SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5209
zdecydowanie pudzilla powinna rzucic sie na nogi Tima, obalic i w parterze zakonczyc walke silnym i poteznymi gnp xD

"I like this feeling of weariness after training, when I'm walking home exhausted dragging my feet.
I like this a lot." Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
przygotował na niego jakąś małą tajemnicę...
ja bym na miejscu Tima na tyły uważał...

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
Alhoon demokracja jest, każdy może się wypowiadać, ale... nie chce mi się komentować Twoich patriotycznych uniesień. Dla mnie Pudziana teksty to ignorancja, przesadna pewność siebie, oderwanie od realiów, a te jego low kicki... na zabawie zrobiłyby furorę. Sylvia wyłapał w życiu całe, całe mnóstwo równie silnych, bo technicznie zadanych.
Czarno to widzę, jakiś lucky punch na początku walki inaczej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tim wygląda jak krzyżówka golonki z maszyną do lodów. Dajcie spokój. Czasy Tima przeminęły. Teraz jest troszkę bardziej zaawansowanym workiem do bicia. Mocno wątpię w przegraną Mariusza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Z tym, że na przegranej pozycji jest Sylvia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
Alhoon_ rozpoczął ofensywę
motywuje Pudziana do boju

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"najbardziej to ten mały łysy wyglądał na przerażonego "

Ten mały łysy by pojechał Pudziana bez problemu

Nistaf - cieszę się że wiesz już kto to jest Fedor. Napisz coś jeszcze mądrego, bo nudno się tu robi.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi sie że zastosował sie do mojej rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kim jest Sylvia? Byłym dwukrotnym mistrzem UFC. Kiedy to było? Walki z paziami. Obecnie nie wiem czy załapałby się do pierwszej dziesiątki w szczycie swojej "formy" :D Byle Mariusz mu nie zrobił krzywdy, bo żadną sztuką jest obicie ptysia z kremem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
No to czemu nie idziesz do klatki walczyć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium