SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

arona vs sokoudjou-dyskusja po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
p-r-z-e b-y-k.jednak walka z rogerio to nie byl fart.czyzby nowy mistrz pride'a?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
z Hendersonem pewnie nie bedzie walczyl


Ale z Silva chetnie bym go zobaczl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
To,ze stojke ma swietna to juz wiemy^^, jestem ciekaw jak jest z jego parterem, ale biorac pod uwage osiagniecia z Judo, to zle chyba nie, a wiec kolejny niezly zawodnik Pride^^ jestem ciekaw jego nastepnych walk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8624
On dostanie baty od jakiegoś leszcza teoretycznie słabszego czuję to

Peace, love, extasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Nikt przeciez nie mowi,ze bedzie ciagle wygrywal, ale ma chlopak talent, on ma tylko 22lata a ile juz namieszal? i sadze,ze sporo jeszcze namiesza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8624
Racja Racja Ciekawe jakby z overeemem walczył np?

Peace, love, extasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Arona się zbłaźnił, ośmieszył. Żeby on nie potrafił kogoś takiego obalić?! Źle wykonał takedown, a potem idiotycznie odchodził ze spuszczoną głową, co Sokoudjou świetnie wykorzystał. W pierwszej chwili myślałem, że sędzia zbyt szybko przerwał, ale gdy zobaczyłem w jakim stanie jest Arona to jednak nie ma wątpliwości, że dobrze zrobił. Żenada maksymalna i nie ma wytłumaczenia dla Ryśka!

A Sodokjou wciąż jest w komfortowej sytuacji, bo na dobrą sprawę...wciąż nie wiadomo na co go stać. Nic nie wiemy o jego glebie. Wiemy, że niełatwo go sprowadzić i że ma kopyto w łapie. To mało. Ja też się zastanawiam, czy nie przegra z kimś teoretycznie znacznie słabszym, ale cóż...zobaczymy. Walka Sokoudjou vs Silva byłaby jak najbardziej na miejscu teraz, bo z Danem powinien walczyć teraz Shogun, nie Wand.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Wydaje mi sie ze Rysiek sie go przestraszyl!Soko bedzie mial teraz z walki na walke latwiej bo inni wiedzac jak pokonal Ryska i Noga beda tez podchodzili z respektem.Mlody wartosciowy zawodnik,moze odrazu mistrza z niego bym nie robil,ale widac ze potencjal ma.Ja chetnie bym go zobaczyl z Nakamura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12556
Moim zdaniem Sodokjou zaprezentował dobry styl.Solidna stójka, dobra praca rąk i nóg,o ile w walce z Nogiem zastanawiałem się czy to nie przypadek to w walce z Arona nie można mówić o luckyshot, śliczny podbródkowy posłał na deski bardziej utytułowanego rywala.Wydaje mi się iż przeszłość w judo jaki zapewne niemała siła fizyczna dają efekt w postaci dobrej takedown defence. w dodatku trenuje w teamie który odnosi ostatnio same sukcesy. W sumie to ciekaw jestem kolejnych walk, dobrze życzę chłopakowi bo ile można patrzeć na te same twarze.

I TRUST ME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Świetna walka ze strony Soko!
Zobaczcie, że w ogóle nie podszedł z żadną rezerwą do jakby nie było bardziej doświadczonego i utytułowanego przeciwnika, jakim jest Rychu! Świetna stójka, niesamowita para w łapach, kontrolowana agresja od samego początku, dobra taktyka (dwa lowy i HK), udana obrona przed obaleniem...
Taki trochę z niego "żywiec", ale jakże skuteczny!

Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że Arona dostał oklep! I to jeszcze w taki sposób!

Chciałbym zobaczyć Soko z Fiodorem - coś mi się zdaje, że Fiedia mógłby mieć problem...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3509
no co ty fedor nie powinien co do walki to soko caly czas prowadzil i duzy plus za to ze nie dal sie sprowadzic do parteru ogolnie troche sie zdziwilem bo myslalem ze arona sobie z nim poradzi ;]

Zmieniony przez - Arq w dniu 2007-04-08 12:49:01

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Mirko Cro-Cop: "...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride 34 KamikaZE spojler !!!

Następny temat

Pride 34 wyniki

Wiecej