SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Teorie spiskowe...

Deliver dawaj na ring!!! zaraz cię zniszcze!!!

Powinien sie odezwać

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
hahaha. Mylisz sie wojt sam sie zastanawiałem co z Deliverem on toczył tu boje o racje w sprawie ja tylko czasem popierałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
po japonczyku i sylvia szykuje sie kolejny przeciwnik-brat fedora.....


http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/mma-rosyjski-gwiazdor-lekcewazy-pudziana,1,3210147,wiadomosc.html

fragmenty tekstu:
Pudzian" jest polskim pięciokrotnym mistrzem świata strongmanów, ale zdaniem Jemielianienki niewiele to znaczy w sporcie walki jakim jest MMA i w ciągu minuty, dwóch - jego legendarna siła pryśnie. Rosjanin powiedział też, że w niedalekiej przyszłości możliwe jest jego starcie z Polakiem, choć zdaje się nieco go lekceważyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Deliver uważa że prawdziwa wielkość broni się sama

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1801
Aleks i jego przemówienia

ciągle pytam....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
uuuu to kariera sie rozpędza ;] Niech Pudzian wygra wszystkie walki jakie mu rzucaja pod nogi to bedzie prawdziwym mistrzem :]

Swoją drogą Aleks chyba troche nie orientuje sie w temacie
"Mariusz Pudzianowski to dla mnie bardzo ciekawy rywal. Przyszedł do MMA jako strongman - kulturysta, więc ten facet jest przyzwyczajony do chodzenia po wybiegu, ale tak naprawdę nie ma wytrzymałości. Proces organizowania tej walki, można powiedzieć, już się rozpoczął. Zastanawiam się tylko na ile tej jego siły starczy. Minuta, dwie?"

Chyba Pudziana z kims pomylil skoro mówi o chodzeniu po wybiegu i mu z góry zarzuca brak wytrzymałości,tylko dlatego ze jest umięśniony:/ Zawiodla mnie ta wypowiedz..Totalny brak wiedzy..

Zreszta akurat jezeli chodzi o wytrzymalosc i kondycje to tego argumentu u przeciwników Pudziana wogóle nie rozumiem-chyba nikt nie widzial chocby 1 zawodow SM z nim...Wiem ze to troche inny rodzaj wysilku ale Pudzian jako jedyny ze startujacych zawsze byl "świeży" i nawet w ostanich konkurencjach jechal na maksa-odznaczal sie wlasnie swietnią kondycją..A takie np konkurencje łączone wymagały ogromnej wytrzymalosci..Podejrzewam ze jakby zmniejszyc obciazenia proporcjonalnie do siły Alexa i kazac mu przejsc przez cale zawody SM walczac o najlepszy wynik to by sie bardzo zdziwil jakiej to wymaga kondycji...

Zeby ktos mnie zle nie zrozumial - uwazam ze Aleks zjadłby Pudziana w pierwszej rundzie ale ta jego wypowiedz byla żenujaca..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...Zastanawiam się tylko na ile tej jego siły starczy. Minuta, dwie?" [...] akurat jezeli chodzi o wytrzymalosc i kondycje to tego argumentu u przeciwników Pudziana wogóle nie rozumiem [...] odznaczal sie wlasnie swietnią kondycją..A takie np konkurencje łączone wymagały ogromnej wytrzymalosci..

A jakie konkurencje SM trwają dłużej niż dwie minuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Nie czysty czas jest wyznacznikiem ale wysiłek:] Po prostu SM to nie trójbój- wymaga kondycji.A Alex mysli ze Pudzian to kulturysta..Co do kondycji Pudziana nie mam żadnych obaw,bardziej do psychiki i umiejetnosci..


Swoją drogą jestem ciekaw co myślicie o wypowiedzi Kamila Bazekala sprzed kilku miesiecy
"Nie tak dawno temu Pudzianowski wyszedł na solówkę z jednym chłopakiem Tomkiem S. / dużo mniejszym wizualnie i słabszym fizycznie od Pudziana.Mieszkał on chyba w Rawie Mazowieckiej/.Do konfrontacji doszło pod Bialą Rawską.Pudzianowski po kilku strzałach jakie zarobił zrezygnował zaraz z walki i powiedział,że ma dość czym narobił sobie niezłego wstydu w całej okolicy.To autentyczna historia zmagań na ulicy tego Mistrza Świata"

To może jednak zrobic Tomek S. vs Tim S. heh

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2010-04-16 15:58:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
komentarze na onecie - bezcenne

a tak wogóle to wy nie wiecie że Pudzian to mega szybki dynamit jest i tak szybko ciosy wyprowadza że przeciwnik już leży zanim widzi nadciągający śmiertelny cios Pudziana?

mnie tak swoja droga ciekawi wytrzymałość na uderzenia głowy Pudziana moze być tak że dostanie pare prostych od Sylvi i będzie koniec imprezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
swoja droga aleks ma niezle parametry 198 i 127 kg.ruchy szybkie i dynamiczne-widac ,ze duzo trenowal boks-cios godny zazdrosci...sylvia nie mial by z nim zadnych szans.
pudzian chyba tez....zrobie tabelke i zobaczymy...:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium