest ich 10-ciu
100
1 000
Moim zdaniem, biorąc wszystkie SW, są ich tysiące w każdej kategorii wagowej. W skali globu to niewiele.
Pudzian trenuje tak jak inni. Ani mniej ani wiecej.
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Szkoda, że Kamil nie wie, że Pudzian nic takiego o Małyszu nie powiedział. To były tylko plotki.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może i wie.
Ala konsekwentnie próbuje realizować swoją taktykę. że pisanie takich bzdur na temat Pudziana doprowadzi do walki z nim lub kimś innym.
Ja temu Panu mówię dziękuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium