SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Swoją droga rozgorzała tu ostra dyskusja o kondycji Pudziana a tymczasem tacy światowej klasy zawdodwcy jak King Mo i Mousasi pokazali że kondycyjnie leżą..Więc wszystkiego sie można spodziewać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Jeżeli chodzi o Pudziana to ja martwię się o wszystko inne ale nie kondycje co zresztą udowodni według mnie.
A wracając do tego że "karki" będą myśleć ze jak popakują na siłowni to będą rozkładać ludzi którzy trenują latami to jest bzdura ponieważ:
- Mariusz jest 5 krotnym mistrzem świata stronmen to jest arcy siła.
- Mariusz nie jest takim typowym klockiem z słowni ma dynamikę, jest gibki, i kondycje jak na takiego byczka.
- Wcześniej coś tam trenował a teraz od roku zajmuję się MMA na 100 % a znając go nie wyjdzie z sali do puki nie wykona dobrze tego co mu karzą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
co do tego ze pudzian cfaniakuje, lansuje sie, gada o sobie niestworzone rzeczy jaki to on dobry i z kim by nie walczyl, to przypomne ze w sportach walki takie zachowanie to norma, a przypadki takie jak fedor, ludzi strasznie skromnych to sa wlasnie przypadki, a nie norma. Taki sport, trzeba postraszyc, pokazac sile poza ringiem, popyskowac, podniesc samoocene, rozgrzac kibicow przed walka, nakrecic ten biznes. Oto w tym wszystkim chodzi. Co ma pudzian powiedziec ? "jestem nieruchomym klockiem, poza sila nic soba nie reprezentuje, dziekuje panu sylvi za otrzymana szanse, ale i tak przegram, bo on trenuje 10x dluzej niz ja" ? tak ma sie wypowiadac pudzian ? Nie zgodze sie

wystarczy popatrzec na przyklad na bokserow takich jak: mayweather, mayorga, james toney, tyson. Co oni wygadywali o swoich przeciwnikach ? Co odwalali ? A takich jak ci wymienieni bylo duzo wiecej, po dluzszym zastanowieniem dopisalo by sie wiele nazwisk. I pudzian przy nich to zachowuje sie jak przestraszony królik, a nie gosciu ktory sie lansuje Taki biznes, taki sport. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 284
"Drwal ? Dostał lepszego rywala i się skończyło Jeżeli dojdzie do walki Sylvia vs Puzian to można powiedzieć ze Pudzian osiągnął więcej w MMA."
Bodzio44 a według ciebie Silva to ktos słabszy,chyba nie. Jest w w top 10, a Tomek z nim toczył wyrównany pojedynek a nawet smiem powiedzieć że wygrywał dopóki nie zabrakło mu kondycji. Chdzi mi o to, że Drwal jak dostanie kogoś lepszego to nie znaczy że juz przegrywa w minute.

Zmieniony przez - F3dor w dniu 2010-04-18 23:12:38

Zmieniony przez - F3dor w dniu 2010-04-18 23:13:13

Vale Tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
A wracając do tego że "karki" będą myśleć ze jak popakują na siłowni to będą rozkładać ludzi którzy trenują latami to jest bzdura ponieważ:
- Mariusz jest 5 krotnym mistrzem świata stronmen to jest arcy siła.
- Mariusz nie jest takim typowym klockiem z słowni ma dynamikę, jest gibki, i kondycje jak na takiego byczka.
- Wcześniej coś tam trenował a teraz od roku zajmuję się MMA na 100 % a znając go nie wyjdzie z sali do puki nie wykona dobrze tego co mu karzą .

Zapomniałeś jeszcze dodać że nie jest palcem robiony a to chyba kluczowe jest
Ale co do sensu tej wypowiedzi to trochę się mylisz... Pudzian nie jest zwykłym koksem ale też Silvia nie jest zwykłym leszczem. W tej walce jest doświadczony zawodnik MMA vs Strongmen (plus tancerz, śpiewak, biznesmen i fighter a wszystko to na 100%) Pudzian się przygotowuje tylko rok pod MMA... czyli przy innych zawodnikach to jest nic... I tak na chłopski rozum jak Pudzian wygra to nam udowodni że na salach marnujemy czas bo lepiej pójść na siłkę, wiem że on nie jest zwykłym koksem... ale udowodni że lepiej być mistrzem w SM niż w MMA, czyli pewnie też że lepiej jest być zwykłym koksem jak zwykłym fighterem

Taki sport, trzeba postraszyc, pokazac sile poza ringiem, popyskowac, podniesc samoocene, rozgrzac kibicow przed walka, nakrecic ten biznes. Oto w tym wszystkim chodzi. Co ma pudzian powiedziec ? "jestem nieruchomym klockiem, poza sila nic soba nie reprezentuje, dziekuje panu sylvi za otrzymana szanse, ale i tak przegram, bo on trenuje 10x dluzej niz ja" ? tak ma sie wypowiadac pudzian ? Nie zgodze sie

wystarczy popatrzec na przyklad na bokserow takich jak: mayweather, mayorga, james toney, tyson. Co oni wygadywali o swoich przeciwnikach ? Co odwalali ? A takich jak ci wymienieni bylo duzo wiecej, po dluzszym zastanowieniem dopisalo by sie wiele nazwisk. I pudzian przy nich to zachowuje sie jak przestraszony królik, a nie gosciu ktory sie lansuje

No niby... tylko Ty nie wymieniłeś debiutantów Inaczej się podchodzi do tego jak Overeem mówi że chce walczyć z Fiodorem a inaczej jak mówi to samo Pudzian...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ale Pudzian nie jest przecież debiutantem
Nie chodzi mi tu o MMA. Ten sposób bycia jest po to by sprzedać walkę, zyskać rozgłos, zainteresowanie. A zapominasz, że w mediach polskich i światowych
Pudzian jest już od lat, jako wybitny sportowiec, wielokrotny Mistrz Świata.
Na rozgłos swojego nazwiska solidnie sobie zapracował i wykorzystuje to. Ma udawać że jest nieznany?
No i co kogo obchodzi co będą myśleć karki? I tak wszystko wyjdzie w praniu - w walkach

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-04-19 01:07:40

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
to jest sport zawodowy-sukcesy osiaga sie nie tylko rezultatami ale reklama przed walkami.niestety skromni i nie wzruszajacy kompletnych laikow i ogladaczy tv jak leci oraz wszelkiego pokroju kibicow-nie maja zadnych szans sie przebic do dobrych walk i duzych pieniedzy(nie zapominajmy sensu sportow zawodowych-celem jest kasa a reszta tylko narzedziem-to inaczej niz w sportach amatorskich-tam celem jest jak najwyzsza forma i najlepszy wynik oraz osiagniecia-kasa to wynik osiagniec a nie reklamy ).

dobrym tego rodzaju przykladem jest golota-ktory walczyl z najlepszymi nie majac pokrycia w wynikach.podobnie bylo z saleta..

zlym podejsciem(zle-czyli brak sukcesu finansowego czyli brak zainteresowania przecietnych widzow)-to np cala czolowka polskich mma a takze nastula,ktoremu zabraklo reklamy,strategii kolejnosci walk i promocji mimo bardzo dobrych walk z najlepszymi(kiepski menager?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze nie tak dawno temu wierzyłem , że Pudzian od każdego topowego zawodnika z Polski czy z czołówki światowej dostanie niemiłosierne bęcki, jednak zmieniłem zdanie...

Na podstawie czego zmieniłeś zdanie

...MMA to jest mordobicie, łamanie kości i żeber!!...

Sorry że bez komentarza

...Jeżeli dojdzie do walki Sylvia vs Puzian to można powiedzieć ze Pudzian osiągnął więcej w MMA [...] tomka [...] w jego wadze jest niestety średniakiem ;/


Co do Tomka, to się zgadzam. Jednak jeśli Tomek, jak piszesz, jest średniakiem, to Mariusz jest w swojej wadze NIKIM!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 144 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
nie obchodzi mnie twój komentarz, ale chętnie zobaczę jak próbujesz mi udowodnić , że mma to nie mordobicie

aha, bo to przecież jest balet, istne jezioro łabędzie

Zmieniony przez - nistaf w dniu 2010-04-19 09:19:35

Zmieniony przez - nistaf w dniu 2010-04-19 09:19:58

Zmieniony przez - nistaf w dniu 2010-04-19 09:20:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie MMA to sport.
Mordobicie to bójka pod sklepem z piwem

że dla Ciebie MMA, boks, kickboxing, muay thai, sanda, itp. to wszystko mordobicie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium