SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ech... Dobra, ale tylko raz to powiem... Inaczej walczysz, kiedy masz inne ciało... A Pudzi trenował sobie co jakiś czas,na luziku, jako uzupełnienie do strongmana, priorytetem był strongman. Walczyć to On pewno umiał za gówniarza, jak mniej niz stówę ważył.... Teraz ma inne ciało i musiał się do tego przystosować.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4177
ja juz nie moge tego *******enia... jak boga kocham nie jestem jakims mega entuzjasta i fanem nr.1 Pudzianowskiego, ale do wała Pana, takich jak on na świecie, to rodzi się 1 na 10.000.000. Pierdzielenie o mediach... ffs, a jemu ktos ,te slawe w prezencie dal, czy zapierdzielal na nia kilkanascie lat? Skoro wystaczy być silnym typem dzwigającym żelastwo, to czemu nikt z tego forum jeszcze nie ma kontraktu z UFC?!
Osobiście w tej chwili uważam, że 80% ludzi wypowiadających się w tym temacie, albo nie trenuje sw, albo nie walczyło z kimś dużo silenisjzym, ALBO *******i głupoty tylko po, to aby siebie podbudować, jaka to technika jest najważniejsza.

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
a wstawionej ankiety jak nie ma tak nie ma......jestem ciekaw rezultatow.....

inna sprawa-pudzian pokazuje jak sie robi kariere zawodowego sportowca-najpierw w strongman,teraz w mma.
uczcie sie,uczcie na tych przykladach-zaznaczam po raz ktorys-to jest sport zawodowy a nie amatorskie zawody o pietruszke w sali gimnastycznej wynajetej na pare godzin...

swoja droga powinien wg mnie jeszcze bardziej agresywnie i kontrowersyjnie promowac obie walki.
spojrzmy w przeszlosc jak robil to ali albo don king.....caly swiat o tym dyskutowal w stawka byly dziesiatki milionow dolarow.

sport zawodowy to taki wspolczesny cyrk....chodzi o dramaturgie,kontrowersje,egzotyczny dobor zawodnikow-tak naprawde nie chodzi o wylonienie naprawe najlepszego-tylko o zawodnika najlepiej nadajacego sie na mistrza-przemawiajacego do wyobrazni kompletnych laikow...


ogromna szanse mial golota-niestety kolejne okazje losu marnowal....mysle ,ze to wlasnie kwestia osobowosci,determinacji-tego zabraklo.a tak malo brakowalo do uzyskania mistrza swiata....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Japoniec, to ciota... -

...a Sylva obecnie nadaje się jedynie do obierania kartofli... - Zer0Khan

...nie zdziwił bym się gdyby stojke miał lepszą od takiego Sylvi... - Grand94, jakiego Sylvi - byłego mistrza UFC!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
od 100 stron w tym temacie pojawiają się w kółko te same argumenty i dyskusja raz po raz zatacza koło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
ja jestem ciekaw ilu z was walczyło na macie z silniejszym od siebie bo chyba sami nie wiecie co piszecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8437
No bo my polacy lubimy prdolic głupoty bez konca...hehe.;) Nawet jak jest dobrze to i tak naprawde jest zle itd.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem dwie walki MMA - Turniej Hadaka w Bytomiu (grudniowy w gi).
Ważyłem 58 kg. Niestety nikogo nie było w mojej kategorii. Poszedłem do 68 kg (w końcu przejechałem parę kilometrów). Obie przegrałem. Jedną na punkty drugą przez nokaut - 2 minuty byłem nieprzytomny.

Pomijam walki MMA wewnątrz klubu. Prawie wszystkie przegrałem. Jestem dużo mniejszy od moich kolegów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4177
bardzo ładnie do tej dyskusji pasuje jeden z nowych wywiadów z Mirem (po przegranej z Carwinem). W skrócie mówi tak: Jak któs posiada ogromną siłe "z genetyki", to niestety, ale szczególnie w wadze ciężkiej daje mu, to wielką przewage nad doskonale technicznymi fighterami. Mir uważa się za tego technicznego, który próbuje "wyuczyć się siły", ale mu, to poprostu nie idzie, bo mimo, że na siłowni dźwignie tyle samo co Brock czy Carwin, to w walce z tej siły nie potrafi korzystać (jako przykład podaje, to jak Carwin go do klatki przyciskał). Nie potrafi dlatego bo nie ma tego naturalnie uwarunkowanego i dlatego chce nadrabiać techniką. Jego zdaniem ludzią z prawie nadnaturalna siła (jak Brock/Carwin) w mma wadze ciężkiej do licznych wygranych mogą wystarczyć jedynie podstawy.

Moim zdaniem posiadając indywidualnych trenerów od boksu, zapasów i bjj, trenując 2x dziennie od ponad pół roku, Mariusz mógł zdążyć nauczyć się tych podstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
nie ma co gdybac mogliscie isc na komentatorow w TV czy gdzie tam co ma byc to bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium