SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
"MMA" jakim argumentem mam poprzec cos, co sie jeszcze nie wydarzyło? Myśle, ze wygra bo chce wygrac, bo ciezko trenuje, bo mu zalezy, bo jest mocny, twardszy od Tima.Radzi sobie, nie jest taki tępy ,zeby decydował sie na pojedynek i wiedział ze go przegra.Pudzian sie nie da zlać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
twardszy od Tima

Skąd wiesz?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
co do aleksa i jego boksu....co prawda zremisowal ale wg mnie nic ciekawego nie pokazal,byl dosc nieporadny ,wlasciwie przegral...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10702
Śledzę ten temat chyba od początku i zastanawiam się dlaczego niektórzy tak najeżdżają na Pudziana, w którym z wywiadów Pudz mówi że pozamiata przeciwnikiem (chodzi o te nagrywane, nie pisane przez durnych dziennikarzy)? "Tanio skóry nie sprzeda" tzn. będzie się starał, da z siebie wszystko, a niektórzy już mu dopisują pychę i buractwo :/.
Na wystąpieniach w Tv, Mario zachowuję się dość skromnie, "zdobycie mistrzostwa świata" - paplanie pod publiczkę (biznes musi się kręcić), ale to że wierzy w siebie to źle?

Co do umiejętności, to w walce z Japończykiem wiele nie pokazał, trochę jakby gardę lepiej trzymał niż z Najmanem, ale po takim czasie zaawansowanych treningów powinien pokazać się z lepszej strony (na lokalnych zawodach 18latkkowie więcej umiejętności prezentują), a Pudz pokazał jak wygląda przykładowa zadyma pod remizą w Klewkach, jakby mu rozum odjęło po wejściu na ring.
Problem chyba leży w jego psychice, zapomina czego się nauczył. Małysz zaczął lepiej skakać gdy miał psychologa, może Pudzianowi też potrzebny.

W walce z Sylvi'ą nie przekreślałbym go całkowicie, jak się ogarnie to może coś z tego będzie, zwłaszcza że Tim ostatnio nie prezentuje dobrej formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
moze juz bylo ale pokazuje to troche forme sylvia z czerwca 2009..
wiadomo-kazdemu moze sie to przytrafic ale jego przeciwnik mial 47 lat.....co prawda wielki mistrz boksu ale tez forma cienka i sylwetka mocno otyla....



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"MMA" jakim argumentem mam poprzec cos, co sie jeszcze nie wydarzyło? - skoro się nie wydarzyło to po co piszesz ja myślę , że Mariusz wygra z Timem bez problemu.

Myśle, ze wygra bo chce wygrac... - Tim także chce.
...bo ciezko trenuje... - Tim pewnie także.
...bo mu zalezy... - Timowi także zależy.
...bo jest mocny... - Tim pewnie słabszy, jednak siłę potrafi lepiej wykorzystać i rozłożyć w walce.
...twardszy od Tima –
...Radzi sobie... - a Tim
...nie jest taki tępy ,zeby decydował sie na pojedynek i wiedział ze go przegra... - a Tim jest taki tępy, żeby decydować się na pojedynek i wiedzieć że go przegra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
masti, widziałeś jak "boksuje" Pudzian? No właśnie, ni ma się czym chwalić. Mercer to mistrz bokserski, kompletnie bez formy, z wielkim brzuchem, wiek emerytalny..Jednak ciągle niebezpieczne ręce. Nie wiem czy jakiś zawodnik MMA ustał by to pierdyknięcie??
Wtopy zdarzały się najlepszym, praktycznie wszystkim najlepszym!

Aleks Emelianenko to jeden z najlepiej boksujących zawodników MMA w HW, ale w porównaniu do najlepszych bokserów (choćby oglądając jego zawodową walkę bokserską) jest w 4 literach i to głęboko, mimo to W MMA świetnie daje sobie radę..Może jednak nie taki boks zły i nieskuteczny jak mówią niektórzy internetowi zapychacze?
Pudzian też trąbił jaki to boks w MMA nieprzydatny

Nadal podtrzymuje, że Pudzian się wycofa z walki. Po walce z Kawaguchim widać, że stracił troszkę tej swojej pychy..Miras był wściekły...Nie ma co się dziwić...Nie wyobrażam sobie, żeby w takiej dyspozycji mógł rywalizować z Sylvią, fakt, że wypalonym już zawodnikiem, jednak z 2 klasy lepszym od Mariusza. Jeśli dojdzie do pojedynku to będzie to parodia, dobre chęci i pewność siebie Pudziana nic tu nie zdziałają.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
...nie jest taki tępy ,zeby decydował sie na pojedynek i wiedział ze go przegra... - a Tim jest taki tępy, żeby decydować się na pojedynek i wiedzieć że go przegra

Tim nie zna Mariusza, Najman tez sie zdecydował i co?
Mówił ze Pudzian to warzywo a nie sportowiec.
I mowie Wam, ze walka z japonczykiem to wypadek przy pracy.
poczekamy , zobaczymy jak Pudzian przegra to mozecie mi dac bana dożywotiego i zjechac jak mokrego psa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tim nie zna Mariusza, Najman tez sie zdecydował i co?
Mówił ze Pudzian to warzywo a nie sportowiec.


Nie porównuj Najmana do Tima.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 144 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
"I mowie Wam, ze walka z japonczykiem to wypadek przy pracy"

Ludzie, ale wy macie kompleksy! ze skosem wygrał zasłużenie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium