SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Powiem wprost- będę kibicować temu Japończykowi(choć szanse ma bardzo niewielkie), do Pudziana straciłem resztki szacunku, uważa się za nadczłowieka we wszystkim, a poza sportami siłowymi jeszcze nic nie pokazał.

Że co? Z tego co widziałem po wywiadach, to jest po prostu pracowity i wierzy, że może coś osiągnąć. Nie mam już siły na hejterów...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Puar, ja w tym momencie tez się zgodze że w wywiadach zaczyna przeginać - vide ten fragment który pozwoliłem sobie wstawić - bezczelne kłamstwo, i brak godności by sie do takiego tyciego błędu przyznać, wychodzi na to ze to my i ludzie z kosiora jesteśmy sprawcami i propagatorami jego afery z Oknińskim, a sam Okniński to schizofrenie chyba ma skoro wystepuje w dwóch osobach, jako on sam świetny trener, i jako jakis bezczelny osobnik co podpatrzył niezadowolenie Pudziana z boku i rozdmuchał na kosiorze. Nieładnie. zwłaszcza ze jeszcze nie dawno był skromny i niezmanierowany medialnie. Wychodzi także na to, że przedwczesnie ferowałem teze , że coś go ruszyło skoro sie z Oknińskim przeprosił.

Możesz powiedziec ze robię z igły widły ale takie drobnostki drażnią, i odpowiednio dopełniają wizerunek. Nie życze jednak by został obity przez Japońca (żeby nie było dopowiadam, bo zaraz by się posypało ze patriotyzmu we mnie nie ma).

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
jak się dobrze wczyta na kosiorze to Okniński też lawirował
chyba się zbytnio pospieszył z żalami na forum...
a pewnie chłopaki mieli tylko gorszy dzień

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 52 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4058
6,1=182,5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1992 Napisanych postów 19849 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732010
nemo_bw, z tego co M. Okinski mawial wynika - Pudzianowski nie gra fair, nie dotrzymal umowy, Nastula rowniez nie gral fair, umniejszal znaczenie Okinskiego. Przypadek? Czy moze Pan Okinski gra w swoja wlasna gre?

Zmieniony przez - Possible w dniu 2010-03-30 10:28:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1617
organizacja Deep, jak widać na poniższym filmiku, ma wielu świetnych zawodników w HW!







może jakby jako nagrodę główną dali kremówkę, to walka byłaby bardziej dynamiczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe czy pedały mroczki pojadą na Tima do USA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś czuję że Pudzian wyłączy Timowi prąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mariusz juz grzecznie opowiada o trenerze

Zmieniony przez - Deliver w dniu 2010-03-30 13:00:35

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium