Eddie Hall dopiero co odniósł zwycięstwo nad braćmi Neffati, ale już nie może się doczekać kolejnej walki. Chociaż nic nie jest jeszcze ustalone, Eddie wykorzystał wywiad po walce, aby wywołać do tablicy kolejnego przeciwnika. Konkretnie interesuje go walka MMA z pięciokrotnym najsilniejszym człowiekiem świata, Mariuszem Pudzianowskim.

„Bardzo ciężko trenowałem MMA pod kątem dużych przeciwników… Moje serce nadal leży po stronie 1 na 1… Myślę, że ktoś taki jak Mariusz Pudzianowski byłby odpowiedni. Ma 20 lat doświadczenia, nadal jest dużym facetem i nadal bardzo silnym. Nie da się ukryć, że Mariusz jest twardzielem. Myślę jednak, że fani chcieliby zobaczyć najsilniejszego człowieka na świecie kontra najsilniejszy człowiek na świecie”.

Eddie Hall ujawnił jeszcze kilka faktów, które wskazują na to, że walka z Mariuszem Pudzianowskim mogłaby dojść do skutku. Polski sportowiec wysyłał do Halla wiadomości, w których wyrażał chęć pojedynku. Jeśli chodzi o doświadczenie w MMA, zdecydowaną przewagę ma Mariusz Pudzianowski, który trenuje od wielu lat. Rozegrał ponad 25 pojedynków, z których 17 wygrał, głównie przez nokaut. Eddie Hall nie wziął jeszcze udziału w oficjalnej walce MMA 1 na 1. Choć pojedynek pomiędzy Eddiem Hallem a Mariuszem Pudzianowskim nie jest potwierdzony, to pewne jest, że ta walka byłaby naprawdę ciekawa. Być może Pudzianowski skorzysta z oferty Halla i niebawem będziemy mogli zobaczyć dwóch siłaczy w oktagonie.

Komentarze (3)
lodzianin1

Kaska się marzy duża, Mariusz go zajedzie kondycyjnie i tyle będzie z tego

0
lordknaga

Guziec jest bez szans z pudzianem.

0
F1.08

Polka Gurom! :-) taka walka mieglupia o ile Maniek wycisnie z tego duzo kasy.

0