SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W wiadomościach na Polsacie Pudzian powiedział że go dorwie i powali na ziemię a tam już zrobi rzeź jego styl przypomina mi trochę Kerra więc może będzie The Smashing Machine 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26912
Wiadomo ze ksw nie wspiera tego ze pudzian bedzie walczyl poza ich kontraktem, ale na ich szczescie dobrze spławił redaktora ;]

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26912
Najpierw niech zacznie robic a potem mowic. Coś Mariusz ostatnio zaczyna więcej mówić niż dotychczas.

~zdr.

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Edytuj posty

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
co do mowienie to za to mu placa zrobi show bedzie troche pie.rdolenia i kolejne 8mln widzow , w ten sposob chlopak zarobi bo watpie zeby ksw mu nie placilo za takie gadanie.

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
hell_fire LOOKR.TV
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 536
http://lookr.tv/player.php?id=1596  Wypowiedź Pudziana po konferencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Japoniec juz nie jest taki medialny jak wyszczekany Marcinek. Wiec nie sadze zeby ogladalnosc byla na podobnym poziomie.
Za to z Nastula moze byc rekord - kolejna walka stulecia.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Ludzie nie smućcie "a co mielu mu rzucić Fedora na drugą walkę" no niech mnie drzwi stukną... nie czołówkę mu mieli rzucić ale WYZWANIE, jak dla mnie to może tego wyzwania nie być. Z drugiej strony co sie dziwić - chuchają na niego i dmuchają, żeby takiej złotej kurze jaj nie urwać... co mogłoby miec miejsce w starciu z poważniejszym oponentem

Przynajmniej ta cała organizacja moosin ma nieco inne podejście i obadamy jak tam Sylvia wypadnie w starciu z nim.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26912
Pudzian go rozbroi i przejedzie po nim

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
O dziwo mowi ze czuje sie pewniej w parterze niz w stojce, ciekawe...

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium