SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Aż tak źle?

Stwierdziłem, że wygrał z paroma przeciwnikami którzy sami mają "dodatni" rekord, więc może być, jak na poziom Pudziana, bez szarżowania.

Chyba sam muszę przejrzeć te walki.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kawagushi nie ma w ogóle strzała z łapy,jedyne co mu idzie to zasypywanie gradem ciosów przeciwnika.Na Pudziana sądzę,ze to będzie za mało,a ten miał podobno dostawać coraz bardziej wymagajacych przeciwników...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Tak jak napisal Mac5 - japonski Najman.

Duzy przeskok bedzie - dwoch Najmanow, a potem Silvia

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Najważniejsze, żeby koleś się nie wystraszył i chciał się bić to już będzie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
A niby kogo mieli mu dać? Jeszcze 2 tyg przed Sylvią? Crocopa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Pudzian będzie miał ciężko. Jak na drugi występ w MMA walczyć z kolesiem z rekordem 11-1 to spore wyzwanie. Jakby nie patrzeć to chyba najlepszy Japoniec w HW obecnie. Mam nadzieję że Mario się pokaże z dobrej strony i nie dostanie za wiele bo czasu na regenerację przed Sylvią dużo mieć nie będzie. Natomiast co do przeciwnika Mameda to jestem zawiedziony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Mysle ze Pudzianowski zawsze bedzie traktowanz jako freak. I pewnie juz nie nabierze takich umiejetnosci aby walczyc z jakims dobrym skutkiem z najlepszymi wagi ciezkiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Panowie tan "Kawaguszi" wazy 98kg i ma rekord nabity kelnerami tak jak Najman w boksie..Dla mnie to na pewno nie jest "piętro wyżej"..Nieporównywalnie lepszym przeciwnikiem byłby Paczkow a nawet Sentryu (bo jego przynajmniej ktokolwiek kojarzy w świecie MMA).A tak mam walke z kolejnym panem NIKT w sportach walki..Jezeli Pudzian przgra z kims taki to kaplica dla kariery , nie mówiac juz o porównaniu z Sylvią..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Tak Ignatus, powinien w DRUGIEJ walce dostać co najmniej Overeema ajk nie Fiedie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Juz bez zlosliwej ironi.Powinien dostac kogos kto jest zdecydowanie lepszy od Najmana w kazdym razie..W TRZECIEJ walce ma byłego mistrza UFC wiec nie widze powodu do tego zeby w DRUGIEJ walczyc z kims na poziomie 0 (czyli takim jak Najman)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium