SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
mi sie wydaje że to będzie kolejna żałoba w Polsce jak Pudziań dostanie wpier.dol sami widzieliście co było na KSW 13 jeszcze jedna runda i mogło nie być tak kolorowo a kondycja to podstawa możesz bić się jak Bruce Lee ale bez kondycji czacha Pudzianowi pęknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
Tim zostanie pozamiatany
130 kg tłuszczu vs.mięśnie
nic mu doświadczenie nie pomoże(vide walka z Mercerem)
był mistrzem zgoda kiedyś
teraz jest gruby,stary i chleje
end of story

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11070
Na stronie Moosin jest informacja, ze walka bedzie w PPV. Wiec pewnie gdzies bedzie mozna obejrzec ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ludzie ogarnijcie sie, kto będzie wstawał w nocy specjalnie na te gale? jest PPV transmisja będzie gdzieś, czyli na drugi dzień beda walki do ściągnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11070
rakhu1 są na pewno ludzie ktorzy wstana, bo pare osob pytało czy ktos wie gdzie bedzie transmisja. wiec sam sie ogarnij ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak wam sie chce wstawać żeby zobaczyć jak Pudzi dostaje łomot to prosze bardzo link online

http://www.gofightlive.tv/showEvent.do?eventId=681

nie wiem czy strona pewna ale raczej powinno być.

na sopcast na jakimś kanale też powinno być jak będzie info to dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
"taka jest prawda ze pudzian go rozje.bie i sie ucisza wszyscy znawcy!"
"Tim zostanie pozamiatany
130 kg tłuszczu vs.mięśnie
nic mu doświadczenie nie pomoże(vide walka z Mercerem)
był mistrzem zgoda kiedyś
teraz jest gruby,stary i chleje
end of story"
Z chęcią poczekam do końca walki i zobaczymy czy go pudzian roz..... i czy nic mu doświadczenie nie da,kolego ziomal_krk i kolego mac5. Jeśli faktycznie pudzian wygra co dla mnie równa się zeru wtedy przyznam racje ze dupa jestem i się nie znam i głosu nie będę zabierał ale póki co, to dla mnie jest 1% szans że tak się stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Tim zostanie pozamiatany
130 kg tłuszczu vs.mięśnie
nic mu doświadczenie nie pomoże(vide walka z Mercerem)
był mistrzem zgoda kiedyś
teraz jest gruby,stary i chleje
end of story



Mariusz zostanie zmieciony
Nic mu siła nie pomoze(vide walka z japonczykiem)
Byl mistrzem strongmanow, w mma nie bedzie mistrzem
Jest silny ale ta jego sila nie przeklada sie na cios
end of story

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obradovic jakbys emota na dole wypowiedzi ziomala nie zauważył to była ironia wyczuwalna nawet bez niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
a druga sprawa, mac5 no tak bo ty tak doskonale znasz silvię że wiesz że on chleje, może w karty z nim jeszcze grywasz co weekend, i mam pytanie co wyczytałeś to chłopaku na wp czy na onecie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium