SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Ja jestem ciekawy, czy dzisiaj nie będzie niespodzianki. To by była wielka strata dla Pudziana, nie dość że wstyd, to jeszcze 20 tys do tyłu

Na chwilę obecną o tych najlepszych zapaśnikach tylko mówił Okniński.
Zobaczymy wszystko w praniu.
Ja się tylko zastanawiam skąd oni wzięli tylu zapaśników po ponad 100 kg, aby Pudzian z nimi ćwiczył kilka godzin dziennie siedem dni w tygodniu i żeby się zmieniali co 2 minuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
Ale nawet gbybys byl,ja nie mam nic przeciwko. Chodzi mi o to,ze na razie powalczyl z gosciem,ktory mial swoj debiut w MMA,wywodzil sie z boksu w ktorym nic nie osiagnal i po walce z Nim sa juz porownania do Lesnara i Fedora. Ja na serio zycze Mu jak najlepiej. Razi mnie wprawdzie troche zarozumialosc i wlasnie opinia ludzi, ktorzy ogladajac walki 7 lat temu ze mna w ogole nie wiedzialy o co chodzi a dzis nagle sa ekspertami,ale nie zmienia to faktu ze jest to "Nasz chlop" i fajnie ze sie tym zajmuje.
Dziwi mnie tylko podejscie coniektorych, ktorzy obrazaja sie i wykrzykuja tam swoje racje i biora kazda krytyke tak do siebie,jakby conajmniej obrazalo sie Mu matke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Zdanie trenerów podane do opinii publicznej może być tylko elementem gry, z tego co pamiętam to powołałeś się na walkę sylvi z marcerem a w tedy ten drugi załatwił go sierpem. Jeśli się mylę że sierp to element bokserski to mnie poprawcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
Pudzian powiedział trenerowi że ma tak powiedzieć żeby ludzie postawili na japońca bo wtedy dostanie większy % u buka

Trzymam dziś kciuki od rana

Zmieniony przez - Szczypi0r w dniu 2010-05-07 16:54:02

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Ha, teraz jestem już w pełni przekonany ze Sylvia rozjedzie Pudziana... Kawaguchi całkowicie obnażył jego braki, a wystarczyło że był lekko lepszy technicznie, bardziej doświadczony, i że sie nie przestraszył. Mimo wszystko Pudzianowi gratulacje za wygraną!

Btw: bohaterem gali bez watpienia jest Sakurai, a numer jaki mu wycieli z tym remisem pozostawiam bez komentarza...

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No to jak fani Pudziana.Jaki wynik walki za dwa tygodnie przewidujecie?Bo zaraz po walce z Kawaguchim coś cicho w temacie i nikt nic nie pisze

Według mnie Mariusz zdecydowanie poprawił techniki bokserskie,kopie bardzo ładnie,jego ground and pound zabija,w klinczu nie daje szans przeciwnikowi.Nie mówiąc o walce w parterze,bo to po prostu czysta poezja.W ogóle słowa uznania,bo to co pokazał z Kawaguchim sprawdziło się z tym co mówił Mirosław Okniński o jego umiejętnościachOczywiście żartowałem

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ja bym tak aż nie żartował, naprawdę, kilka rzeczy na początku zrobiło wrażenie. Tyle że właśnie - na początku...


Nie ma się co oszukiwać, Sylvia go zabije.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
jedno jest pewne, kurs na mariusza w walce z sylvia po kawaguchim u buków na pewno wzrośnie

Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2010-05-08 01:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Hm na początku - bo jednak ta jego wydolność to gwóźdź do trumny - co poprawił hmmm miał bloki przed kopnieciami więcej zmian nie zauwazyłem...ale w sumie z tymi 44 sekundami nie ma co porównywać (bo brak materiału do porównań).

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dzięki Ci za tą walkę. Dzięki niej nie strace 200 zł, które miałem za 2 tyg. postawić na pudziana. 2 runde z pudzianem to i ja bym przetrzymał i chociaż jestem leszczem to pewnie siły tej czysto fizycznej nie miałby więcej ode mnie.

odszczekuje wszystko co wczesniej mówiłem. Jesli pudzian znacznie nie poprawi wytrzymałości (a troche to potrwa) to nie ma co szukać w tym sporcie. Po 2 minutach jego największy atut czyli siła przestaje nim być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium