SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Po tym staredownie wyglądał trochę jak Walduś Kiepski.
Btw. Sylvia stwierdził to co wy, a nawet trochę więcej. Jego zdaniem Pudzian się go przeraził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Mi się wydaję, że Pudzian tak zareagował, bo pierwszy raz widzi kogoś kto naprawdę nie sra przed nim w gacie.

Mina Butterbeana, oby mu się powiodło jako promotorowi

Tim Sylvia Twitter: "no not fighting he just seemed realy nerv"

Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2010-04-06 23:35:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
w0jt "mało kto" to nie Pudzian co to tanio skóry nie sprzeda, trenuje na 110% i w ogóle jest taki debeściak że nic tylko iść się szkolić u Ruttena bo inni niewiele mu wiedzy przekażą

A staredown... hm mi się przypomniała scena z filmu "chłopaki nie płaczą" - psikuta i jego psychika wysyłająca maila do nadciągajacej kupy ze spotkanie jest w spodniach

Zmieniony przez - nemo_bw w dniu 2010-04-06 23:49:46

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3407
Zobaczymy co pokarze na KSW........ Myślę że za wcześnie na kogoś takiego jak Tim Silvia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Obejrzałem to jeszcze raz i bez kitu psychicznie to Pudzian nie wygląda na ten moment na dobrze przygotowanego do walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123
Naprawde dziwna jest wasza reakcja na staredown i zachowanie Pudzianowskiego...
Przeciez ten czlowiek nie ma zadnego doswiedczenia w takich sytuacjach, czego mozna sie spodziewac? A Sosnowski jak sie zachowywal przy Kliczce? A dla niego taka sytuacja nie jest nowoscia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Pewnie Sylvia zeżarł sporo czosnku i zapiekankę z cebulą, a wy się dziwicie twarzy Pudziana.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Possible bo to ciekawe spostrzeżenie, tym bardziej że mariuszek kozaczył ostatnio coraz bardziej

Niemniej jednak zakładam że na ringu nie załapie lęku i nie odstawi szopki "co ja robię tu", z Najmanem jedyne w zasadzie co pokazał (w tak krótkim czasie) to dobry poziom agresji, oby z Sylvią w ringu pokazał też zelazną wolę a będzie widac czy ma zadatki na tą czołówkę, jak sam on to mówi.

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23497
Po tym staredownie wyglądał trochę jak Walduś Kiepski.

rzeczywiście

tim pełen luz a nawet lekceważąco, życzę mu żeby się przejechał.

nie mam pojęcia kto wygra ale fajnie że będzie co oglądać

szoł on!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123
Kozaczyl czy nie kozaczyl to juz idywidualne podejscie. Ja tam kozaczenia nie zauwazylem. Wiadomo ze w czolowce nigdy nie bedzie, za dwa lata czy tez w ogole z Fedorem walczyl nie bedzie, a to ze sobie marzy, to zle? Jest swego rodzaju freakiem i takim pozostanie. A jezeli czyms zaskoczy ( np. wygraniem z Sylvia) to tylko moze byc milo ze polak pokonal bylego mistrza UFC)
Nie rozumiem tego calego halo w okol jego zachowanie. Obraza kogos? Krzyczy? Pluje komus w twarz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium