SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Hhahaha:) to tylko ONI zyjacy w monotonii:) a w tym sporcie pewnosc siebie a cwaniactwo (buractwo czyli z angielska kokines to 2 rozne rzeczy. Pudzian to wlasnie taki koki fajter zapatrzony w siebie. Qwa jak czytam na jego forum wypociny moda to mnie ch... strzela. ''ja mysle ze po lesnarze by czolg przejechal'' o potencjalnej walce tych dwoch. Aha i w kazdym sporcie pewnosc siebie to podstawa ale nie cwaniactwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
w takim razie kim jest Brock ? ^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 179
Lesnarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 144 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
SzakalBWA masz prawo mieć swoje zdanie, dla niektórych "cwaniactwo" to właśnie pewność siebie,
Śmiać mi się chce z tych, którzy gadają o skromności, pokorze i tym podobnych bzdetach, MMA to jest mordobicie, łamanie kości i żeber!! naród żąda widowiska i KRWI a nie skulonych, z podwiniętym ogonem chłopców.
Tylko cwaniacy będą na szczycie!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
"Dwóch otyłych, przeżartych fastfoodami fighterów nie jest do tego zdolna. Mariusz rozszarpie i sponiewiera ich jak małe dziewczynki. Dominatora można pokonać tylko nokautując go ciosem. Żaden z nich nie ma tyle siły i szybkości by taki cios wygenerować."

A który z zawodników mma ma taką super hiper rzeźbę i jest jednym węzłem mięsni? Porównywalny to chyba tylko Alisteroid... nadto - na tym forum chyba nie pojmują ze to nie K1, i zapominaja o dobrodziejstwie dźwigni, duszen itd.

Ogólnie mają ludzie podniete, ciekawe czy w domach stawiają już ołtarzyki Pudzianowi, i wibjają szpile w lalke voodoo Sylvi

Nisaf... cwaniactwo - to się objawia POZA ringiem... a skromni szans nie mają powiadasz? Hmmm A Drwal to co? Bardzo skromny i rozważny facet - wystarczy porównac wywiady z nim a wywiady (te ostatnie) z Pudzianem, a załapiesz gdzie tkwi clou.

Zmieniony przez - nemo_bw w dniu 2010-04-18 13:59:56

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
nistaf wlasnie tak ludzie widza mma w PL. Niestety. W PL mma dla wiekszosci ludzi to nie jest sport... A co do ''cwaniactwo to pewnosc siebie'' to zobacz na GSP np. On jest pewny siebie, porownaj teraz do naszego mariusza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Drwal ? Dostał lepszego rywala i się skończyło Jeżeli dojdzie do walki Sylvia vs Puzian to można powiedzieć ze Pudzian osiągnął więcej w MMA. Lubie tomka i mu kibicuje ale patrząc na zawodników UFC w jego wadze jest niestety średniakiem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4586
Tu się musze zgodzić ćwiczyłem ten sport wraz z kulturystyką..
Tu ciężko jest przetrwać nawet 3rundy po 3 minuty grappling wymaga dużo wkładu oraz techniki a co za tym idzie kondycja szybko możesz się zmęczyć....
Wracając poobijany z treningów sąsiadki zawsze miały mnie za typa który chodzi pod blokiem i tylko się bije...
Ale wracając do tematu chciałbym zobaczyć walke Pudzian-Lesnar albo Pudzian-Fedor Emilianenko

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Najlepszy z możliwych przykładów na to, że nie trzeba być cwaniakiem by być na szczycie to Fedor Emelianenko.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Bodzio, nie idzie mi teraz o osiagnięcia Drwala, ale o jego charakter i to jak siebie prezentuje.

Puar - dobry przykład! Fedor wlazł na ten szczyt, zdobył sławe, kase a dalej żyje po staremu - obija stare worki itd:)

ciągle pytam....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium