SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś czuje że w walce z Sylvia będzie tak że dostanie pare prostych, zachwieje sie, poleci jakiś cep i będzie leżał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Pan Pudzianowski w maju przegrywa walkę z byłem mistrzem HW UFC i kończą się jego marzenia o byciu mistrzem. Nie mogę już czytać tych chorych insynuacji snutych przez internetowych napinaczy którzy o mma dowiedzieli się 12 grudnia 2009 dlatego szczerze kibicuję Sylvi i mam nadzieję że Pudzian po ciężkim KO wreszcie zejdzie na ziemię.
Dziękuje

Zmieniony przez - chamakolej w dniu 2010-05-01 13:39:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
O mma dowiedziałem się kilka lat wcześniej mimo to stawiam na Pudziana

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
ja jokos nie umiem sobie wyobrazić Pudziana na dechach
A wy co niektórzy jesteście Polakami i jeszcze mu źle życzycie bo jak Pudzian wygra to się załamiecie że potrenował rok i wygrywa z bylym mistrzem a wy trenujecie pare lat i kiepsko idzie. wiecej zaangażowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ja bym mimo wszystko chciał, żeby Pudzian wygrał, mimo że rozmaite fora i nie tylko niestety faktycznie eksplodują wtedy posr*nymi napinaczami.

Ale stawiam na Sylvię - nie widzę żeby Pudzian sobie poradził, chyba że Sylvia znowu zyebie coś na maksa.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
A ja jakoś potrafię i nawet chcę takie coś zobaczyć. W sumie też mam dość słuchania tego jaki to Pudzian nie jest.
Nie wiem co w nim takiego widzicie? Płaci wam za to?

Jak byśmy mieli mistrza świata w szachach to też by wszyscy Polacy zostali największymi doradcami.

Może niech Pudzian się za to weźmie? (tu raczej wątpię aby został mistrzem Polski)
Z drugiej strony jak się czyta wypowiedzi w necie ...

I takie głupie gadanie gdy nie ma argumentów, to jestem Polakiem i jestem za Polakiem.
Taaaa
To jedz tylko polskie potrawy z typowo Polskich roślin (dąb, trawa, szczaw) i pij wodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Wyobraź sobie pierwsze komentarze albo wiadomości po wygranej pudziana z sylivą. Coś jak: "kto następny? Lesnar, Fedor?" A co do kibicowania to wcześniej pudzian był mi obojętny jednak te rzeczy jakie wygaduje teraz w wywiadach przyprawiają mnie o śmiech. Chyba że rzeczywiście jest jakimś mutantem i jest nieziemsko przygotowany. Tak w ogóle to ta organizacja zapewnia jakieś testy antydopingowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
I takie głupie gadanie gdy nie ma argumentów, to jestem Polakiem i jestem za Polakiem.
Taaaa
To jedz tylko polskie potrawy z typowo Polskich roślin (dąb, trawa, szczaw) i pij wodę


niewiem o ch.j ci chodzi bez sensu napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
edit: Puar widocznie mało wiesz o MMA albo jesteś idiotą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Może to i to.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium