SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Upacz, fajna prezenterka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Ale pociągnęliście o tych zwierzętach, dosłownie cały zagajnik
Krótko i zwięźle to myślę, że dziś do przodu, a za dwa tygodnie na 95% przegrana. Moje spekulacje.

Nie ma co więcej gadać.

Zmieniony przez - kwiatulaBa w dniu 2010-05-07 15:51:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 144 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
Już jutro będzie lepiej oszacować, czy Pudzian ma szanse, ciekawe czy Sylvia trenuje ostro, bo gdzieś czytałem, że zamiast tego jeździ sobie na polowania z gubernatorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
Pudzian bedzie mial mega kiepsko z Sylvia. Ntomiast jest jedna szansa zeby mogl sie Mu do tylka dobrac- w pierszych sekundach zaatakowac. Zrobil to dziadzio Mercer, zrobil to Randy i obaj mieli Go na glebie (Randy w sumie bawil sie cale 5 rund,ale pierwsza akcja wlasnie miala wielka szanse na przerwanie).
Jest jeszcze jedna rzecz- na KSW moze liczyc na sedziego ze "zle oceni sytuacje"i przerwie pojedynek, jak bedzie sytuacja ze Japoniec bedzie pod Mariuszem zbieral g&p i chociaz nie bedzie zamroczony,to sedzia przerwie. Tam takiej akcji bym sie nie spodziewal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bawią mnie komentarze co poniektórych, że Pudzian nie umie wykorzystać swojej siły do walki. Ja z takimi komentarzami poczekałbym do walki z Sylvią, dopiero po niej będzie można coś jednoznacznie stwierdzić.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Tylko z tego co pamiętam dziadzio mercer przewalczył kopę lat jako bokser, po pudzianie bym się nie spodziewał lucky puncha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
zobaczycie ze pudzian wygra obie walki ja to wiem i wierze w niego i na nic sie nie zdadza te madrosci niektorych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Z tego co wiem MMA to nie tylko boks, a Pudzian kładzie dobrych zapaśników

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
Na rekach Sylvii spoczywa zycie setek Polakow. Patrzac jakie zainteresowanie robi kariera Pudziana w MMA i to,ze ma za soba cala rzesze fanatycznych fanow, to obawiam sie ze jak/jesli Sylvia znokautuje Mariusza to w Polsce padnie na zawal co trzeci gorliwy fan
Prawie jak walki Manny'ego na Filipinach

Zmieniony przez - torpedo IS w dniu 2010-05-07 16:29:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie jestem jego wielkim fanem (być może na razie nie jestem WIELKIM fanem - poczekajmy na jego dalsze walki), ale bardziej wiarygodne jest dla mnie zdanie jego trenerów niż kogokolwiek na forum.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-05-07 16:34:23

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium