SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
ładnie się tu zabawiacie

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Dzisiaj na forum rządzą Kawkaz i lewylife :)
Gdybyście chcieli jeszcze sobie podnieść dawkę humoru to wejdźcie na oficjalne forum Pudziana. Wczoraj radziłem by tak nie włazić, ale po przemyśleniu po prostu traktujmy je jako dobry kabaret.

Przypomniały mi się po raz kolejny słowa Pudziana: W wadze ciężkiej w MMA nie ma boksu, jeden, dwa strzały i walka przenosi się do parteru (coś tego typu) Niech to powie Timowi


Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2010-05-12 13:19:27

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jestem pewny że Pudzian wygra. Całym sercem za Polakiem! Ma on lepsze cardio i 3 razy większą parę w łapach niż Fedor Jemalienenko . Poskłada Tima w 10 sekund. Pudzian będzie kiedyś mistrzem UFC a wy zasrani znaFcy co z niego szydzicie powinniście dostać bana. Pudzi górą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Heh temat o KSW już zamknięty, a tu ciekawa wypowiedź Mirosława Oknińskiego z kosiora:

"Wrażenia po gali KSW 13
Gala super zorganizowana wszystko mi się podobało oprócz zachowania Pana Marcina Lewandowskiego
który widząc jak zywiołowo podpowiadam Pudzianowi podbiegł do mnie i zaczął krzyczeć cytuję"
znowu ty ****o przeszkadzasz " TY ****O BYŁO na PEWNO reszty dokładnie nie słyszałem bo odwróciłem się ze zdziwieniem żeby tego pana upomnieć że nie wolno tak mówić do trenera .Pan Lewandowski widząc
moją minę uciekł i przysłał ochronę która okazała się bardziej kulturalna i w normalnych słowach poinformowała
mnie że bym spokoiniej podpowiadał bo Pudzian może dostać upomnienie.Brawo dla OCHRONY
a wielki MINUS dla Pana Marcina Lewandowskiego.Organizatorzy KSW mnie nie lubią bo ja pierwszy zorganizowałem walki MMA w POLSCE .Maciek Kawulski trenował u mnie przez kilka lat i startował w organizowanym przezemnie pierwszym turnieju Valetudo / MMA gdzie wygrał z Łukaszem Lesiem.
Panowie organizatorzy KSW ja już nie organizuję gal MMA nie jestem waszą konkurencją.
Możecie skończyć z tą nienawiścią do mnie.
Panie MARCINIE LEWANDOWSKI oczekuję OFICIALNYCH PRZEPROSIN."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
O kurde ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Weź no bo mnie skręca... owszem widziałem podnieconego Oknińskiego w narożniku, ale to nie tłumaczy paru rzeczy: pierwsze - emocjonowania sie Lewandowskiego (jeśli było tak jak pisze Oknin), dwa: wyciągania tego publicznie. Bo i po co? Podszedłby do tego filozoficznie i skupił sie na czymś dla odmiany sensownym.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3218
Pudzian silniejszy cios od Fedora bardzo śmieszne Fedor o wiele razy silniejszy cios niż Pudzian.
Fedor by Pudzille ułożył do snu jak by tylko zaczał dusić.
Fedor jest the best a Pudzian zerem.
Powinni dać na ksw Pudzian vs Grabowski Grabowski by za***ał Pudzilli i koniec walki

Zmieniony przez - kazio17 w dniu 2010-05-12 13:35:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Jeśli to prawda to ostro! Niech Miras naśle Pudzille.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzian silniejszy cios od Fedora bardzo śmieszne Fedor o wiele razy silniejszy cios niż Pudzian.

kazio17, oglądałeś wczoraj Gwiezdne Wojny Mówisz jak Jar Jar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam fanów i znafców oraz innych forumowiczów. Przeczytałem wieeele stron w teko tematu o Pudzianie. I moje refleksje są następujace:
1) Dzięki Pudzianowi, niektórzy wogle dowiedzieli sie o mma.
2) Pudzian zawse taki był. Już strongmenach zawsze był pewny wygranej, nawet jeśli przegrywał. Ten typ tak ma.
3) Kasy troche zarobi - to pewne.
4) promtorzy KSW tezna nim zarobią - też pewne.
5) Będe za pudzianem, bo to Polak, więc trzeba mu kibicować!
6) Niestety z lepszym zawodnikiem szans większych nie ma, ale to nic - i tak będzie meega popularny, szczególnie w Polsce.
Ps. Tam ktos pisał że strikeforce to druga liga. No moze tak. Pytanie, czemu tam a nie w ufc walczy Fedor??! Może boi sie konfrontacji z najlepszymi w UFC?! To którą ligą jest to moosin? Bo tego faktycznie nie wiem. Pisał tez ktoś o Overeemie ( moze źle napisałem - widziałem też jego walki w k-1 - dobry gość! I mimo, że piszecie że Fedor to nr 1 , to czały ten Fedor nie jest nawet mistrzem federacji strikeforce! Myślę ,że nie ja jeden marzę o tym, by Fedor walczył w UFC!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium