SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykaski debiut Pudzianowskiego - po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kubus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Kubuś, nie mam pytań, rozje.ałeś mnie na łopatki



Oczywiście sog poleciał !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
K_u_b_u_ś sog
Pozamiatane po tym filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Mighty85, myślę dokładnie tak samo ! Jak oni mogli wpaść na tak idiotyczną taktykę dla gościa któremu sił wystarcza na 60 sekund ???!!! Przecież obalenia, mocowania, parter kosztują najwięcej siły. Jeszcze z gosciem który tak dużo waży... Ze swoimi umiejętnościami niestety tym bardziej miał zacząć jeszcze bardziej furiacko niż dotychczas i liczyć że coś konkretnie mu wejdzie, a przy tym sam nie zbierze odsłaniając się. Przyznam że jak najbardziej dopuszczałem myśl że Pudzian może wygrać, ale tylko i wyłącznie po przez hajne z jaką wyskoczy w pierwszej minucie. Bo tylko to potrafi - reszta jest milczeniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Ponawiam pytanie:






Dobra znaFFcy i znawcy prosze powiedziec mi na jakiej zasadzie okresla sie po jakich ciosach nastapiło KO prosty przykład JUrasa ( na fight24. KO przez łokcie w stojce) Wiec opisuje sie ciosy ktore napoczeły zawodnika czy te juz ostatnie konczonce bo w takim razie powinno byc g'n'p chyba.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
double.







Zmieniony przez - Agresst w dniu 2010-05-22 18:35:41

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
No czyli wyszło że winni porażki są trenerzy Pudziana którzy obrali złą taktyke :) zaraz na demotywatorach i youtubie bedzie można zobaczyć Okońskiego zmieszanego z błotem.

Zmieniony przez - BoloPL w dniu 2010-05-22 18:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
" tak naprawde pudzian prze***al "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
K_u_b_u_ś < LOL

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
"Powiem tak, Pudzi zachował się bardzo przytomnie... ocenił sytuacje... z tej oceny winikało ze "prze***ane jest".. zachowując prztomność umysłu padł szybko na ziemie i udawał martwego z nadzieja ze Tim mu daruje :) niestety Tim nie dał sie nabrać na poczatku kilkoma kopnieciami sprawdził czy Pudzi naprawde nie zyje ... gdy sie okazało ze jeszcze dyszy wzruszony Timo postanowił skrucić jego męki, rzucił sie na niego i bohatersko go dobił ... dziękuję dobranoc :)"

haha mma91 ładnie doyebales
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talent

Następny temat

Zawody MMA blisko Warszawy

WHEY premium