SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie zbyt szybkie zrzucanie wagi nie służy kondycji i sile, nie? Czy sie myle może?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sylvia spuchł widać ciekawe jak bedzie faktycznie z tą redukcją Pudziego, może tak wyjść ze będzie 15kg różnicy miedzy nimi na korzyść Tima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 238 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19814
Orientujecie sie na ile rund i po ile minut zaplanowana jest walka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3218
Nie można Pudziana porównywać do Lesnar ponieważ jest silniejszy szybszy wytrzymalszy i doświadczony bo walczył wrestlingu.
Pudzianowi nic nie da utrata wagi jeszcze zmniejszy siłę .
Moim zdaniem Silvia wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Orientujecie sie na ile rund i po ile minut zaplanowana jest walka?

Sylvia zaplanował, że będzie tylko jedna runda (do 5 min.).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
kurva bez jaj Panowie

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Dla mnie to jest niesamowite, w niecałe dwa tygodnie stracić 8 kg mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 144 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
odbije mu się to na sile na pewno, na tej konferencji wyglądał, jak by z tydzień nie jadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2213
Kiedys Pudzian mowil, ze waga skacze mu +,- 5kg w ciagu tygodnia ;) Zreszta zbijajac wage traci swoj najwiekszy (jedyny?) atut - sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
kolega o nicku MMA mocno zorientowany jest na porażkę P.:)
w sumie to rozumiem negatywne podejście wielu forumowiczów tutaj-chłopaki ćwiczą zapamiętale mma,muay thai itd.
a tu przychodzi jakiś nakoksowany burak i zaczyna klepać ćwiczących SW
no nie może być że ja tyle lat ćwiczę,technika,wytrzymałość itd. a miałaby liczyć się tylko siła i po zawodach
nawet widziałem gdzieś ciekawy wątek jednego z forumowiczów że jeśli wygra Mariusz to jaki sens jest ćwiczyć SW:)
jest to myślę mocno na wyrost
ale to tłumaczyłoby wiele z negatywnych opinii o Pudzianie i życzeń wygrania Tima
ja tam widzę że wojownik z niego na razie żaden ale całym sercem niech rozniesie Sylvie
a jak przegra to niech się k..wa nie waży zrzucać na śpiewanie,tańczenie czy inne *****izmy o których nie słyszałem a których nie musiał robić
bo przegrany u mnie

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium