SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Oglądanie powtórki walki jest na pewno bez sensu... Tylko relacja na żywo daje prawdziwe emocje ! Po prostu wiesz, ze ten gość na ekranie dostaje wryja właśnie w tej sekundzie jak na niego patrzysz, cierpi, zadaje ciosy właśnie teraz i to powoduje że nijak do tego mają się powtórki... Uwielbiam te nocne waleczne harce Żeby było śmieszniej, to zawsze walki oglądam z żoną. Bez względu na porę ! Ona bardzo lubi oglądać jak leją się po mordach No i pójdę też do buka ofkors ! Postawię na Pudziana jakieś grosiwo aby oglądało się jeszcze w wiekszych emocjach. Aczkolwiek znam kilka innych lepszych sposobów na stracenie kasy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 196 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2415
A ja pie**le nie wstaję o 4... Moim zdaniem nie ma sensu... Walka będzie krótka pokażą w teleexpresie :) Pudzian [*]

Fight for your right !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
sylwia w swoich ostatnich walkach z misiowatym ruskiem i starym murzynem wtopił przez zaskoczenie.
ruski misio i stary murzyn w pierwszych sekundach skoczyli na sylwie i puscili mu bombe po której sylwia zasnął.
Mam nadzieje, ze Pudzian zastosuje tą samą taktykę, czyli szybki skok na grubą parówę "sylwię" i bomba w cymbał albo obalenie. Później musi maksymalnie w 2 minuty skończyć sylwię bo spuchnie i będzie w opałach.

mam nadzieje, że będą wieksze emocje Pudzian vs. sylwia niż te podczas gołota vs. Tyson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Misiowatym ruskiem - hahahaha.
Powiedzcie mi że to jest jakiś wkręt. Trolling hard, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Tak to jest, ze to się czuje albo nie i z tym cięzko dyskutować. To kwestia gustu. Ja sobie nie wyobrażam nie obejrzeć tej walki na żywca, a moim niektórym kumplom to totalnie zwisa. Jedni lubią walki, a drudzy koparki. Ja akurat lubię jedno i drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam nie interesuje się MMA i oglądam go tylko dla Mariusza, bo to koleś z przyslowiowymi jajcami. Waleczny, zdeterminowany by osiagnac sukces. Czy mu starczy sil? Zobaczymy. Sprobuje wstac i zobaczyc, co tym razem nam zaserwuje. Sprawdzimy, czy te jego zapowiedzi o 180 stopniowej zmiany walki - wejda w zycie.
Ciekawi mnie jeszcze jedno :) - Ciekawe jaką piesn ulozy brat, czy zaspiewa to samo na obczyznie ?
Ale to malo wazna sprawa ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Chcialem zobaczyc jak kurs wyglada i obstawic a tu niespodzianka gala jest ale walki pudziana nie ma
Na wygrana Mariusza nie licze chociaz mam nadzieje ze zobacze jakis postepy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1617
180 stopni, czyli zamiast nacierać, jak z Najmanem, będzie uciekał?

przeglądając ten wątek, mam wrażenie, że ktoś zaznaczył pierwsze 10 stron, nacisnął Ctrl+C i 20 razy Ctrl+V...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Racja Maro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1410
Gala sie zaczyna o 2:15 i ma trwać 285 minut. Pudzian jak wiadomo walczy ostatni.
Jak to wygląda? Walki maja ustaloną godzinę startu? Jeżeli walka nr 1 skończy się w 1 rundzie to następna zacznie się szybciej niż gdyby zakończyła się ta pierwsza walka w 3 rundzie?
Jeżeli długość danej walki nie ma wpływu na plan gali to Pudzian będzie walczył miedzy 6-stą, a 7-dmą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium